Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS wyprzedziło Platformę w sondażach

PiS wyprzedziło Platformę w sondażach

Money.pl / 2007-09-14 15:23
Komentarze do wiadomości: PiS wyprzedziło Platformę w sondażach.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.127.* / 2007-09-16 16:32
Coś mi się wydaje iż pisząc kiedyś na tym forum będę miał rację. Zbliża się już czas wzorem Wuja Sama, na dwie kanapowe partie wygodne dla światowego kapitału. Gawiedź zaś będzie miała demokrację; co cztery lata igrzyska, domy z desek, wille na kółkach, tekturowe budki na ulicach, sztuczne żarcie i wielkie grube d...
Nad gawiedzią zaś będzie panował niepodzielnie jedynie słuszny, kosmopolityczny naród, wybrany przez Boga.
A może powiększyć koryto?...
Zdzich / 2007-09-15 10:29 / Bywalec forum
No cóż co się stało to nie odstanie. Mamy wybory w październiku i na to nie mamy wpływu, że PiS zdobędzie większość a może większość parlamentarną. Pod koniec sierpnia nie wierzyłem w wybory a jak już wybory to na wiosnę i to by był najlepszy czas wybory na wiosnę o tym później. Ale Pan Tusk tak się spieszył do władzy, że z Panem Prezydentem przy czterech butelkach wina uzgodnili wcześniejsze rozwiązanie sejmu nie powołując komisji. Teraz Pan Maria nie chce wchodzić do parlamentu a ni do senatu, bo przejrzał na oczy, że PO przegrało bitwę o władzę jak to w mediach opowiadał „że trzeba zrobić dekaczyzację”. Teraz robiąc sobie zaplecze wysyła Nely do Pana prezydenta właśnie do tych „kaczek, które są rozkładem państwa polskiego”. A Pan premier robi umizgi do tego pana „co zabił młodą demokrację”, że w PiS-ie można zrobić grubą kreskę i dla mądrych ludzi znalazło by się miejsce nr 1 na list wyborczych. Panie dyktatorze Tusk i mądry Komorowski przegraliście już trzecią batalię i to większości przez Pana niesfornego Marię, który wypiął na was teraz cztery litery, cynicznie życząc wam wygranej. A teraz o wyborach na wiosnę, gdyby wybory miały by być na wiosnę i powołanie komisji śledczych na jesieni. Komisje na pewno by nic nie wyjaśniły z istniejącego układu ale oligarchów, którzy są teraz przy władzy pogrążyły politycznie. Wybory na wiosnę jeszcze z innego powody by zrobiły nokaut dla PiS-u. Komisja wyborcza i być może to najważniejsze. PiS i LiD po utracie subwencji rządowych popadli by w duże tarapaty finansowe. A co za tym idzie to PiS byłby pogrążony i do wyborów poszedłby najwyżej z 15% poparciem bo moher trzyma się dobrze. Po wyborach w sejmie różnie rozłożyły by się głosy. Na pewno PO by zdobyła większość parlamentarną. Do sejmu by weszły trzy partie PO, PiS i PSL.
V jak Vendetta / 87.205.234.* / 2007-09-14 19:15
moze Adolf mial racje, gdy planowal eksterminacje ludnosci polskiej-przeciez ten narod sam dazy do samozaglady.
skad sie biora ci, ktorzy popieraja malego dyktatora?
ja nie znam nikogo takiego (z wyjatkiem tych indywiduw, ktrzy na plecach pis dostali prace w urzedach).
no ale to Pomorze, kolebka Solidarnosci tej prawdziwej, a nie prawie sprawiedliwosci.
a Wy znacie?
anka_onet@onet.eu / 150.254.209.* / 2007-09-19 16:28
No, no to już nas będą zwolennicy PO i GW eksterminować za popieranie Prawicy?? Fajnie jest., coraz lep[iej.....

moze Adolf mial racje, gdy planowal eksterminacje ludnosci
polskiej-
spokojny12 / 83.21.213.* / 2007-09-16 16:09
Wczoraj miałem okazję przekonać ie na własne oczy jak PO-farbowane lisy z PZPR teraz w PO dorwali mikrofon na dożynkach i ogłupial ludzi. Osobiście jestem przedsiębiorcą, już od wczesnych lat pracowałem na przygranicznych targowiskach i w Hamburgu, gdzie jak "flanelkę" ciągneli mnie na komisariat , bo chciałem dorobić na studia. Teraz niemcy chca aby Polacy pracowali, Kaczyńscy maja swój honor i dobrze o tym wiedza aby niedać sie sprzedać niemcom ani byłym Komuchom. Mamy swoja godność. Na uczelniach jeszcze żadza komuchy, tylko PiS jest ich wykurzyć. Jako przedsiębiorca zawsze płaciłem utrzciwie podatki i chciałbym aby płacili je wszyscy, wychodze z założenia jeśli ja nieokradam Państwa to i moi pracownicy mnie nie będa okradac. Życzę PiSowi wygranej w wyborach.
dbajaca o losy swoich dzieci / 195.150.76.* / 2007-09-25 19:27
ale ty jesteś naiwny , nie rozumiem ludzi którzy chcą kolejny raz głosować na Pis , to znaczy że ty nic nie rozumiesz , KACZYńSCY zatapiają Polskę , nie idziemy na przód ale cofamy się cały czas do tyłu , zero ustaw , znikome wykorzystanie środków unijnych i ciągłe skandale ..... po wejściu do Unii gospodarka powinna wrzeć , wszystko powinno rozwijać się dużo dużo szybciej , a oni zajmują się teraz samymi bzdurami i wciskają takim jak ty same brednie ile to oni nie zrobili ..... jakby rzeczywiści zależało im na Polsce to już dawno by się przyznali że nie dają rady ...
:) / 83.8.114.* / 2007-09-24 16:18
Pracownicy moze Cię nie okradną ale PiS napewno z Naszym ojcem R. ;)
marek 19.53 / 83.24.14.* / 2007-09-14 20:51
Ależ oczywiście. Znam. Ludzi światłych, wykształconych, pracujących. Prowadzących własne firmy.
Żaden z nich nie pracuje w urzędach. A mają serdecznie dosyć komuchów, powiązań, chowu wsobnego uprawianego nagminnie np. w Instytutach naukowych czy na uczelniach..
wermahtsiękłania / 83.24.201.* / 2007-09-14 20:25
ciekawy sposób myślenia, a argument z Adolfem wręcz ścinający z nóg. Przegrana PO w zasięgu ręki, przy takim pozimie intelektualnym POpleczników.
dareg / 89.79.2.* / 2007-09-14 16:58
PIS-owi należy dodać jakieś 5 % a PO odjąć ok. 5% (wyborcy PO zostaną w domu).
na PIS glosują tylko głupcy / 195.150.76.* / 2007-09-25 19:17
mam nadzieję że tak sie nie stanie , bo jak Pis wygra to już będzie po POLSCE .....
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-09-14 15:23
Jest tu ewidentna manipulacja.Jakim cudem uwzględnia się LPR z Samoobroną skoro takiego powiązania już nie ma.Jeśli czegoś nie ma to jak jest w sondażach.Jest natomiast LPR+UPR+PR , bo razem idą do wyborów i to może być znak że w tym konglomeracje okazuje się że puntów mają sporo.
Oczywiście zawyżane notowania LiD-u to już norma.Myślę że okaże się po wyborach, że mają max 5-7%
Alfista / 2007-09-14 16:42 / Człowiek Hossa
z 5-7% LiD nie wchodzi do e\sejmu - to koalicja, mają próg 8% a dla dotacji 6%... a poparcie na poziomie ok. 10% może 12-13%, ale są mocno podzieleni i jeśli zacznie to wychodzic przed telewizorem to ich marzenia o 15% będą tylko odległymu marzeniami...
Alfista / 2007-09-14 16:43 / Człowiek Hossa
W sondażach powinni podawac LPR-PR-UPR, tak by elektorat wiedział o co chodzi i nie dochodziło do manipulacji....
w każdym razie mój głos UPR ma ;)
bloczekx / 157.25.157.* / 2007-09-14 17:25
stracony głos - Romek Giertych nie wejdzie. JKM też nie.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-09-14 18:04
Nie ma straconych głosów.Chcesz głosować na emerytów to głosuj, chcesz na LiD to zagłosuj na LiD.PiS?Proszę bardzo.PO - wal śmiało.Tylko jedna uwaga.Myśl samodzielnie i nie podpieraj się sondażami,telewizją, gazetami czy autorytetami moralnymi.Oni wcale nie są mądrzejsi od Ciebie, oni tylko chcą żebyś myślał że tak jest
:) / 83.8.114.* / 2007-09-24 16:20
Dobra rada. Pozdro dla autora .

Najnowsze wpisy