Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS podzielony prezydencką poprawką

PiS podzielony prezydencką poprawką

Money.pl / 2007-04-13 09:32
Komentarze do wiadomości: PiS podzielony prezydencką poprawką.
Wyświetlaj:
skarb / 76.213.203.* / 2007-04-14 01:12
A gdzie jest ochrona dzieci niepelnosprawnych i matek ,ktore borykaja sie przez reszte zycia i nie maja na sprzet rechabilitacyjny,nie maja odpowiednich warunkow zyciowych nie stac i ch na lekarstwa?A co z mlodymi dziewczynkami ,ktore urodzily w wyniku gawaltu albo urodzily dzieci swoich ojcow?Ludzie czy wy myslicie ,ze psycholog wszystko zalatwi? jak codziennie patrzac na to dziecko przypomina sobie o wielkiej tragedii.?Jezeli jestem niuleczalnie chora i nie chec zyc to dlaczegoLPR nie pozwala mi odejsc z godnoscia z tego swiata?tylko mam cierpiec i sprawic cierpienie innym?To jest demokracja?
A wogole to niech kosciol przestanie mieszac sie do polityki bo to wcale nie jest chrzescijanskie i Jezus tego nie nauczal.Robia ludziom wode z mozgu.Niech zaczna czytac Biblie a nie katechizm.To wszystko przeradza sie w fanatyzm.Nie miesza sie religii z polityka ,,Niech dadza ludzim samemu odpowiadac przed Bogiem za swoje grzechy.Bog dal nam wskazowki jak mamy postepowac ale rowniez wolna wole i to my staniemy przed Bogiem.
Niech rzad w koncu zajmie sie tym co trzeba!!Banda zlobow co za mlodu sie wyszaleli a na starosc rozaniec i kazdy porzadny.!!
blade / 83.12.123.* / 2007-04-13 21:48
Kupa darmozjadow........
fred / 2007-04-13 15:31 / Bywalec forum
Minął pewien czas od kiedy Rydzyk zaprezentował koalicję na wózku.
Zaczynają łapać ich refleksje.
Artur W / 88.199.125.* / 2007-04-13 09:32
Prezydent jest profesorem prawa pracy wiec nie dziwcie sie ze produkuje buble prawne jesli chodzi o cos innego niz praca
Judyta May / 83.21.30.* / 2007-04-13 18:33
No widzisz, ja jestem mniej wyrozumiała. Do tej pory nie mogę wyjść ze zdziwienia, że taka światowa doktorka prawa, jak Hienia G-W (zwana przez politycznych przyjaciół "Bufetową"), nie umie czytać ze zrozumieniem i nie potrafi wypełnić na czas oświadczenia o działalności gospodarczej małżonka. Gdyby się to przytrafiło komuś z PiS, to jeszcze... Ale w Platformie???!!! to niepojęte...
Obywatel_RP / 2007-04-13 20:36
To masz mały problem Judyto May. Ale ufam, że w końcu uda ci się wrócić na drogę normalnego życia z tego stanu "zdziwienia" o którym wspominasz.

Najnowsze wpisy