Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS: Ojciec Rydzyk powinien się zlustrować

PiS: Ojciec Rydzyk powinien się zlustrować

Money.pl / 2007-03-15 12:15
Komentarze do wiadomości: PiS: Ojciec Rydzyk powinien się zlustrować.
Wyświetlaj:
Artur 145 / 93.181.137.* / 2018-05-03 21:45
WITAM :) I ja dozuce swoje 5 groszy ;) Dyskusja na temat o.Tadeusza Rydzyka a takze Radia Maryja ma wtedy sens jesli mowimy prawde. Bo jak do tej pory to wybaczcie ale pieprzycie kupe bzdur, tak na ogol, wybaczcie, wiekszosc tak chrzani ze... Wedlug pewnych osob, jak dla mnie nie powaznych to sluchajcie, absurdalnosc siega wrecz granic, podam przyklady: o.Tadeusz Rydzyk jezdzi Maybachem. Bezdomny wreczyl o.Rydzykowi dwa Maybachy, o.Rydzyk lata wlasnym helikopterem, o.Rydzyk ma wlasna lodz podwodna, na wypadek totalnej zaglady ludzkosci o.Rydzyk schroni sie w lodzi podwodnej i ocaleje jako jeden z nielicznych i "wielkich" tego swiata. Wybaczcie ale absurdalnosc pewnych ludzi siega granic i mozna by sie zastanawiac nad kondycja umyslowo-psychiczna. Nie o to chodzi ze chce kogos obrazic bo nie mam takiego zamiaru, podkreslam aby jak juz dyskutujemy na jakis temat to prosze aby nie klamac i byc wiarygodnym. Jesli wejdziemy w sensacyjne klamstwo to taka rozmowa traci sens. Blagam, zacznijmy pisac o o.Rydzykowi i jego dzielach tylko prawde. A wiecie ze o Tadeusz Rydzyk mieszka w skromnej celi zakonnej. Skoro juz tak sie klamie nagminnie to czemu by nie wymyslic ze mieszka w wytwornym palacu, coz niech sie rozwija bujna wyobraznia. Jesli bylem za ostry to przepraszam, jesli kogos urazilem, musialem to w koncu napisac. POZDRAWIAM WAS :) Artur (145)
Triz / 2011-07-11 00:02 / Bywalec forum
Ja już ich nie biorę poważnie...
favore / 89.77.45.* / 2011-07-10 19:27
A dziś twój guru dziękuje swojemu przywódcy duchowemu Rydzykowi za wsparcie... i gdzie teraz jesteś panie Mularczyk?
tatko / 2007-03-17 16:32 / Tysiącznik na forum
Chciałbym się dowiedzieć, kto Rydzyka zrobił ojcem. Ojców się namnożyło wbrew temu, co jest napisane w Biblii
pytajnik / 80.54.90.* / 2007-03-15 21:12
Macierewicz, Giertych, Rydzyk wzięli się za rządzenie Polską wg własnego planu.
Jeden dba o informacje i ich stały dopływ, drugi służy za "tubę" propagandową a trzeci kieruje jak mu się żywnie podoba. Kto im stanie na drodze ten zginie przygnieciony teczkami albo tylko sugestią o ich istnieniu, sprawa zostanie odpowiednio nagłośniona przez "obrońcę plemnika" i podana do wiadomości przez dyrektora rozgłośni radiowej w Toruniu. Nie dziwię się, że nawet najważniejsi w państwie boją się takiej zemsty.
Jestem zaś pełen uznania dla odwagi i determinacji oraz dyplomacji, o którą nie podejrzewałem nawet, a teraz się tego wstydzę, jaką wykazała się PANI PREZYDENTOWA KACZYŃSKA.
Panowie bracia, powinniście zdjąć spodnie założyć krótkie spodenki a rządzenie pozostawić TEJ KOBIECIE.
Czyż nie przerasta was co najmniej o dwie głowy?
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-03-15 13:29
Bardzo symptomatyczne jest to, że Koński Łeb i jego LPR nie chce się na ten temat wypowiadać. Założę się o duże pieniądze, że gdyby Rydzyk swego czasu zganił Wielgusa - to również Wierzejski rozdzierałby szaty nie w obronie tego kłamcy (jak to miało miejsce niedawno), ale stanąłby na czele jego krytyków.
Teraz jest dokładnie tak samo - dopóki nie mają pewności co aktualnie sądzi na ten temat Rydzyk - hipokryci Giertych i Orzechowski przyjmują postawę wyczekującą jak dobrze wytresowane pieski gotowe obszczekać wszystkich, gdy tylko Rydzyk powie NIE.

Skądinąd taka hipotetyczna wolta Rydzyka we własnej sprawie - skoro zawsze był agitatorem oczyszczenia Polski z (za przeproszeniem) szamba - nawet dla części moheru będzie zrobieniem z gęby cholewy.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-15 12:50
Rydzyk powinien zostać zlustrowany odnośnie swojego majątku i sposobu gromadzenia. Pytam dlaczego nie płaci podatków? Dlaczego nie daje sprawozdań finansowych do KRRiT, dlaczego sprawa cegiełek na stocznię jest przez PiS chowana do szuflady? Nadejdą czasy gdy biznesmen Rydzyk pójdzie siedzieć. Szkoda tylko, że nikt z nas tego nie dożyje.
ds / 195.205.141.* / 2007-03-15 13:00
może zdechnie wcześniej w mękach.
. / 2007-03-15 12:15 / ................
cos zaczelo switac nawet oszolomom????
Better late than never ,choc niektorzy mowia ... better late than the late
romanas1 / 83.11.48.* / 2007-03-15 22:50
Chyba nie rozumiesz co piszee (...) a więc zamilcz...

Najnowsze wpisy