Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS chce ponownego głosowania ws. Kempy i Wassermanna

PiS chce ponownego głosowania ws. Kempy i Wassermanna

skomentuj
Wyświetlaj:
Gall# / 213.158.197.* / 2009-12-09 10:59
Rudemu duce blady strach zajrzał w oczy. Komisja może szubko ustalić źródło przecieku, a za to słoneczku grozi odsiadka w ponurym pierrdelu... Dalsze torpedowanie prac komisji kompromituje całą platformę - a to nie podoba się ferajnie - i tak źle i tak niedobrze :-))
athock / 79.188.238.* / 2009-12-09 10:52
Sławomir Neumann, poseł PO, który wnioskował o wykluczenie z komisji hazardowej Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermana, sam nie powinien w niej zasiadać – uważają przedstawiciele organizacji walczących z korupcją.

Neumann, będąc dyrektorem oddziału zagranicznego banku, był jednocześnie jako poseł głównym inicjatorem ustawy utrudniającej życie konkurencji dla banków - spółdzielczym kasom oszczędnościowo-kredytowym. W komisji hazardowej tropić ma więc nieprawidłowości podobne do tych, których... sam się dopuścił.- Nie ma wątpliwości, że poseł działał w sytuacji ewidentnego konfliktu interesów – mówi Oliwer Kubicki, prezes stowarzyszenia Stop Korupcji. – Wydaje się oczywiste, że w tej sytuacji poseł Neumann powinien sam zrezygnować z pracy w komisji hazardowej. Od premiera Tuska też Polacy mają prawo oczekiwać zdecydowanej reakcji w jego sprawie. Przy okazji sprawy senatora Misiaka premier zapowiedział bowiem zdecydowane działania w przypadku działania parlamentarzystów w sytuacji konfliktu interesów.
man13 / 2009-12-08 22:44 / Tysiącznik na forum
Referendum powinien im zorganizować brat Rydzyk wśród zwolenników radyjka z ryjem. Tak na wszelki wypadek gdyby w przyszłości potrzebowali napisać własną histerię.
skomentuj

Najnowsze wpisy