PiS w samoobronie

skomentuj
Money.pl / 2006-10-07 12:37
Komentarze do wiadomości: PiS w samoobronie .
Wyświetlaj:
arahat / 83.24.175.* / 2006-10-08 10:16
cos do powiedzenia skoro pies spuszczony z lancucha łze...
antypisx / 83.23.182.* / 2006-10-08 20:01
p.kurski zobaczy pan IV RP jak świnia niebo,kacze niebo.
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-10-08 10:09
Na Portalu Money.pl powinnismy powaznie pogadac o finansach.
Udowodnie że Solidarne Państwo to blaga i chwyt marketingowy PiS-u.
Według raportu Ministerstwa Finansów "PIT 2005" podatek zapłaciło 23 mln obywateli.

I. Podatek 19% zapłaciło 21.850 mln osób. "Zarabiaja" oni miesiecznie netto do 1950 pln. Polacy są biedni - to jest fakt. Po ulgach i odpisach taki podatnik zapłacił rocznie średnio zaledwie 806 pln. Łacznie ta grupa podatników w 2005 roku dała państwu 16.82 mld złotych.
Najlepiej uposazeni w tej grupie są emeryci i rencisci - sic, sic , sic ! Oni tez zawyżyli średnią - horror.
Wynagrodzenie szeroko rozumianej grupy 350 tysiecy urzednikow Taniego Państwa wyniosło w 2005 roku aż 16.3 mld złotych a wiec prawie cały podatek PIT - 19% zżarli urzednicy Taniego Państwa. Ale są jeszcze urzędnicy samorządowi.

II. Podatek 30% zapłaciło 4% podatników a wiec 920 tysiecy osob. Zarabiaja oni netto 1951-4000 złotych. Dali oni 12% całego podatku to jest 3.48 mld mimo. Średnio zapłacili 3782 złote. Sa to wiec osoby znacznie bogatsze niz pierwsza grupa.
Najwiekszą grupe zawodową podatników "30%" stanowią górnicy - sic, sic ,sic którym PiS dał kolejne przywileje płacone przez podatników !
Druga najwieksza grupa sa urzednicy państwowi !.
Tak wiec łze-elita PiSowska bezlitosnie łupi podatników aby napasły sie ekonomiczne elity IV RP - górnicy i urzędnicy. Górnicy z zadłużonych i nierentownych kopalń "solidarnie" utrzymywani sa przez nieomal głodujacych podatników z I grupy.

III. Grupa 230 tysiecy podatników w grupie "40%" zarabia netto conajmniej 4001 złotych miesiecznie. Srednio zapłacili 37822 złotych oddajac łącznie 8.7 mld złotych.
To nad ta burzuazyjną grupa finansowych "magnatów" karmiących sie krwią narodu grzmi PiS. Ale tych "rozbójników" z sektora finansów i ubezpieczeń jest 2850 osób - sic !, strasznie, żałośnie mało. Taki magnat zarobił srednio miesiecznie 6320 złotych - słabi coś ci magnaci finansowi.
Bogaczy, krwiopijców, XIX wiecznych kapitalistów grabiacych swoich pracowników jest 72000 osób.
Tych prawdziwych rozbójników którzy nas okradają jest więcej. Otóz wielkich pasożytów i złodzieji -urzedników państwowych , samorządowych, "menadzerów" i pracowników spółek państwowych, członków rad nadzorczych, członków róznych państwocyh funduszy bez-celowych itd, itp jest - o zgrozo - aż blisko 130 tysięcy.
Podatnicy wiec utrzymuja pasożytniczą elite IV RP.

Wnisoki:
A. Przezarty hipokryzja PiS-ior kłamie jak szalony. "Solidarnie" łupi biednych pracujących Polaków aby tuczyć elity IV-RP : górników i urzędników.

B. Mityczne kacze układy po prostu nie istnieją. Realnie - Jak najbardziej istnieje "Tanie państwo" które przeżera nasze podatki. Mityczny potęzny układ finansowy zbudowany przez "zbrodniarza" Balcerowicza to 2850 podatników, którzy zarabiaja niewiele wiecej niż górnicy !!! Łacznie zarabiaja oni mniej niż jedna duza kopalnia - oni zarabiaja a nie tucza sie jak górnicy krzywdą podatników.
Tak naprawde okradają nas urzednicy "taniego państwa" - i to jest fakt znajdujacy w liczbach pełne potwierdzenie.

C. "Solidarne" państwo bez litosci, w sposób sadystyczny i okrutny łupi biednych pracujacych podatników aby dac ich pieniadze na przezarcie górnikow i urzedasom. Emeryci i rencisci srednio dostaja wiecej niz pracujacy Polak - o zgrozo ! PiS-ior chce jeszcze podnies podatki aby te patologie umocnić.

Powiedzmy kłamliwemu PISIOROWI - DOSC tego "solidarnego, kartoflanego" bandytyzmu.
POmysl troche / 85.198.235.* / 2006-10-08 20:11
Julia mówisz to tak jakby Kaczory to wczoraj wprowadziły. Przecież to wszystko trwa od 89 roku, Kwaśniewski pamiętam zblokował reformę vat i PIT kiedy MF był Balcerowicz. Obecnie szefową MF i trzecią osobą w Państwie jest liberał Zyta Gilowska, była szefowa PO. Dajmy jej szanse, jeśli w ciagu 3 następnych lat nie będzie zmian będziesz miała prawo oceniać jak chcesz.
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-10-08 23:18
Koalicja kartoflano - buraczana w imie "oczyszczania państwa" gotowa jest wywołac wojne domową. Naprawde chodzi tylko o rządze władze i profity z jej sprawowania.
W ubiegłym roku rzad faktycznie rozdał górnikom blisko 90 mld złotych które zapłacimy w ciągu następnych 15 lat.
Ten rzad gotówj est sprzedac nas samemu diablu aby tylko dluzej siedziec na stołkach i ssac podatnikow.
Górnicy dostali bo "Nam Sie Nalezy". Jesli by jeszcze raz przyjechali do Warszawy i zrobili burdy to ten rzad dam im następne 100 mld - byle tylko dalej siedziec na stołkach.
Czy gadatliwa TW Beata moze wprowadzic reformy hahaha hihih hłe hłe - odpowiedz dąło juz conajmniej 2 miliony mlodych ludzi. Zaglosowali nogami i sa m.in w Londynie
pchelek / 2006-10-08 18:50 / Tysiącznik na forum
Julia - ja jeszcze dodam że sami racownicy urzędów skarbowych i ich utrzymanie [ budynki, samochoty, rozmowy, kompurery - no wszystko razem] kosztuje wiecej niż dochód z PIT
MN1 / 83.27.128.* / 2006-10-08 11:48
Zmora urzędnicza to niestety nie tylko PiS. Często czytam o braku mozliwości zdefiniowania prawicy i lewicy. Pojęcia te są o tyle bez sensu, że komunizm zastąpił etatyzm. Klasę kapitalistów (ludzi skądinąd niezbednych, bo ofrujacych pracownikom narzędzia i miejsca pracy) zastąpiła klasa urzędników (pasożytów, odbierających środki, które można by przkazać na narzędzia i miejsca pracy). Należałoby zdefiniować partie na proetatystyczne i antyetatystyczne (niektórzy słusznie uważają, że wszystkie partie są socjalistyczne, bo rozbudowują państwo).
Dopóki będzie wydawało się nam, że państwo daje pracę nikt nie będzie się sie buntował przeciwko urzędnikom. Musimy jednak sobie uświadomić, że oni nie dają nam pracy, ale niszczą nasze miejsca pracy. W uproszczeniu twierdzę, że jeden urzędnik to 10 bezrobotnych. Gdyby w wyliczeniach Julii1 do pensji urzędniczych dodać pozostałe koszty utrzymania mielibyśmy kwoty wielokroć wyższe, po prostu kwoty niewyobrażalne.
Zjawisko ograniczenia rządzących w układzie "wolnościowym" jest dla nas nowe i jeżeli nie poradzimy sobie z nim, to nasze dzieci się nie wypłacą.
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-10-08 12:41
Mam Pan całkowita racje. Nie ma zadnej lewicy, prawicy. Chodzi tylko o korytko. Chodzi tylko o to aby trzymac sie stołków. PiS pluł na Leppera a potem zrobił go .... wicepremierem. PSL obalał rzad Olszewskiego w Nocnej Zmianie. PiS pluł jadem i sączył nienwawisc do PSL.
PiS pojdzie nawet na współprace z samym diabłem aby trzymac sie stołków a ze swojej rodzinki i znajomków zrobic prezesów, urzedaskow itp. SLD chociaz czynił pozory i zostawił Słuzeb Cywilną. PiS nie zachowuje pozorów.
Jest zachłanny, wulgarny, nienazarty.
PiS nie ma żadnego pomysłu na rządzenie , zadnego.
"Czechy i Polska są najważniejszymi sasiadami Ukrainy" - kolejny "skrót myslowy" Kaczek. Przecież to jest robienie z państwa pośmiewiska i plasowanie na na pozycjach zarezerwowanych dla panstw Afrykanskich.
Kwasniewski był pijakiem i kłamczuchem ...... ale znał jeżyki, umiał sie zachować, wizyty miał dobrze przygotowane, umiał gadac z głowami państw i nigdy ale to nigdy nie powiedział czegoś tak głupiego i osmieszajacego jak to ze " Ukraina jest sasiadem Czech".
na / 83.31.30.* / 2006-10-08 21:25
Masz prawo, by mieć swoje zdanie i tutaj je publikować. ja mam swoje zdanie i mam prawo je publikować. Ty odpowiadasz za swoje wypowiedzi, a ja za swoje. Jesteś manipulantką. Brak ci prawidłowej hierarhii celów i sensu w wypowiedziach. Opowiadasz głupstwa i karmisz nimi innych. Nic się nie zaczęło wczoraj i nie kończy jutro. Jeśli jesteś poważna i niegłupia dpowiedz mi na dwa pytania: chcesz budować, czy niszczyć? drugie: czy potrafisz budować?
Dziadek Kurskiego / 2006-10-08 22:44
Chcę budować! Dlatego będę głosował na PO!!!

Polskę wyniszcza rząd KaczegoTEAMU!!!
na / 83.31.30.* / 2006-10-08 23:14
Wyzywając kogoś od "Kaczego TEAMU" dowodzsz już, że niszczysz. Powiem więc tobie twoim językiem, że Kaczor Donal wołał: "dosyć kaczorów, chcemy wyborów". Onma Schizofrenie. Zresztą to widać z samej twarzy i oczu. Spójrz też na jego zachowania. Czy nie jesteś manipulowana? Czy nie jesteś jego tubą? Gdzie twoja umiejętność myślenia, jeśli nie jesteś samodzielna? Co to znaczy budować? To znaczy tworzyć, To znaczy umieć też przegrywać. On tego nie umie. Umieć budować to rozumieć ważne ale i ważniejsze. U niego on jest najważniejszy. Takich z historii znamy. Stalin, Bierut, czy nawet Hitler. Oni sami w sobie byli ideologią. Nie ppotrafili słuchać i wybierać. Nie mieli prawidłowej hierarchii. Oczywiście ty pewnie mogłabyś powiedzieć, że Hitler też nie jest wcale aż takim zbrodniażem, bo chciał dobrze. Ja jednak wierzę, że jeśli będziesz chciała to dokonasz gruntownej oceny i zrozumiesz, że błędem jest bezwzględnie popierać osoby, a należy popierać idee. I noczywiście niewłaściwe tu jest odwracanie kota ogonem, że ty też chcesz budować faktycznie niszcząc.
Dziadek Kurskiego / 2006-10-08 23:52
Buuaahahahah. Liberała Donalda wsadzać do tego samego wora co Hitlera i Stalina buuuaahahaha. Ależ ma Pan poczucie humoru buuuuahhahhahahah,
tatko / 2006-10-08 00:22 / Tysiącznik na forum
Tak niestety wygląda prawda. PiS w samoobronie musi znowu przygarnąć Leppera, bo innej kombinacji nie będzie. PSL jest za cieniutkie,żeby wyprzeć Samoobronę. A Kaczyński nawet z diabłem się pobrata na czas utrzymania się przy rządowym korytku.
na / 83.31.30.* / 2006-10-08 21:28
za kilka dni powróć do swojej wypowiedzi i zweryfikuj ją. Jeśli dojdziesz do wniosku, że tylko imputowałeś - przeproś forumowiczów (jeśli wogóle potrafisz) i określ ile prawdy jest w tobie?
tatko / 2006-10-09 20:30 / Tysiącznik na forum
Ktoś kogoś powinien przeprosić,ale dziś tego nie wiemy.
Onma Schizofrenie / 83.31.62.* / 2006-10-08 00:12
Kaczor Donald wołał: "dosyć kaczorów, chcemy wyborów".
$ / 194.63.132.* / 2006-10-08 00:20
lepiej byc schizofria Onma nie występowała na tym portalu, to pewnie V kolumna stacha ł. i danki ch. z samoobroony
cze / 83.31.62.* / 2006-10-08 00:06
Wirzcie Portalowi Finansowemu nr 1 - Money.pl i TVN !!!
Kaja / 83.31.53.* / 2006-10-07 20:09
Ciekawe że nikogo nie interesują rozmowy które prowadził Tusk z Lepperem, po których Lepper zaczął rozwalać
rząd którego był vicepremierem- to było etyczne działanie?
Próba przejecia władzy za pomocą TVN-gotowy Tusk,Rokita i Olejniczak czekali o 11 w nocy w Sejmie i kamery oraz namioty przygotowane -to było etyczne działanie?
Najbardziej wkurzają mnie cwaniaki publicznie pouczające publicznie o moralności, przewrót i działania Tuska -zdrastwujcie rebiata z Wachowskim- w 1992r to było etyczne? Dajcie spokój to już nie te czasy coraz mniej
"tzw.autorytety" i dziennikarze "na godziny" mogą zamieszać w polityce.
ksudras / 83.23.127.* / 2006-10-07 22:11
co ty bredzisz dziadu moherowy.
" / 194.63.132.* / 2006-10-08 00:04
KSUDRASIE dziadowaty - duck i roki z lepim wylansowali ranię, zajmij się tą laską i wrzeszcz
wujek / 70.131.65.* / 2006-10-07 17:10
To PiS uklada sie z Pawlakiem, ktory rzadzil z SLD i pomagal obalic jedyny nie "ukladowy" i nie komunistyczny rzad Olszewskiego wg PiS.
I to ma byc odnowa Polski ???
Hahaha.
Ale Kaczory sa chciwe na wladze
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-10-07 17:06
Nie było w histori Polski gorszego rzadu niz awuesowski TKM. Okadzeni prze kosciół mociumpankowie wyprzedawali kraj i narodowe interesy na wyścigi.
Leszek Miller to przy nich geniusz gospodarczy i krynica praworzadnosci. Faktem jest że Miller wyprowadził kraj z potwornej recesji po fachowcach od "fury, skóry i komóry".
Nie był bardziej kompradorskiego, zakłamanego i zdziczałego premiera niz "reformator" Buzek.
Co do pana Kurskiego mam coraz bardziej wątpiący stosunek i podejrzenie że teraz znów rodzi sie TKM - bis.
# / 194.63.132.* / 2006-10-08 00:21
ciotka julia to nawet nie może pasować do ekipy romcia, złoty berecik z antenką!
! / 194.63.132.* / 2006-10-08 00:14
Julia -to pewnie jedna z lasek leszka m. bo fajnie bylo Julce jak kończył!
MN1 / 83.27.128.* / 2006-10-07 21:42
POlsak obecnie to 6 wielkich ustaw.
1. Pakt o Przersiebiorstwie.
2. Urealnienie złotówki
3. Reforma ubezpieczeń
4. Reforma szkolnictwa
5. Reforma administracyjna
6. Reforma służby zdrowia.
To zasługa Mazowieckiego, Balcerowicza i Buzka. Bez tych reform Polski by nie było. Szanuj ludzi, którzy mieli odwagę coś zrobić.
Co zrobił Miller? Lata rządów SLD to 8 lat straconych.
maa / 2006-10-07 12:37 / Tysiącznik na forum
Tylko : "upośledziły krystalicznie czysty obraz Prawa i Sprawiedliwości" -
... hmm, jak ktoś był na Marsie, gdy Olszewski rządził, to może i tak to widział...
" / 194.63.132.* / 2006-10-08 00:05
Jakby świry bredziły!
filozof / 83.23.123.* / 2006-10-07 16:12
kłamstwo to nie jest klamstwo,prawda to nie jest prawda,a jak ma być decyduje o tym Najwyższa Wyrocznia Jarosław Kaczyński.Aleśmy czasów dożyly,śmiać się czy płakać o to jest pytanie.A może tak scisnąć wyocznię,smród wyleci i gola prawda zostanie
tatko / 2006-10-07 16:42 / Tysiącznik na forum
Tylko że w tej wyroczni nie ma nic oprócz smrodu...
yes / 83.21.228.* / 2006-10-07 19:54
Takiego smrodu jeszce nie było od 1989 roku
skomentuj

Najnowsze wpisy