Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Pinetwork Bitcoin Legend - kopanie kryptowaluty

Pinetwork Bitcoin Legend - kopanie kryptowaluty

Maciej Pe / 46.134.43.* / 2022-04-03 09:25
Witam,
mam do zaoferowania bardzo 2 proste sposóby na wydobywanie kryptowalut Pi oraz Bitcoin Leged.
Otóż na początku wystarczy pobrać aplikacje Pi Network i się zalogować do niej, nic prostszego.
W sumie to by było na tyle ;)
Wyżej wymieniona moneta powstała z myślą o ludziach którzy po pierwsze zaczynają swoją karierę z kryptowalutą i mają o tym minimalne pojęcie( czyli wie, że coś tam jest ale nie do końca to rozumie lub nie chce zrozumieć czy też się w to bawić bo to za dużo roboty etc.) A po drugie o ludziach którzy nie lubią robić żadnych niepotrzebnych transakcji bankowych na początku ani w ogóle, bo niby dlaczego mam coś płacić i skąd mam pewność, że mi się to opłaca.
Pi network jak już wspomniałem jest dla wszystkich, dosłownie.
Wystarczy pobrać aplikacje (android czy apple ją posiada, nie wiem jak z innymi systemami) Pi network (fioletowe tło ze znaczkiem Pi jak 3,14..;)) a z resztą poprowadzi Cię już aplikacja. Jest ona w j. polskim jak i również dostępny jest chat dla polaków gdzie można pytać o wszystko jeśli ktoś tylko czegoś nie wie.
Zaznaczę tylko, że aplikacja obecnie jest w fazie testowej. Co to oznacza? Oznacza to to, że na chwilę obecną, możemy monety "kopać" ale samo wypłacenie ich nie jest jeszcze możliwe.Ale proszę się nie zniechęcać od razu :)
Kopanie odbywa się w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść w aplikacje raz dziennie i kliknąć w znaczek pioruna (raz na 24h). Zaznaczę jeszcze że aplikacja nie działa w tle i nie pobiera baterii, a więc klikamy i wyłączamy, chyba że ktoś chce się czegoś dowiedzieć, wiec w zakładce Chat jak już wspomniałem jest polska grupa gdzie można zadawać śmiało pytania lub odwiedzić zakładkę FAQ gdzie również wszystko jest dosyć wyraźnie opisane.
Sam do końca nie jestem pewien czy to wypali lub kiedy to wypali. Ale wiem na pewno, że nic na tym nie tracę prócz minuty dziennie by pojawić się w aplikacji i kliknąć w piorun by ta mogła sobie kopać.
Prognozy są różne jak i opinie na temat tej waluty/firmy jednak nie sugerowałbym się tym.
Jeśli Cię w jakiś sposób zachęciłem do spróbowania, to zapraszam do pobrania i zabawy:
minepi.com/Vanqusek
lub do podania mojego nicku przy logowaniu: Vanqusek

Drugą krypto walutą jest Bitcoin Legend. Aplikacja działa podobnie jak PINetwork z tą różnicą, że BCL jest juz powoli wprowadzana na giełde ( premiera Lipcu 2021).
BCL podobnie jak Pi jedynie czego od Was wymaga to wejścia raz dziennie i naciśnięcia przycisku, by ta mogła dama kopać.
Nie jest to jedyna opcja zarabiania z ta aplikacja. Jest jeszcze sprzedaż NFT oraz inna nietypowa forma granie w ich grę( w co za bardzo się nie zagłębiam, gdyż prawdopodobnie nie będę z tego korzystać na chwile obecną)
Polecam spróbować.
Na start dostajecie 10 BCL warte w ich przeliczeniu 7,5$ ( obecnie BCL wart jest ok 0,10$-0,50$) jak na początek fajna sprawa :)
Kod polecający 7f3n3tiggs

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy :)

Najnowsze wpisy