Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS odciąga PO z objęć SLD

PiS odciąga PO z objęć SLD

Money.pl / 2006-08-18 16:34
Komentarze do wiadomości: PiS odciąga PO z objęć SLD .
Wyświetlaj:

HGW

B2B / 217.153.29.* / 2006-08-18 22:57
Każdy kto zna sie chodź troszeczkę na mieszkaniach, wystarczy, że w jednym mieszka i zna jego cenę, świadom jest iż w 99% p. Kaczyński nie ma na to wpływu jaka jest cena m3...

nie wiem jakie rozwiązanie i jak chce obniżyć cene, czy przez obniżenie ceny rozumie obniżenie wartości ? czy może chce zlikwidować drogi dojazdowe do niektórych osiedli ? mysle że wtedy cena spadnie.


serdecznie pozdrawiam.
Kero / 2006-08-18 18:49 / -
PiSiory próbują powtórzyć fałsz z jakim podchodzili po wyborach do PO. Już nic z tego pomazańcy - dzisiaj tylko idiota może z wami chcieć rozmawiać albo podopieczny mocherów.
tatko / 2006-08-18 23:01 / Tysiącznik na forum
Portki im się trzęsą na myśl,że Marcinkiewicz może zostać prezydentem Warszawy, ale przewagi potrzebnej do rządzenia mieć nie będzie. Więc podchody do PO tylko po to,po nic więcej. Chciałoby się powiedzieć: Jeśli Tusk na to pójdziesz,toś przepadł...Bo wcześniej czy później pan Rydzyk zechce Platformę zatopić.
keskese / 2006-08-19 11:37 / Reprezentacja Polski
PO z PIS już DZIŚ rządzą w wielu miastach i województwach. naprawdę nie rozumiem jakby to miało rzutować na zatapiania czegokolwiek. samorządy to jedna sprawa - rząd to inna. Jedynie psychologicznie aspekty przemawiają aby odrzucić ofertę PIS. Ale PO już odrzuciła wiele ofert PIS-u i trudno bedzie ciągle wmawiać publice, że my odrzucamy wszystko i krytukujemy wszystko tylko dla dobra państwa.
ggaga / 213.131.113.* / 2006-08-18 16:34
Ide o zaklad, ze rozmowy PIS-PO z jesieni ubieglego roku wygladaly mniej wiecej tak:
PO: -Nie dogadamy sie, to bedziecie musieli pojsc w objecia Samoobrony
PIS: - Nie dogadamy sie, to bedziecie musieli pojsc w objecia SLD.
Bardzo znamienny przyklad dialektyki PISu.
"Nieklamana troska"="Dzika satysfakcja".
keskese / 2006-08-19 11:46 / Reprezentacja Polski
8 ministerstw odrzuciła platforma... to jest polityczna przebiegłość, przenikliwość ? tak się uprawia politykę ? 8 ministerstw, bez żenady odrzucił donald jak gumę do żucia o tej samej nazwie... Po takim dictum obarczanie winą pis za upadek negocjacji jest kpiną... Ja właśnie przeglądam i porównuje sposób jaki formowano POPIS i obecną koalicję rządową. Biegunowo odmienne podejście partii politycznych jeśli chodzi o odpowiedzialność za kraj. To samo jeśli chodzi o zachłanność polityczną. Ile ministerstw ma LPR i Samoobrona a ile chciała PO ?
Pazerność politowania godna.
Tusk mówi o wyborcach pisu, którzy są zawiedzeni. A wyborcy PO są pogrążeni w Nirvanie i spiewają psalmy pochwalne na temat dwukrotnego mistrza w klęsce politycznej ?? Tusk o sobie może powiedzieć parafrazując Dańca "jestem fighterem politycznym. Stoczyłem dwie walki o mistrzostwo i dwie przez knockout... przegrałem". Nawet na forum onetu, które jest zdominowane przez zwolenników PO w stosunku 4-1 komenty zaczynają się od słów "biedny donald" tudzież "odpocznij". PO zaczyna brakować możliwości manewru politycznego. Pozostało jej tylko SLD, które do przełkniecia, w związku z herosami typu miller, oleksy , czarzasty jest łatwe jak połkniecie pałki milicyjnej z lat 50-tych. Mieszamy z błotem Leppera i Giertycha a co powiecie na kolejną kadencję z Czarzastym jako specem od mediów, czy Sobotką jako ministrem sprawiedliwości ? Czy aby nie pisano o nas gorzej na zachodzie po odkryciu każdej z afer poprzedniego rządu ??
Dodatkowo dziś można przeczytać o wewnętrznej opozycji konserwatywnych posłów PO wobec Tuska i jego lewym ciągotkom. Zaiste cokolwiek nie napiszecie - początek końca...
koala / 83.21.75.* / 2006-08-19 17:20
Piszesz błaźnie na zamówienie PIS
tatko / 2006-08-19 17:24 / Tysiącznik na forum
Czyli jest lizoPiSem
keskese / 2006-08-20 13:11 / Reprezentacja Polski
porównaj moją merytoryczną tyradę z twoim paszkwilem. taka jest mniej więcej różnica między zwolenikiem PIS a PO. jedni merytorycznie próbują coś zaanalizować a drudzy syczą jadem.

Najnowsze wpisy