Forum Forum finansoweInne

Pierwszy mKiosk mBanku

Pierwszy mKiosk mBanku

Rademon / .* / 2003-05-08 18:34
Komentarze do wiadomości: Pierwszy mKiosk mBanku.
Wyświetlaj:
Ferdynant / 82.145.211.* / 2012-09-13 10:03
Iwanicki
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
lero / .* / 2003-06-19 03:24
Mnie bardziej interesuje kiedy przestana wreszcie obiowiazywac dziecinne reguly w mBanku ktore uniemozliwiaja robienie mi przelewow z konta za za granice. Tam chyba siedza rozni madrzy i wymyslili ze jak taki podejdzie do komputera to zaraz im SWIFTA zepsuje czy cus....A to sa w koncu moje pieniadze i moje decyzje.
Greg / .* / 2003-05-12 13:08
Super pomysł napewno spotka się z dużym zainteresowaniem, mam nadzieję że w przyszłości zainstalowane zostaną takie stanowiska nie tylko w miastach woj., ale także w kazdym miescie powiatowym.
Rademon / .* / 2003-05-08 18:34
Takich kiosków powinno być kilka w każdym dużym miescie. A bankomaty Euronetu w każdej lub blisko kawiarenki mBanku.
ama / .* / 2003-05-09 11:34
Kioski to dodatkowy koszt, a przecież ideą funkcjomowania mBanku jest minimum kosztów, co przenosie się na 0 opłat i prowizji...
Piotrek / .* / 2003-06-16 13:38
zgadza się, to wygeneruje dodatkowe koszty, ba każdy taki mkiosk trzeba zbudować od podstaw, ileż taniej byłoby korzystac z istniejącej sieci BRE i Multibanku, w końcu to jesen właściciel ntak jak to zrobiło PKO BP z Inteligo, albo zapłacić innej sieci z dużą liczbą placówek za możliwość wpłat bez prowizji.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: