Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS nie wierzy prokuratorom. Twierdzi, że na TU-154 były materiały wybuchowe

PiS nie wierzy prokuratorom. Twierdzi, że na TU-154 były materiały wybuchowe

Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-12-08 11:33 / Tysiącznik na forum
Ja też. Ze swojego prywatnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć iż jeden z nich wydał decyzję w temacie o którym nie miał zielonego pojęcia. Niech który teraz spróbuje to podważyć, zaskarżyć, itd. W małym stosunkowo mieście szczególnie. No cóż mamy teraz demokrację...
cóś / 37.30.49.* / 2012-12-07 23:29
a jest jakiś przymus, aby prokuratorom wierzyć w każdej sprawie, której się dotykają. Na cholerę, wobec powyższego, byłyby potrzebne sądy oraz stada papug gdaczących z przekonaniem na korytarzach sądowych.
JaJaJa / 91.217.19.* / 2012-12-07 09:47
Nie wydaje mi się że był zamach. W każdym razie jeżeli był to warunki idealne. Mgła, 25 m nad ziemią itp. Od kiedy to prokuratorzy decydują czy był zamach ? To drążenie PISu tylko pogarsza nasze stosunki z Rosją. Kaczyński prowadzi prywatną wojnę a my nie chcemy się do tego mieszać. I jeszcze nie zginęli tylko z parti Kaczynskich, ale wielu innych porządnych ludzi. m in. Karpiniuk, prowadzący komisję w swoim czasie. Wydaje mi się że próbują za bardzo nagiąć fakty pod własne teorie. Moim zdaniem po prostu złamali procedurę. Nie wiedzieli że lotnisko jest na wzgórzu i przy niskim podejściu ten pagórek ich zaatakował. Gdzie tu miejsce na trotyl, to zaczyna przypominać Sci-Fi.
monty python / 2012-12-07 15:35
na jakiej podstawie twierdzi tak jestem ciekawy, bo nie wierzy prokuratorom, no to komu wierzy w takim razie?
Aga Ropucha / 2012-12-07 15:50
Nie wiem o co w tym wszytskim chodzi , ale wydaje mi sie że specjalnei są takie informacje w mediach , żeby skłócić społęczeństwo , a w dodatku nameiszać ludziom w głowie , żeby sami nie wiedzieli co się dzieje...
konserwa / 2012-12-06 19:49 / Tysiącznik na forum
To nie PIS nie wierzy prokuratorom tylko Panowie prokuratorzy kręcą i kłamią, albo przynajmniej mijają się z prawdą. Wystarczy ze zrozumieniem obejrzeć dwa fragmenty konferencji prasowych prokuratury. Jednak dziennikarze money mają kłopoty z logicznym myśleniem i kojarzeniem faktów. A podobno specjaliści od ekonomii powinni być do "bulu" logiczni.
"WSZYSCY WON!" / 89.230.79.* / 2012-12-06 22:35
Nie ma czegoś takiego jak "dziennikarz money". Tu są tylko administratorzy witryny, którzy kopiują teksty z PAP, IAR ... i zajmują się cenzurą wypowiedzi.

Najnowsze wpisy