Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS: Chcemy komisji śledczej ds. finansów lewicy

PiS: Chcemy komisji śledczej ds. finansów lewicy

Wyświetlaj:
odchudzony / 87.207.229.* / 2007-03-23 20:54
komisja w tej sprawie to nonsens, fakty same mówią za siebie ewentualnie dochodzenie prokuratorskie ale to tez szkoda czasu przeciez ta ekipa przez ostatnie lata prywatyzowała gospodarkę zgodnie z literą prawa
kino / 83.17.92.* / 2007-03-23 10:32
zróbcie im pastorałkę, sa wszscy aktorzy Jest KING, jest Judasz , jest Barabasz no i jest gawiedź domagająca się ukrzyżowania.
waz(usa) / 64.21.106.* / 2007-03-23 04:13
Roznego rodzaju 'komisje' to codzienne zajecie laskawie panujacych Klonow i (p)oslow sejmowych wszelakiego autoramentu.


Czy ta kolejna komisja zajmie sie sprawa SKOK-ow na kase? Juz kilka ciekawych artykulow czytalem na ten temat i nawet dosc dawno temu, ale ten pieniezny samograj wciaz funkjonuje dobrze naoliwiony.

Niezaleznie od mojego pytania z niecierpliwoscia oczekuje na powolywanie kolejnych komisji badawczych.
T&T / 62.121.118.* / 2007-03-22 19:48
Tak popieram wyjaśnienie sprawy spółki Telegraf & Telefon z kaczorem jako logo. Popieram też wyjaśnienie na czyje polecenie został zniszczony polski wywiad i kontrwywiad.
Wyjaśnić również należy dlaczego polskie wojsko jest na usługach amerykanów. Dlaczego mają dzisiaj walczyć z tymi, których kilkanaście lat wcześniej wyposażyli i wyszkolili amerykanie ?.
Co robił i za czyje pieniądze szkolił Talibów w latach 80-tych były minister w rządzie PISuarów?.
Kto przyczynił się do afery z kontraktem na polskie czołgi. Komu ta dywersja służyła.?
acomitam / 83.25.203.* / 2007-03-22 15:00
A bo to tylko lewica się korumpuje? Jestem przekonany, że w każdej partii można znaleźć wiele przykładów na to, co opisał p. Oleksy. Komisja powinna więc badać szerzej powiązania polityków z biznesem, a winnych wsadzić przykładnie do kryminału. Ach pomarzyć to jednak czasami dobra rzecz.
czaterXX / 2007-03-22 14:38 / Bywalec forum
A ja chce komisji sledczej ws. oczysczalni sciekow w Bialymstoku, w sprawie powiazan politykow PIS chcoby min szyszki z biznesmenem Stokłasa oraz tego kto z PIS go uprzedzil o aresztowaniu
GB1 / 83.25.70.* / 2007-03-22 14:30
A ja chcę wyjaśnień sprawy Telegrafu i przekrętów w Porozumieniu Centrum. Aj, czyż to czasem nie Kaczyńscy???
cheapczad / 2007-03-22 14:05 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no i chyba mamy dowod, ze cos jest nie tak z "tasmami oleksego". to wszystko zaczyna wygladac jakby ktos kogos chcial w cos wciagnac.
pytajnik / 80.54.90.* / 2007-03-22 14:41
Odnoszę niedparte wrażenie, że chodzi o odwrócenie uwagi społeczeństwa od czegoś o wiele bardziej istotnego dla nas wszystkich. Czyżby to chodziło o "ukrycie" nadmiernych wydatków rządu na utrzymanie swoich kancelarii, nieudolnej polityki zagranicznej w wykonaniu pani Fotygi, wycieczek zagranicznych całych tabunów urzędników państwowych na koszt podatnika?
A może ukrycie tej oczywistej prawdy, że państwem kieruje premier a premierem Rydzyk, Giertych i Macierewicz?

Najnowsze wpisy