Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS szasta stanowiskami wiceministrów

PiS szasta stanowiskami wiceministrów

skomentuj
Wyświetlaj:
marek1953 / 83.24.25.* / 2006-09-24 23:38
Co to jest "rzesza" . Ilu posłów PiS latało za posłami PO.

P.S. Czy to możliwe, by posłowie PO byli przekupni.?

A może zobaczyli możliwość konstruktywnego działania, miast bycia w "twardej opozycji" Przecież, zakładam uczciwy, polityk kandyduje do sejmu by coś sensownego robić a niebezsensownie sprzeciwaiać się wszystkiemu. Z założenia, bo to dobre dla partii (czytaj - ambicji szefa).
TKMSpieprzajDziadu / 2006-09-24 23:48
PO wszystkie sensowne ustawy PiS'u popierała. Czasem nawet PiS wyręcza składając ustawy mające spełnić obietnice wyborcze właśnie PiS (progi podatkowe} co znów okazuje się jest działeniem wrogim wobec PiS. Wielki Wódz samnie wie czego chce, więc nie pisz banialuk o sprzeciwianiu się wszystkiemu. To PiS trzyma się pazurami stołków podbierając innym posłów. Wiara we wszechmoc braci K. jest śmieszna. Nie potrafią rządzić. Oni potrafią tylko walczyć. A tego nam teraz nie potrzeba. Nam potrzeba pracowitych polityków popychajacych gospodarkę do przodu, a nie ciągłego gadania o lustracji, dekomunizacji, czystkach i tak dalej. Ja mam to głęboko w d....!!!!!!!!
marek1953 / 83.24.25.* / 2006-09-25 00:50
Jakie. Konkretnie. Np. ustawę o bilingach. ?
Na wszelki wypadek aby , przy opieszale działającym wymiarze sprawiedliwości, nie zostały ślady przestępstw, do spółki z Lepperem odrzucili.

Proszę nie być naiwnym. Gospodarka sama popycha się do przodu. Politycy mają za zadanie stworzyć czystą przestrzeń do działania.

Oczywiście jest to kwestia wyboru - czy wolimy mieć wolną gospodarkę w układzie Włoskim, Rosyjskim, Nigeryjskim (mafijnym) czy też Angielskim, Szwajcarskim lub Amerykańskim. I tu i tu przedsiębiorcy (jeżeli akceptują układ) mają się dobrze. A pracownicy ?

P.S. Gospodarka Niemiec (NRF) rozwinęła się po wojnie dzięki planowi Marschala, ale również dzięki denazyfikacji. NRD, mimo gigantycznych, astronomicznych, wręcz absurdalnych dotacjji nie zrównała się z gospodarką zachodniej części Niemiec. Zbyt płytko przeprowadzona dekomunizacje i pozostałości w mente dają widoczne efekty.
skomentuj

Najnowsze wpisy