Forum Forum finansoweKredyty

PIERWSZY KREDYT GOTÓWKOWY

PIERWSZY KREDYT GOTÓWKOWY

mironn / 2011-03-08 19:23
Witam
Mam mały problem i chciałbym aby mi ktoś doradził co mogę zrobić.
Zacznę od tego,że mam umowę o pracę na czas nieokreślony i dochód brutto 1,500zł.
Chciałem zaciągnąć kredyt gotówkowy w kwocie 5,000zł,byłem w dwóch bankach i decyzje były negatywne.Nigdy wcześniej nic na raty nie brałem i żadnego kredytu nie miałem,ponieważ nie było mi to potrzebne.
1.Co mogę zrobić,gdzie się udać aby taki kredyt otrzymać?
2.Jeśli będę chciał coś kupić na raty,czy to też będzie się liczyło jako zapytanie do banku?Z tego co wiem to mogą być tylko trzy zapytania,a dwa już wykorzystałem.
Proszę o radę
Z góry bardzo dziękuje
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Tomek Opalowicz / 87.206.200.* / 2011-03-10 12:23
Ja przy podobnych dochodach otrzymałem kredyt gotówkowy w http://www.finansosfera.pl/kredyt-gotowkowy/55-polbank-efg-kredyt-na-miare/ Spróbuj może ci się uda. Pozdrawiam
71Aneta / 2011-03-10 11:15

Jeśli będę chciał coś kupić na raty,czy to też będzie się liczyło jako zapytanie do
banku?Z tego co wiem to mogą być tylko trzy zapytania,a dwa już wykorzystałem.

Tak będzie się to liczyło, gdyż wszystkie kredyty ratalne (także te proponowane przez sklepy) są udzielane przez banki a te udostępniają dane do BIK. Nie prawdą jest, że mogą być tylko trzy zapytania – może ich być wiele, ale pamiętaj, że każde kolejne obniża Twoją ocenę w BIK.
mironn / 2011-03-10 12:46
Tomek dziękuje za za info,zobaczymy może coś tam uda mi się załatwić.
71Aneta dziękuje za odpowiedź.

Jeśli chodzi o te 3 zapytania,to w jednym z banków mnie poinformowano,że mogę złożyć wniosek tylko w 3 bankach i w razie gdyby była decyzja negatywna to muszę odczekać miesiąc aby znów próbować w innym banku.Zresztą byłem też trochę zdziwiony,bo próbowałem załatwiać w mbanku i mówiono mi,że udzielają kredytu z pustym bik-iem,a wniosek wpisywano na inny bank no i oczywiście była odmowa,to mi powiedziano,że najlepiej będzie jak sobie coś kupie na raty,odczekam parę miesięcy i znowu mam składać wniosek.
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: