Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS wejdzie w koalicję z Samoobroną

PiS wejdzie w koalicję z Samoobroną

Money.pl / 2006-03-20 08:14
Komentarze do wiadomości: PiS wejdzie w koalicję z Samoobroną.
Wyświetlaj:
krzyhoo / 83.26.228.* / 2006-03-20 18:43
Jaruś - weź się umyj [w tv było widać ohydny łupież na tym twoim wspaniałym ciemnym garniturku w paseczki], odchudź się, wstaw lepsze zęby, wyczyść buty [to skandal, jakie masz okropne pepegi]. a potem zastanów, czy jakikolwiek rząd w historii demokracji zachodniej podał się do dymisji dlatego, że w opinii własnej partii źle rządził? i zapamietaj jedno - opozycja to ci faceci i facetki co ich widzisz przed sobą w sejmie, a wrogów masz za sobą [mniej więcej jak czerczil] - ty nasz machiavelli z zadupia
rew / 83.8.243.* / 2006-03-20 15:15
Początek końca Samoobrony. Czystki, a w ich ramach polecą przywódcy. Ktoś weźnie sobie resztę.
Sabre / 2006-03-20 10:25 / Tysiącznik na forum
Jedno mnie tylko zastanawia. Gdyby tak odbyły się nowe wybory, gdyby Pis zdobyło wszystkie mandaty do Sejmu i Senatu, wszyscy lekarzy i prawnicy zadeklarowali lojalność wobec prezesa, zlikwidowano by Trybunał Konstytucyjny, uzależniono prezesa Banku Centralnego od rządu, jedynymi mediami zostały w Polsce telewizja Trwam, Radio Maryja i Nasz Dziennik, kapitał zagraniczny wyniósł się z kraju.
Z kim wtedy walczyłby Jarosław K.? Ze swoim bratem prezydentem?
Po ogłoszeniu stanu wojennego, na skrzyżowaniach stali zmarznięci „obrońcy narodu”, wypatrujący wroga który nie nadchodził. Może Jarosławowi K. należałoby ustawić koksownik?
zyta / 83.25.234.* / 2006-03-20 15:46
czlowieku Ty naprawde nie masz mozliwosci rozpoznania kto "walczy" a kto szuka prawdy. Fajnie, pozamiatac "pod dywan" by byl spokuj. A juz nie ryzykowac zmian. Ta nagonka na rzad to strach przed ujawnieniem kto kim jest i ile nakradl. To pierwszy "rzad nadzieii". Zacieklosc PO to strach przed prawda. Media sa na uslugach moznych. Wszystko powiedza by nie stracic dochodow.
jl / 83.7.14.* / 2006-03-20 17:29
Nie należę do PO.niczego nie ukradłem,niczego nie pozamiatałem pod dywan,nie boję się prawdy, ale mam trzy wielkie wady: widzę, słyszę i wyciągam wnioski.Każdy następny dzień władzy Jarosława K.to dzień bliżej do kompromitacji Polski na arenie międzynarodowej i upodobnienia sytuacji Polaków do Białorusinów.
P.S Nie daj Boże żebym miał rację.
daro / 2006-03-20 16:14
Prawda jest taka, że szkoda Ci było pieniędzy na słownik ortograficzny.
jamin / 2006-03-20 11:03 / portfel / Bywalec forum
hmm - to mi przypomina --> W ciągu ubiegłych lat nagromadziło się w życiu Polski wiele zła, wiele nieprawości i bolesnych rozczarowań. Idee socjalizmu, przeniknięte duchem wolności człowieka i poszanowania praw obywatela, w praktyce ulegały głębokim wypaczeniom. Słowa nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Cieżki trud klasy robotniczej i całego narodu nie dawał nam oczekiwanych owoców. Wierzę, towarzysze i obywatele głęboko, że te lata minęły bezpowrotnie w przeszłość.
szarlej / 80.55.141.* / 2006-03-20 09:44
Wicepremier Lepper! Przewrócę się ze śmiechu . Gdy tuż przed wyborami Wprost zapytał się Kaczyńskiego czy Lepper znajdzie się w strukturach władzy ten stwierdził że nie ma takiej możliwości. Tak się rodzi IV Rzeczpospolita. Tak wygląda zapowiadana przez PiS "odnowa moralna".
alka / 212.76.33.* / 2006-04-06 13:46
MNIE TEZ NIE DO ŚMIECHU! Jak Lepper znajdzie sie w strukturach władzy \
zdenek / 83.5.229.* / 2006-03-20 10:28
a wszystko to wina zadufania platformy
obserwator / 212.244.73.* / 2006-03-20 10:55
Oczywiście! Gradobicie i plamy na słońcu również!!!
szarley / 80.55.141.* / 2006-03-20 10:34
Otóż nie bardzo. A. Lepper powiedział w jednym z wywiadów ,że w koalicję PiS z PO wierzyć przestał z w momencie gdy zobaczył reklamy ze znikającymi produktami z lodówek. Kolejnym gwożdziem była sprawa dziadka Tuska. Czarę przepełniła wypowiedż J. Kaczyńskiego w Sejmie ( po expose premiera) w której stwierdził że bliżej mu z LPR i Samoobroną niż PO. To raczej zadufanie J. Kaczyńskiego i jego niekonsyliacyjność są powodem obecnego stanu.
bubu / 193.17.54.* / 2006-03-20 08:58
PiS to rak, który myśli, że jest organizmem. Jak zniszczą wszystko to na końcu zjedzą siebie. Dobrze robi tylko ten kto się od tego odcina. Teraz niestety przejedzie się Samoobrona.
bubu / 193.17.54.* / 2006-03-20 09:06
... chociaż, pewnie nawet Samoobrona nie wytrzyma i wcześniej wyłoni się koalicja czy pakt anypisowski. To co Jarek.K. by chciał wcale nie musi się stać. A co do terminu wyborów to czemu nie przyjąć, że to PiS jest tchórzem, bo nie chce wyborów na jesień. Gratuluję panu K. megaegocentryzmu, jednak komu to ma służyć ...
grajek / 2006-03-20 08:14 / "Uznany Gracz Giełdowy"
no i przeciez o to mu ciagle chodzilo. Jarek ma tego czego chcial.
jerzy / 83.14.99.* / 2006-03-20 08:58
Jarek wie co robi. Z lekcji historii dowiedzial sie, ze jak sie stosuje propagande i caly czas wskazuje nowych wrogow, narodowi nie przeszkadza bieda, bezrobocie i przestepczosc. Wystarcza polsrodki.
Rady pracownicze - powstanie wiecej firm, bo kazdy normalny przedsiebiorca zalozy nowa spolke tylko po to, by takich rad nie tworzyc.
"Uklad" - nie trzeba miec dowodow. Wystarczy krzyczec. Soltys stracil koncesje na sprzedaz alkoholu i przyszla kontrola sprawdzic, czy aby na pewno nie sprzedaje? To na pewno "uklad" kontrole sprowadzil.
Balcerowicz - idealny cel atakow. Glownie dlatego, ze to czlowiek na poziomie i nie zajmuje sie wyzywaniem wszystkich dookola niczym bachory w piaskownicy.
Prawnicy - poniewaz Jareczek juz planuje lamac prawo na niespotykana dotad skale, musi utwierdzic swolocz w przekonaniu, ze prawnicy do banda zlodziei. Tylko w ten sposob bedzie mogl robic co zechce.

Cale szczescie, ze komuszki zdazyly przeglosowac wstapienie do Unii. W przeciwnym razie bylibysmy Bialorusia bardzo bardzo szybko. A tak, moze sie okazac ze spadniemy jednak na 4 lapy.
słabo zorientowany / 212.160.191.* / 2006-03-25 09:31
Chciałem rozgryźć pojęcie DEMOKRACJA, ale okazało się że DEMOKRACJA POLSKA i DEMOKRACJA jako taka - niewiele mają wspólnego. Nasza polega na tym, że jak się naród dał wpuścić i odruchowo wybrał źle (ale jestem delikatny ...) to teraz musi cierpieć, bo jeden niechlujny facet wodzi cały naród na nos i zupełnie bezkarnie wyprawia co mu się tylko żywnie podoba, a wszyscy z rozdziawionymi gębami gapią się na to ( ze zdumieniem i irytacją być może) i nic nie moga zrobić - bo przecież sami sobie wybrali ...
Teraz ten facecik grozi nam wszystkim Samoobroną (jak nie zrobicie tak jak JA CHCĘ - to popamiętacie!!! następne wybory za 4 lata, a w tym czasie ja was urządzę) - i co ? Mamy jakieś demokratyczne instrumenty obrony? Postawimy tego faceta przed jakimś trybunałem? NIE - bo ten cwaniak nie pełni żadnej konstytucyjnej funkcji w państwie - on tu tylko wszystkim realnie rządzi, ale głowę (?) nadstawiają dworzanie!!! Czy ktoś zwrócił uwagę jak się ten facet zachowuje? jak pędzi korytarzem sejmowym otoczony gronem wiernych-przestraszonych i kronikarzy chwytajacych kazde JEGO słowo i starających sie zrozumieć i zinterpretować każdą kolejną wyartykułowaną myśl WODZA? I ta jego marsowa mina, ten wysiłek intelektualny na twarzy - cały kraj na jego głowie!!! A ON nic - ON się nie poddaje, ON obmyśla nową strategię.
Jego credo : TKM. Realizacja: dajcie mi władzę a ja was urządzę!!!! Taka jest ta nasza raczkująca demokracja.
Krew naszą długo leją ... - jak tam dalej szło w tej pieśni???
zyta / 83.5.229.* / 2006-03-20 10:30
unia zrobi cię w balona

Najnowsze wpisy