Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS: Uchwałą pomagamy Tuskowi. Niesiołowski: A ja pomogę PiS

PiS: Uchwałą pomagamy Tuskowi. Niesiołowski: A ja pomogę PiS

Wyświetlaj:
nie pis / 89.79.4.* / 2011-01-23 13:21
Ooo, Pis i pomocna dłoń? To już chyba 9 cud świata. A swoją drogą, to ten facet potrafi szybko odwrócić kota ogonem. Łże jak najęty i ani słowa o przyczynach katastrofy, tylko o skutkach. Oj, chyba były one baaardzo niewygodne dla pisu, bo przecież wizytę przygotowywała Kancelaria Prezydenta. A kto nim był w tym czasie, to przecież wiadomo!
Esdek z krainy kredek / 109.95.27.* / 2011-01-23 00:09
PIS - JUŻ WAS K........................NIENAWIDZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zróbcie coś dobrego i zdematerializujcie się w końcu !
wtg / 2011-01-21 23:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A może by tak wreszcie zejść na ziemię, pomóc żywym i zająć się gospodarką?
jakub2 / 79.162.73.* / 2011-01-24 16:19
wtg Masz szczęście że nie zginoł w tej katastrofie jakiś twój bardzo bliski , a szkoda , choć ci tego nie życzę , ale miałbyś okazję na własnej skórze sprawdzić jak to jest pomagać zywym i zajmować się gospodarką , a tak na marginesie to wiesz kto zajmuje sie tą gospodarką , przecież jesteś tym mniej rozgarniętym elektoratem PO , nikt w tej chwili nie może twoim mocodawcom z PO przeszkodzić w niszczeniu Polskiej gospodarki , ze względu na matematykę sejmu i senatu , macie w rękach wszystkie narzędzia zniszczenia , co z reszta skutecznie robicie , to tacy jak ty chcą odwrócić uwagę od tego co się dzieje naprawdę.
wtg / 2011-01-24 21:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chyba cię kolego pogięło. NIE NALEŻAŁEM I NIE NALEŻĘ DO ŻADNEJ PARTII mimo, że mam 50 lat! Dlatego też nie wiem skąd u Ciebie ten zwrot "wy". A jeżeli chodzi o targedie związane ze stratą bliskich - to nic o mnie nie wiesz. U mnie zginęły trzy moje najbliższe osoby. Nikt mi nie pomógł i muszę z tym żyć dalej.
acerman / 2011-01-21 22:17
Poco sie pchali w mgłę co ci piloci byli nienormalni.Jak widzę na drodze g...o to sobie zdaje sprawe z tego że jak wdepnę to to będzie śmirdzieć. Wybór należy do mnie a nie do tuska cz kogokolwiek
kaztop / 83.27.254.* / 2011-01-21 21:52
Warto się zastanowić czy cała sprawa nie była ustawiona? Jest wiadomo kto komu był solą w oku. A na dodatek co już Premier nie mógł razem z Prezydentem być tam na tej uroczystości a robił sobie jaja. Putinowi ino to graj, o to im chodziło, zeszmacili się i to wszystko, teraz chowają się za parasolem swej głupoty, Niesioł mydli jak potrafi dla zmyłki, cała klika walczy z czasem dla swych apanaży i kasy, od koryta nie chcą z honorem odejść . Premie walą dla siebie ile się da. Wiedzą że jak teraz się nie obłowią to już ta okazja może się nie powtórzyć. Ale naród jest oszukany, co w tym widzą ? Sami nie wiedzą co się stało, cóż jeśli są oślepieni trudno nic im nie pomoże by poznali prawdę, warto się zastanowić nad tymi wydarzeniami.
stary emigrant / 89.79.148.* / 2011-01-21 21:25
balzen Niesiolowski znow sie blazni, i taki czlowiek jest vice-marszalkeim parlamentu.
em96 / 151.81.0.* / 2011-01-22 00:41
Jaki Naród, tacy reprezentanci...
Widać nie stać ich na więcej, niż pełnienie roli "pachołka Rosji"...
angielski banita / 2011-01-21 16:58
Pytam, co za kretyn wyznaczył tego chorego psychicznie Niesiołowskiego na vice marszałka polskiego sejmu. Ten SB-cki sługus powinien być dawno w Tworkach. Wściekły pieś jakim jest Niesiołowski sieje tylko zamęt i aby nie zarażał innych powinien siedzieć w kaftanie bezpieczeństwa w odosobnieniu.
PO po / 77.255.41.* / 2011-01-22 08:33
Gdybyś potrafił sam myśleć i kojarzyć , nie pisał byś tak !!!
pirek123456 / 89.78.107.* / 2011-01-21 22:48
Dokładnie takim samym psycholem jest Kaczyński przypisujący wine za katastrofę Tuskowi. A czy normalni ludzie mogli wybrać psycholi do władzy?
saaaa / 77.255.238.* / 2011-01-21 20:08
Banito! Tego zaplutego psycola, tego gnoja od kopania piłki, tego tępego gamonia i innych wybrali młodzi wykształceni polacy.
em96 / 151.81.0.* / 2011-01-22 01:02
Na co oni ich tam kształcą...? - Na niedouczone, wolno myślące mięso robocze, dostarczające środki na emerytury i luksusy kolejnych oprychów...
angielski banita / 2011-01-21 16:46
".- Te uchwały trzeba absolutnie zmodyfikować, jeśli chodzi o treść. My teraz musimy tę napiętą atmosferę łagodzić, tonować, a nie zaostrzać" A ja proponuję dla PO aby w celu łagodzenie atmosfery z Rosją wylizać dupę Putinowi a na konieca pocałować go w ten czerwony tyłek.
Ty scierwo SBckie - Niesiołowski przymknij tą paszczękę, bo mamy dosyć siania przez ciebie nienawiści w polskim narodzie i wreszcie ktoś na twój widok plunie ci w tą paszczękę i na dodatek da w mordę. Takie ścierwo jak ty powinno siedzieć w kaftanie bezpieczeństwa w "wariatkowie" i napewno tam trafisz.
nts / 82.145.209.* / 2011-01-21 15:19
Prosba do panow z PO. Przestancie traktowac PIS powaznie. To sa oblokani ludzie, a ich polityka nie przyniesie nic dobrego.
wmichna / 2011-01-21 15:10
Na zdjęciu tercet od siedmiu boleści. Hoffi, płaszczak i Antek policmajster. Boże broń nas!
EURO STUDENT / 2011-01-21 15:13
teraz to broń nas boże ... trzeba było nie NISZCZYĆ, HAŃBIĆ i ZACIERAĆ ŚLADÓW PO swoich ZŁYCH CZYNACH ... Platformo
121 / 212.76.45.* / 2011-01-21 14:54
Mam za mało danych i trudno mi rozstrzygnąć pewien dylemat: pan Stefan Niesiołowski to debil, prowokator czy cham? Może ktoś mi podpowie?
jakub2 / 79.162.73.* / 2011-01-24 16:23
121 Widzę ze masz wystarczająco tych danych , jest wszystkim po kolei
wmichna / 2011-01-21 15:12
Ja ci prymitywie podpowiem, chociaż z tak tępym łbem nie zrozumiesz, dlatego rezygnuję.
em96 / 151.81.0.* / 2011-01-22 01:06
No.., zrozumieć małpę...?
- Hm... Byłoby trudno...
Wol / 83.168.89.* / 2011-01-21 14:47
Buta,arogancja i traktowanie przeciwników politycznych jak gorszą klasę w PIS jest tak mocno zakorzenione że az strach bać się co stało by sie gdyby doszli do władzy.Naszczęście jest to nierealne.
jakub2 / 79.162.73.* / 2011-01-24 16:32
Wol Wiesz przypisywanie komuś swoich najgorszych cech , nie jest najlepszą metodą , nikt nie jest ślepy , głuchy i głupi tak jak ty , sam o sobie wydajesz świadectwo że jesteś bezmyślnym debilem, taki jest elektorat PO.
asaka / 77.254.234.* / 2011-01-21 14:40
Kiedy komoruski gamoń przypnie blachę Psycholowi ?
zła / 78.131.129.* / 2011-01-24 11:06
To co piszesz jest obrzydliwe więc odpowiem na twoim poziomie: Wtedy kiedy pedał K. się ożeni.
YS / 194.242.62.* / 2011-01-21 13:05
edek23 - rozumiem, że bardzo chcesz przekazać wszystkim swoje treści, ale wdrażanie ich bez przerwy w komentach - odnosi skutek raczej odwrotny od zamierzonego... na prawdę - raz wystarczy...
edek23 / 83.14.248.* / 2011-01-21 12:48

Takie wyjaśnienie powodów, dla których PiS zaproponowało Sejmowi przyjęcie uchwały zdecydowanie odrzuca senator PO Stefan Niesiołowski.

- To jest obraza ludzkiego rozsądku, gdy Błaszczak oświadcza, że przygotowuje uchwałę, by pomóc rządowi. Ja mogę pomóc PiS - deklaruje Niesiołowski. - Przygotuję uchwałę, że PiS wyrzuca Jarosława Kaczyńskiego - proponuje senator.
Sejmowa komisja ustawodawcza nie zajęła się wczoraj propozycjami uchwał w sprawie raportu MAK, zgłoszonymi przez PiS i SLD ze względów proceduralnych. Rozpatrzy je na wtorkowym posiedzeniu, by posłowie mieli czas się z nimi zapoznać. Jak jednak już teraz twierdzi Robert Węgrzyn, jeden z przedstawicieli PO w sejmowej komisji ustawodawczej, uchwały te są niepotrzebne, bo odpowiedzią na raport MAK będzie polski kontrraport.
Nawet, gdyby Sejm miał się jednak wypowiadać w tej sprawie przed jego publikacją, poseł PO uważa, że nie powinno odbywać się poprzez uchwały tej treści.
- Te uchwały trzeba absolutnie zmodyfikować, jeśli chodzi o treść. My teraz musimy tę napiętą atmosferę łagodzić, tonować, a nie zaostrzać - mówi Węgrzyn.

Socjolog, profesor Andrzej Rychard komentuje, że obydwie strony konfliktu upodobały sobie ostry język debaty. Dodaje, że opozycja mogła dzięki temu podkreślić, że jest ostra, a premier nie musiał odpowiadać na konkretne pytania
Zgodnie z projektem uchwały autorstwa PiS, Sejm RP wyraża swój zdecydowany sprzeciw wobec tez zawartych w końcowym raporcie Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego. Sejm uznaje, że treść końcowego raportu Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego nie służy dobrym stosunkom między Rzeczpospolitą Polską a Federacją Rosyjską i oczekuje, że powołane zostaną niezależne i ponadpaństwowe instytucje, które pozwolą obiektywnie wyjaśnić przyczyny katastrofy - czytamy w projekcie.
W projekcie uchwały SLD napisano m.in., że katastrofa samolotu Tu-154M z dnia 10 kwietnia 2010 r. wstrząsnęła Narodem Polskim. Ten tragiczny wypadek pogrążył w smutku bliskich ofiar i wszystkich Polaków. Sejm RP wyraża przekonanie, że przyczyny tej niespotykanej w skali żadnego kraju tragedii zostaną wyjaśnione - głosi projekt.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy