Forum Forum finansoweInne

PiS: Powołamy do życia nową komisję bankową

PiS: Powołamy do życia nową komisję bankową

Wyświetlaj:
tatko / 2006-09-03 11:14 / Tysiącznik na forum
Przecież PiS nic innego nie potrafi, a robić coś trzeba, bo co pomyślą wyborcy?
hanysz / 83.25.207.* / 2006-09-02 12:09
Zapewne ci co w swojej głupocie krytykują powstanie komisji bankowej to szczyle, które nie mają najmniejszego pojęcia co wyrabiały banki z ludźmi po 89 roku. Może warto by było dowiedzieć się ilu Polakom banki złamały życie, ilu Polaków popełniło w majestacie prawa bankowego samobójstwo.
zdenek / 2006-09-01 13:04 / Tysiącznik na forum
ja bym jeszcze dokopał PIS-owi za to że gospodarka za szybko się rozwija ( choć niektórzy zwolennicy PIS powiedzą że to nie zasługa PIS tylko poprzednich ekip ).
a i jeszcze za to że inne firmy chciałby mnie podkupić od obecnego pracodawcy - kiedyś to nie miałem takich problemów , a i jeszcze za to że ciągle muszę się zastanawiać jak dywersyfikować swoje oszczędności (giełda , dolary , lokaty czy obligacje )
wiem jedno wielki wielbiciel Kaczyńskich pan Donald obiecuje że za ich rządów nie będę miał tych problemów tylko coś mu nie wierzę już rok zaraz minie a tu coraz gorzej
matka jarosława k. / 82.177.48.* / 2006-09-01 12:14
nic dodać nic ująć
Kero / 2006-09-01 10:58 / -
Powoływać to PiSoiry potrafią ale sęk w tym, że ci powołani oraz ci z nadania teczkowego nie potrafią nic.
Czekam po roku na to co zdziałały PiSiory w tym czasie poza znieważaniem zacnych osób i oczywiście sprowadzeniem Polski na margines Europy i wyłączne pośmiewisko świata.
prze....PIS / 2006-09-01 11:32 / Bywalec forum
Efekty są widoczne to wszystko co źle działało zostało "zreformowane" i działa jeszcze gorzej.

Skutecznie udało im się podważyć wiarygodność większości instytucji.

Żałosne i zarazem najśmiejszniejsze jest to, że zwalczając "stary system" posługują się jego metodami.
prze....PIS / 2006-09-01 10:30 / Bywalec forum
No nareszcie bo ta stara komisja już była nudna.

Czekam jeszcze na Centralne Biuro Do Spraw Spisków i Centralne Biuro Do Spraw Ścigania Bezdomnych Krzywo Patrzących Na Wielkiego Wodza.
jliber / 212.180.147.* / 2006-09-01 09:52
Hehe, no jakoś ta kadencja zleci... Może przynajmniej paru poslow cos sie nauczy o ekonomii i bankowosci.
zdenek / 2006-09-01 13:13 / Tysiącznik na forum
a żebyś wiedział i to pełna kadencja
sc / 195.82.184.* / 2006-09-01 09:59
i tu się z tobą zgodzę... rok przeleciał jak z bicza strzelić, ani się obejrzymy i będziemy mieli nowe wybory.... oby do tego czasu jeszcze coś z tego państwa zostało...

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: