Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS upiera się przy Kempie i Wassermannie

PiS upiera się przy Kempie i Wassermannie

Money.pl / 2010-01-06 13:27
Komentarze do wiadomości: PiS upiera się przy Kempie i Wassermannie .
Wyświetlaj:
koledzy / 83.31.216.* / 2010-01-06 17:09
Rysiu, Zbysiu, załatwimy to na 90%
Brandnew / 89.229.76.* / 2010-01-06 16:46
To już nic nie zostało do powiedzenia. Pozostało tylko patrzeć na kolejne rozszarpywanie Polski przez moznych tego kraju wykorzystujacych do tego POzgraje.
A poza tym:
"Nie trzeba być bardzo rozgarniętym by dojść do wniosku, że partia, która przywiązuje tak wielkie znaczenie do sondaży i jednocześnie z premedytacją godzi w swój wizerunek poczynaniami swoich przedstawicieli w komisji śledczej, wybrała po prostu mniejsze zło.
Wielu sądzi, że to, co się dzieje na naszych oczach w komisji hazardowej to wielki skandal i posunięcie się w tym z pozoru szaleństwie o krok dalej jest niemożliwe.
Krótka pamięć drodzy blogerzy i wybitni oraz „dociekliwi” dziennikarze.
Jeżeli coś lub ktoś w III RP zagraża interesom służb i nieistniejącemu ponoć „układowi”, a przecież to oni powołali do życia polityczny byt pod nazwą Platforma Obywatelska, to wszystkie chwyty są dozwolone.
Może garść wspomnień?
Nie będzie tu o zapomnianym przez środowisko jego koledze po fachu Wojciechu Sumlińskim, który wtykał swój dziennikarski wścibski nos w tematy zakazane w PRL-bis, choć w sprawach mniejszego kalibru „kwiat” polskiego dziennikarstwa zamykał się w klatkach wypożyczonych z ZOO w obronie wolności słowa.
Czy pamięta ktoś jeszcze los posła Gruszki z orlenowskiej komisji śledczej? Czy ktoś wyjaśnił tajemnicze aresztowanie jego asystenta społecznego Marcina Barnaby Tylickiego pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Rosji? Czy któryś z dziennikarzy zainteresował się losem aresztowanego, niewinnego człowieka i jego matki, która ze zgryzoty i załamania wtedy zmarła?
Dziś Tylicki, uniewinniony z odszkodowaniem od polskiego państwa jest na wolności, lecz nie jest to temat dla mediów tak nośny jak jego aresztowanie i łamanie życia 25 letniemu człowiekowi przez służby specjalne i usłużną prokuraturę „demokratycznego państwa prawa”.
Donald Tusk wyraził opinię, iż bardziej w wyjaśnieniu afery hazardowej liczy na prokuraturę niż komisję śledczą. Tu się z Panem Premierem zgodzę. Dodałbym jeszcze, że może też liczyć na Krzysztofa Bondaryka, człowieka, który w żadnym poważnym państwie nie mógłby stać na czele służb specjalnych z takim bagażem podejrzeń, zarzutów i ewidentnego konfliktu interesów.
Przypomnę, że w czasie aresztowania pod dętymi zarzutami i na polityczne zamówienie, Tylickiego, na czele Ministerstwa Sprawiedliwości stał Ryszard Kalisz, a w ABW dzielił i rządził Andrzej Barcikowski. Jak się dziś mają obaj panowie?
Rubaszny Kalisz jest ulubieńcem mediów, a prominentny polityk SLD Barcikowski w marcu 2008 roku powołany został przez Krzysztofa Bondaryka na członka rady konsultacyjnej ABW .
Czy odwiedzili kiedykolwiek niepełnosprawnego do dziś posła Gruszkę lub grób matki Marcina Tylickiego?
Żyjemy w Polskiej Republice Bananowej i najwyższy czas to sobie uświadomić."
Z salonu 24 ...
T. / 81.190.51.* / 2010-01-07 00:07
Zapewne , nie doczekam się informacji , co spowodowało tak nagły wylew do mózgu u posła Gruszki. Na pewno nie zwykła kawa .
Co zaś do ulubieńca mediów , odnoszę wrażenie , że ów ,cały dzień przesiaduje w portierni TV .
Z chwilą pojawienia się luki w emisji jakiegoś programu , p. Rysiu leci na dół , zaprasza owego ulubieńca i już jest "dziura załatana".
Ostatecznie zawsze parę groszy wpadnie.
sceptyk / 2010-01-06 16:22 / Tysiącznik na forum
A kiedy do komisji wstąpi niejaki Myszkiewicz?
wielkopolanik / 83.30.175.* / 2010-01-06 16:15
Polacy jednak nie zasługują na własne państwo, przykra to prawda. To, co wyczynia PO w komisji hazardoej ma jednak przyzwolenie społeczne. - A to jest typowa wulgaryzacja zycia politycznego.
PO-rąbany / 83.30.175.* / 2010-01-06 16:10
a co pisiaki nie byli na cmentarzu, Tez tam bywaja
agasso / 195.238.227.* / 2010-01-06 15:34
jest taka teoria, która mówi, że: człowiek bezradny staje się agresywny w stopniu proporcjonalnym...
a szkoda gadać / 83.28.82.* / 2010-01-06 15:25
A ja mówiłem że tak będzie , a ja mówiłem, ja mówiłem !!!!
m53 / 83.24.49.* / 2010-01-06 13:39

do komisji może wrócić Kempa, ale nie Wassermann.


A czemuż to tak. Tak się boicie Wassermanna?

Jakoś dziwnie cicho o wynikach tajnych przesłuchań. Nic nie słychać jakoby udało się ich powiązać z aferą.

nie można być jednocześnie świadkiem i sędzią

To slogan całkowicie bezzasadny. Nie wykazano celowości powołania tych "świadków", nie powiązano ich ze sprawą. I powtarzam pytanie. Czemu Kempa tak a Wassermann nie.
To chyba pokrętna logika Logika.
arch / 2010-01-06 15:14 / Tysiącznik na forum
"Pan Różowy: Wiesz, wszyscy panikują, wszyscy. Sprawy się komplikują, panika leży w ludzkiej naturze, nie ważne jak to nazwiesz, nic na to nie poradzisz.
..... Ktoś nam wetknął w dupę rozpalony do czerwoności pogrzebacz i chcę wiedzieć, kto go trzyma! K..rwa."
"Wściekłe psy "; - Quentin Tarantino
dareg / 87.207.65.* / 2010-01-06 13:27
ważna informacja dla wyborców PO:
są już winni w tzw. aferze hazardowej: "upierający" się PIS oraz Zbycho Wassermann (ten od negocjacji na cmentarzu)
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-01-06 13:52
teraz tylko "miłujący POkój" zamkną go na 24h. a rano przed śniadankiem znajdą go wiszącego w celi
wtedy PO ogłosi - "miał tyle na sumieniu że się z tego wszystkiego POwiesił"

Najnowsze wpisy