Pierwsze kroki

felix77 / 2005-12-30 18:20
Od niedawna interesuję się różnymi formami inwestowania. Badam rynek, przeprowadzam konsultacje w firmach doradczych. Robię to z myślą o przyszłości mojej i moich dzieci. Dołączając do tego forum liczyłem na większy przepływ informacji między wszystkimi uczestnikami. Ludzie, którzy wkraczają na drogę budowania własnej przyszłości potrzebują mentalnego wsparcia. Trzeba walczyć z ignorancją. Moja propozycja związana jest z otworzeniem nowej kategorii na tym forum: Pierwsze kroki w inwestowaniu - może bardziej skonkretyzowane miejsce skłoni wszystkie zaintersowane strony do dialogu na temat przyszłości nas wszystkich. Pozdrawiam Felix77
PS.
Ze swojej strony gwarantuję aktywne uczestnictwo na forum:Pierwsze kroki w inwestowaniu!
Wyświetlaj:
Redakcja forum / 2006-01-06 17:17 / Administracja forum
I my liczymy, że wspólne doświadczenia dadzą znakomity rezultat: wiedzię i podpowiedzi, jak i w co inwestować.
felix77 / 2006-01-03 18:29
Witam wszystkich.
Chciałem na początek podziękować redaktorom tego forum za przychlne nastawienie do początkujących inwestorów - takich jak ja i wielu innych. Z swojej strony będę gorąco namawiał internautów do wymiany poglądów na tym właśnie forum.
Gratuluję decyzji i Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy