Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS: Nie będzie nowej umowy koalicyjnej

PiS: Nie będzie nowej umowy koalicyjnej

Money.pl / 2006-07-12 14:36
Komentarze do wiadomości: PiS: Nie będzie nowej umowy koalicyjnej.
Wyświetlaj:
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-12 16:17
Jeśli to Bielan zabiera głos to znaczy, że miałem rację:
Kamiński z Bielanem robią teraz sondaże i kalkulują, czy opłaca się PiSowi rozwalić Sejm czy nie. A po wyborach nie będzie już PSL i LPR - i większość zapewni silna Samoobrona. Dość złudzeń: firmy dążą do maksymalizacji zysku, a partie polityczne dążą do maksymalizacji władzy.
autor / 80.55.236.* / 2006-07-12 14:36
spokojnie spokojnie PIS na pewno coś dorzuci Samoobronie to kwestia czasu, wszyscy wiemy że nasz Andriu umie się targować :)
Ło... / 212.244.61.* / 2006-07-12 14:44
Będzie musiał sporo dorzucić - chłopstwo to wyjątkowo pazerne ... Znam tylko jedną grupę społeczną bardziej pazerną od nich - domyślcie się sami o kogo mi chodzi. A ci to już chyba się nachapali - a poza tym to starają się to robić po cichutku.
tatko / 87.105.26.* / 2006-07-12 17:31
Po co owijać w bawełnę? Tą grupą jest kler rzymskokatolicki.
zdenek / 2006-07-12 14:56 / Tysiącznik na forum
masz coś do chłopów ?
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-07-12 15:22
Do zdenek: Nie, zdenek, nie mamy nic do chłopów. "Rupta swoje" tzn. na roli ... a my będziemy robić swoje, okay? A jakbyś chciał i Ty coś dla gospodarki (nie mówie tu o twoich 10 morgach) zrobić to poucz się w szkole kilkanaście lat, potem pogadamy. Ja się na roli nie znam i tam się nie pcham. Robotnicy do fabryk! Proszek do prania! A Ty zdenek się nie obrażaj bo Pan Bóg każdego do czegoś stworzył.
Leppera to ja też widzę jako świetnego kierownika w PGR. Chłop jest poczciwy a jak się czasm zagalopuje ponad to co mu specjaliści od PR sugerują to czasm i coś szczerze od siebie doda. Zarechocze, że "prostytutki zgwałcić się nie da", albo "dziecko szmatą walnie, żeby na człowieka wyrosło". W mordę umie dać redaktorowi (no może tylko straszył) i pewnie babę w dupę umie klepnąć.
Na polityka to jednak kompetencje by się przydały a on to tylko okulary sobie nowe sprawił i mysli, że już mu wiedzy przybyło. Bo choć "inteligientny" Lepper jest to inteligencja mu się z kompetencją i wiedzą myli.
Może dla Ciebie zdenuś to idol na miarę stulecia ale wiedz, że za tego twojego idola to 90% społeczeństwa oczami świecić musi.

PS
Przepraszam, że tak na Ty ale chciałem, żeby było nieco z humorkiem :-)
Ło... / 212.244.61.* / 2006-07-12 15:07
Gdyby to co napisałem świadczyło o tym, że mam coś przeciw chłopom to musiałbym także mieć coś przeciwko naturze - to taka ich "przyrodzona" cecha - mieszkałem 10 lat na wsi to troszkę poznałem ich mentalność. Nie podoba mi się to ale "nikt nie jest doskonały". A Lepper jest wyjątkowo utalentowany w tej materii... Ale co ja robię - reaguję na... - i w chłopcach też nie gustuję ( to tak na wszelki - naczytałem się Pańskich wypowiedzi, że ... ).

Najnowsze wpisy