Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS, PSL i Samoobrona - to nowa koalicja?

PiS, PSL i Samoobrona - to nowa koalicja?

Money.pl / 2006-01-13 12:20
Komentarze do wiadomości: PiS, PSL i Samoobrona - to nowa koalicja?.
Wyświetlaj:
Zrozpaczony / 83.21.36.* / 2006-01-15 08:46
Większy wstyd już chyba Polskę spotkać nie może, jak Lepper premierem! Obserwuję też Panią Gilowską i myślę, że to też zły wybór. Głos, przepraszam alkoholiczki, a zachowanie przed kamerami - człowieka będącego pod wpływem wypitej połówki co może wskazywać na ilość grożącą zabraniem prawa jazdy, ale ta Pani nie kieruje samochodem lecz krajem i widać to jej wolno. Dziwne mamy teraz rządy. Ta nasza władza od góry do dołu bardziej przypomina kabaret, oczywi9ście nędzny, niż rząd.
sk / 83.8.70.* / 2006-01-14 12:15
To już było : PZPR +ZSL+SD jest PiS+PSL+Sam.
Pierwsze dwa człony to tosamo ,ostatni -było miejsko_inteligencko_rzemieślniczo, jest wiejsko_złodziejsko.
jk / 213.76.96.* / 2006-01-14 00:01
żenada, sponiewierany rozsądek, bandyta i kryminalista w rządzie, największa oferma polityczna w dziejach III RP w rządzie(mowa o pawlaku) - co jeszcze nas czeka, chyba goesze byloby tsunami, huragan, czy wojna domowa. Może trochę przesadzam, ale krew się gotuje!
zawiedziony / 213.76.96.* / 2006-01-13 23:57
a czego można się było spodziewać, ich łączy wspólny światopogląd i cele:

1) wygnać z Polski wszystkich rozsądnych, przedsiębiorczych obywateli
2) zubożyć jeszcze bardziej polskie spoleczeństwo
3) doprowadzić do utrwalnenia na swiecie opinii o Polakach jako o niedouczonych biedakch, szukających szczęścia za granicą emigrantów
3) wreszcie narzucić wszystkim dyktaturę ciemniaków, a ludzie postradają rozum i nie połapią się w zamiarach rządu RP

Te 3 partie wspólnym wysiłkiem ten cel osiągną!!!!!!!
Michał / 83.30.94.* / 2006-01-13 22:42
Teraz nic tylko czekać co bedzie dalej. Ja juz się obawiam co stanie się jutro lub co gumbasy wymyślą. Jak można ciągle głosić że jest się KATOLIKIEM a popełniać cały czas jeden z grzechów głownych PYCHA.
Ciekawe czym nas jeszcze ten rząd zaskoczy?
Mam nadzieje że ich sondaże przed następnymi wyborami spadną tak jak poprzednich rządów AWS i SLD:)

Najgorszy rząd myślałem że Millera ale zmieniłem zdanie ciekawe co on ma zamiar zrobic w kwestii Inwestycji Zagranicznych pewno nic bo te co będą LG-Philips i inne Toyota to było za poprzednich rządów, a ciekawe co powstanie za nich pewno fabryka do obierania kartofli której na czele bedzie któryś z posłow PSL lub SAMOOBRONY
Ludzie czemu tak wierzycie w ten PiS nie widzicie co oni robia Prezydent, Sejm, Senat,
Urząd Antykorupcyjny (na czele ktoś z PiS i zawsze bedzie bronił swoich partyjniakó),
Urząd Kontroli Finansowej (także nba czele ktoś z PiS już podawali nazwiska kto też będzie bronił swoich)
A pod koniec roku będą chcieli zawłądnąć Samorządami. Przecież to bedzie jawna Inwigilacja jaką znamy z PRL (rozmowa kontrolowana). Czy wiecie do czego oni dążą aby zrobic takie Panstwi jak jest na Białorusi, tylko bardziej cywilizowane.
Wstyd odliczam tyko dni kiedy bedzie pierwsza kłotnia poważna między koalicjantami.
STRZEŻCIE SIĘ WIELKI BRAT PiS PATRZY:-)))
anty / 83.19.31.* / 2006-01-16 11:46
Stary PRL to kaszka z mlekiem-kaczor go znal i nie lubi-jemu sie marza tlumy uwielbiajca swego wodza-to koszmar rodem z wiecow NSDAP
socjalizm=faszyzm=kaczyzm
wszystko powinno byc scigane jako zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu- co za roznica czy rzad wymorduje milion czy dwa czy tez zmusi ich do wyjazdu -zawsze sa to 20-30 latkowie-gdy ich zabraknie narod sam wymrze
Marek53 / 83.24.34.* / 2006-01-14 00:27
Człowieku, fabryka do obierannia kartofli i przerobu na frytki jest najlepszym interesem na świecie. Za 10 kg kartofli u Mac Donalda płacisz tyle, co za jeden monitor.

Przy okazji. Gdyby PO zdobyła w ostatnich wyborach kilka procent więcej a Tusk by został łaskawie panującym prezydentem to czy by rozparcelowali stanowiska dla partii opozycyjnych. Z kim by stworzyli koalicję. Odpowiedz, proszę, na te dwa proste pytania.
real / 81.219.244.* / 2006-01-14 16:41
Jeśli to taki świetny interes, to myślę, że już go pan rozkręca i zatrudnia nowych pracowników (do niedawna bezrobotnych), brawo, o to chodzi. Każdy powinien robić coś na swoim poziomie i zgodnie ze swoimi umiejętnościami. Pan przerabia kartofle, bo to pan umie najlepiej, a inni produkują monitory plazmowe, bo dla nich to jest najlepszym biznesem. Panie Marku - wszyscy w tym kraju nie mogą obierać kartofli!!!
jansen / 83.21.8.* / 2006-01-13 22:35
A mnie to ciekawi jak sie w nowej koalicji czuje pani Profesor Zyta G.
:-p / 81.18.215.* / 2006-01-13 22:02
za Gombrowiczem: rzyg, rzyg, rzyg!!!
jasio / 213.25.189.* / 2006-01-13 14:16
Brawo, brawo!!! Wprost niewyobrażalne szczęście mnie ogarnia, jak to sprawiedliwie i zgodnie z prawem robi się wszystko, tylko nie to co trzeba. Gratulacje :-(
zoom / 83.16.202.* / 2006-01-13 12:20
Zaczynam lubić Pana Jarosława. Jest naprawdę cudotwórcą. Wyobraźcie sobie rząd w składzie: Premier K. Marcinkiewicz, Wicepremier Z. Gilowska, Wicepremier A. Lepper. Czad prawie jak niegdyś Front Jedności Narodu. Jarosławie Kaczyński jesteś Wielki !!!!!!!
Marek53 / 83.24.34.* / 2006-01-14 02:08
Alternatywa: (różnica kilku procent w wyborach)
Prez; Tusk,
Prem:. Rokita
V-P: Lepper
V-P: Senyszyn
V-P: Giertych lub Pawlak.
Min. Kalisz, Środa, Jaruga, Beger,

Tys piknie, jak powiedział stary góral. Bo przecież trzeba stworzyć większość parlamentarno-rządową.
real / 81.219.244.* / 2006-01-14 16:34
Szanowny Panie Marku, przedstawiona wyżej alternatywa musiała narodzić się w chorej wyobraźni, ale mam nadzieje że nie w pańskiej !!!
zoom / 83.16.202.* / 2006-01-13 13:34
Byłbym zapomniał jeszcze Wicepremier Dorn i Wicepremier Pawlak. Jeszcze raz padam na ziemię przed Panem Jarosławem. Jesteś geniuszem bo stwarzasz rzeczy, których nikt poza Tobą nie potrafił sobie wyobrazić !!! To najbardziej czadowy gabinet nie tylko w historii IV RP ale RP w ogóle począwszy od Piasta Kołodzieja.
kera / 81.15.135.* / 2006-01-13 13:05
naprawde czad... :|
przedsiębiorca / 212.160.183.* / 2006-01-13 14:14
To prawda czad, ale wygląda tak, że wóz ma napęd na czery koła i to cztery skrętne koła... i każde koło chce w inną stronę... gdzie dojedziemy??? Żeby nie było tak jak to kiedyś Pawlak powiedział o zbliżaniu się do przepaści i o złym kierowcy...
a / 194.39.218.* / 2006-01-13 17:03
To wszystko tylko potwierdza jaki pęd do władzy posiadają ludzie polityki. Są w stanie miotać się z lewa na prawo, kłamać, kombinować, pluć samym sobie w twarz, byleby tylko dostac jakiekolwiek stanowisko w rządzie i się nachapać. Smutne

Najnowsze wpisy