Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS boi się o Euro 2012

PiS boi się o Euro 2012

Money.pl / 2008-04-18 17:09
Komentarze do wiadomości: PiS boi się o Euro 2012.
Wyświetlaj:
andowc / 83.30.91.* / 2008-04-18 18:14
Strachy na lachy.
pazdier / 83.243.107.* / 2008-04-18 20:29
A kto to w ogóle jest ten Tchórzewski i jakiś Błaszczak - pierwsze słyszę. Zapewne drugi, albo trzeci szereg... Szkoda, że ten szereg nie wypowiadał takich opinii o stanie przygotowań, gdy Ministrem była Jakubiak - następny spec od wszystkiego... Niech jadą do Austrii zobaczyć jak to wszystko powinno wyglądać, a dopiero potem powinni zabrać się za organizowanie sztabów... Biletów im nie trzeba. Przed meczem mogą sobie zwiedzić stadion i wypad. Ja też biletu nie mam, dlaczego taki darmozjad jeden z drugim mają mieć? A miało być przepięknie i normalnie... Dobrze, że zbieram punkty w BZWBK, więc ciągle mam nadzieję na bilety i wyjazd...
Elendir / 2008-04-18 17:09 / Łowca czarownic

Krzysztof Tchórzewski zaznaczył, że od momentu wydania opinii dotyczącej wpływu inwestycji na środowisko do chwili rozpoczęcia budowy mija zwykle dwa lata. Dlatego też, jeśli Polska będzie trzymała się obecnych procedur, inwestycje rozpoczną się w 2011 roku i nie będzie szans na ich zakończenie do mistrzostw

To dopiero po oddaniu władzy PiS to zauważył?

Były szef Kancelarii Premiera, obecnie poseł PiS Mariusz Błaszczak jest szczególnie zaniepokojony stanem przygotowań do Euro 2012 w Warszawie. Jak mówi, stadion prawdopodobnie powstanie, ale to za mało, bowiem Warszawę czeka paraliż komunikacyjny, jeśli nie powstaną nowe drogi.

O, a jeszcze niedawno były wątpliwości odnośnie samego stadionu. Coś się poprawiło. A jeśli chodzi o ulice w Warszawie to w porównaniu do tego co było za PiS roboty drogowe ruszyły z kopyta i dzieją się już od dłuższego czasu. Drugiej linii metra nie skończą, ale bez przesady - Warszawa przeżyje Euro 2012.
josef / 91.44.208.* / 2008-04-24 22:23
pis, boyi sie EM12, tak, tak... juz gacie pelne,
i lopata w kat rzucona......,
Porada: Zaorac,
posiac trawe
i posiac lawk i ( ha,ha,ha,h...)
podlac woda
i czekac do 2012...mecze pilkarskie mozna pezeciez ogladac w Telewizji!!!!

Najnowsze wpisy