Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS nie poprze uchwały piętnującej zabójstwo w Łodzi

PiS nie poprze uchwały piętnującej zabójstwo w Łodzi

Wyświetlaj:
roland_topor / 2010-11-02 18:22 / Bywalec forum
Nie rozumiem. Yarek sam siebie chce potępiać i swój ulubiony wynalazek, czy jak?
EURO STUDENT / 2010-10-27 19:11
Sugerowałbym informacje z MONEY.PL przyjąć na zimno bo pamiętajmy idą wybory a MONEY.PL jest stronnicze i zawsze może przekręcić słowa na niekorzyść PiS. Nie znam wersji drugiej strony. Zalecam zimny pryśnic.
EURO STUDENT / 2010-10-27 19:06

Z politycznej działalności trzeba zatem wyeliminować deptanie godności osobistej konkurentów politycznych

Czy Palikot się pod tym podpisze? Wątpie on buduje elektorat na nienawiści do Kaczyńskiego.
ljig / 188.33.46.* / 2010-10-27 16:51
MEDIALNA TRESURA
Zamiast kontroli władzy przez opinię publiczną mamy dziś kontrolę społeczeństwa przez sprzęgnięte z władzą media. Rządząca Platforma Obywatelska i media komercyjne są jak syjamscy bracia: złączeni interesami, poglądami i biografiami. Czy Polska stawać się będzie znów krajem “jednej partii i jednej gazety”, a wkrótce także jednej telewizji, choć rozpisanej na kilku nadawców?
MEDIALNA TRESURA – J. Pospieszalski.
CZYTAJ: ------ http://www.bibula.com/?p=27867
Jan54 / 83.30.99.* / 2010-10-27 16:35
Jak siało sie wiatr, to potem nie można potępić burzy którą sie zebrało.
tesa1959 / 2010-10-27 16:26 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Żal. Nie wiem: śmiać się czy płakać? PiS nie poprze deklaracji przedstawionej przez inne partie
Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że jego klub nie poprze w Sejmie uchwały zaprezentowanej przez PSL, SdPl i SD, ani żadnej innej, która nie będzie jednoznacznie mówiła o potępieniu socjotechniki nienawiści.

a co to jest niejednoznaczne potępienie?:
- Sejm zdecydowanie i jednoznacznie potępia zamach na pracowników biura parlamentarnego PiS w Łodzi

Prezes PiS wciąż powtarza słowo "socjotechnika" w stosunku do rządu, a chyba sam ją stosuje w nie mniejszym stopniu. Zgadzam się w 100% z Tomczykiewiczem, że tylko to jest słuszne, co zaproponuje PiS i na to w demokratycznym kraju nie powinno być zgody, zwłaszcza, że deklaracja PiS zawiera oskarżenia- bije w cudze piersi zapominając o swoich.
niezrzeszony / 2010-10-28 15:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to prawie jak w nowej maturze - nie pojawiło się słowo-klucz, więc odpowiedź jest błędna.

Poseł PiS Andrzej Dera powiedział, że politycy jego partii podpisali przedstawioną przez szefa PiS deklarację łódzką i te zobowiązania ich dotyczą. Każdą inną, następną, z której będą wynikały zobowiązania innych stron do eliminowania agresji będziemy również wspierać - stwierdził Dera.

Odważne słowa.. Może nie wiedział jeszcze o stosunku prezesa do uchwały, może to tylko puste słowa bez pokrycia, a może nie boi się o swój stołem. Bo przecież powinien wiedzieć, że za poglądy sprzeczne z prezesowymi można wylecieć..
tesa1959 / 2010-10-28 16:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Odważne, przyznaję, ale więcej takich odważnych - mówiących swoim językiem -mi może znormalniałyby stosunki w naszym kraju. Podobało mi się dzisiejsze wystąpienie europosła Wojciechowskiego na pogrzebie M. Rosiaka - nikogo nie obwiniał, mówił o Rosiaku, jaki był, mówił o sumieniu, nikogo nie uraził. A jak wyglądał Kaczyński ze swoją socjotechniką? Chociaż on dzisiaj chociaż nie kipiał, ale wyważonymi słowami powiedział to, co od zawsze mówi : wszystkiemu winne PO (nie jestem za żadną opcją).
tesa1959 / 2010-10-28 16:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Możliwe, że nie wiedział, abo był odważny, ale tu już musi się mieć na baczności,bo w PiS wszyscy muszą być jednomyślni. Już niektórzy się przekonali. Podobało mi się wystąpienie europosła Wojciechowskiego na pogrzebie M. Rosika. Nie było w nim zajadłości, obwiniania, matactwa, ale chęć porozumienia. Myślę, że w PiS jest dużo takich ludzi, tylko boją się, że bez swego wodza nic nie będą znaczyli, a szkoda, bo ludzie przekonaliby się, że stać ich na samodzielność myślenia.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-10-27 16:26

natomiast klub PiS uchwały nie akceptuje.

i jak go można traktować na poważnie.
Błazen jeden.
Immunitet odebrać i przed Trybunał postawić za sianie nienawiści i wrogości.
Niedowiarków do deklaracji łódzkiej odsyłam
http://www.pis.org.pl/article.php?id=17895
III departament / 87.118.126.* / 2010-10-27 20:17
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-10-27 16:38

GDZIE JEST KRZYŻ?

wasz się do niego przymierza

Najnowsze wpisy