Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS żąda przeprosin od PO i SLD

PiS żąda przeprosin od PO i SLD

Money.pl / 2006-09-28 17:16
Komentarze do wiadomości: PiS żąda przeprosin od PO i SLD.
Wyświetlaj:
GB / 83.25.129.* / 2007-03-05 19:43
I tyle!
Azzazelo / 217.76.116.* / 2006-09-29 15:32
Ja myślę, że sytuacja sama się rozwiaże i to przez paradoks..........niedługo będa rządzić całą rzeszą emerytów, rencistów, bezrobotnych i lapsiorów ......reszta wyjedzie....ostatni zgasi światło.....rozmnoży się środowisko patologiczne ze względu na fakt łatwego zarobku becikowe 1000 zł a domy dziecka pękną w szwach.......i ta patologia powinna ich z wdzęczności zalać, zdominować i postawić w sytuacji bez wyjścia, zreszta zawsze jest jakieś wyjście najpierw zniknie sprawiedliwość a potem przestanie istnieć prawo....znamy takie przypadki w historii prawda.....proponuje, żeby na czas ulotniła się inteligencja...
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-09-29 14:39
Wkrótce zamiast "dzień dobry" Polacy będą musieli mówić "przepraszam PiS, najjaśniejszego prezydenta i jego brata zawsze dziewica"
Jaq / 2006-09-29 15:07 / Bywalec forum
Mówi kumpel do kumpla:
- słyszałeś !?!?
- co?
- Kaczyński nie chce juz być prezydentem
- p****...sz?
- nie, słowo honoru, pojutrze koronacja.
Lolita / 217.76.116.* / 2006-09-29 10:04
.......oszołomi przy władzy......coraz bardziej pogłębieją paranoję......i nikt nie chce przyznać się do błędu.....może pora na taki pucz jak w Budapeszcie żeby sie ich pozbyć
bizon / 83.17.143.* / 2006-09-29 06:49
Wiemz że najlepszą obroną jest atak, ale to chamstwo i zakłamanie PiSu jest nie do wytrzymania.
tatko / 2006-09-29 01:05 / Tysiącznik na forum
PiS zawinił, a tamtych chą powiesić. Po dopiero Prawo i Sprawiedliwość!
antyPiSuar / 213.173.202.* / 2006-09-28 22:47
-Wasserman sądował się ze staruszką.
-Kaczyński armią prokuratorów i policji ściga bezdomnego.
-PiS chce komisji do zbadania "jak doszło do wykrycia politycznej korupcji"
-PiS skarży posłów za użycie słów "polityczna korupcja" gdy ma miejsce "polityczna korupcja"
-Brak dowodów w sprawie oskarżenia Kurskiego w domniemanej aferze bilbordowej okrzykną PiS jako zniszczenie dowodów
itd. itd.

To wszystko wskazuje na jedno: członkowie PiS zachowują się jak paranoicy, którym nie przeszkadza to, że większość NIE chce ich zakłamanej IV RP. Mało tego im więcej ludzi mówi im , że nie mają racji tym bardziej bronią swoich urojonych ideałów i napędzają się poczuciem misji jaką mają do spełnienia.

Paranoików historia miała w XX wieku kilku, każdy historię zna i wie jak to się dla ludzkości kończyło.
tatko / 2006-09-29 01:07 / Tysiącznik na forum
Przecież oni gotowi zmarłych wygrzebywać,żeby ich osądzić...Historia i takie rzeczy odnotowała...
nowos / 83.23.152.* / 2006-09-28 21:45
to co opowiadają politycy pis mozna określić jednym slowem na CH....
j_anek / 83.27.11.* / 2006-09-28 19:24
Zastanawiam się, czy wszyscy jesteście w tym PISie półgłówkami, czy chorzy psychicznie, czy może aż tak macie wyborców w pogardzie, że nie silicie się nawet na jedyną normalną reakcję w tej sytuacji, to jest wyrzucenie Lipińskiego z Mojzesowiczem na zbity pysk, z wielkim hukiem i posypanie głowy popiołem. Co prawda "nikt wam nie powie, że białe to białe a czarne to czarne", ale to nie znaczy, że ludzie w Polsce nie rozróżniają tych kolorów.
keskese / 2006-09-28 18:34 / Reprezentacja Polski
polityczni daltoniści robili to samo a teraz gadają ze są święci. co do moralnej odnowy KAŻDA partia mówiła zwłaszcza po starachowicach, po rządach SLD, że zmieni sposób rządzenia. Hipokryzja opozycji nie zna granic. to jest haniebne...
sfilmowali żę się komuś obiecuje bycie jakimś podsekretarzem... wielka afera... kpiny...
Gladius / 83.7.134.* / 2006-09-28 20:55
Cóż to za tłumaczenie,że inni robili to samo.Przecież PiS obiecywał właśnie to że nie będzie taki jak inni.Miało być uczciwie,sprawiedliwie,moralnie,ideowo - generalnie przeciwieństwo rządów SLD.A mamy to co widać - powtórkę z Millera.
maa / 2006-09-28 19:37 / Tysiącznik na forum
Tak, wszyscy to robią.
Jednak w świecie, który nie zaznał komuny, gdzie demokracja liczy więcej niż 100 lat, na drugi dzień taki rząd, jak pisiorków, jest po dymisji i znany jest termin nowych wyborów.

To sprawa honoru. Dajesz d.., twoja sprawa, dopóki Cię za rękę nie złapią. Ja złapią, nikt Ci ręki nie poda.

Polacy w swojej większości są niestety narodem ZMP-owskich parobków z awansu. Parobki honoru nie mają. Plunie się takiemu w twarz, to powie, że deszcz pada.
Pan, "keskese", sądząc z wpisu, też chyba nie wie co to jest honor.

PS
Parobek nie znaczy chłop. Chłop miał często więcej honoru, niż dziedzic we dworze.
keskese / 2006-10-06 22:49 / Reprezentacja Polski
Pan maa, sądząc z opisu jest hipokrytom jak reszta płaskomyślących. Inwektywy a propos mojego honoru mozemy zweryfikować w kazdym momencie - jezeli tylko chcesz zobaczyc jak reaguje na ubliżanie. ale nie sadze ze masz odwage cywilną. przejrzystość swiadomościowa wg. zwykłego egzystencjalisty to dla ciebie bycie parobkiem. nie mowie o naduzyciach semantycznych jak prezydent. "Polacy w swojej większości są niestety narodem ZMP-owskich parobków z awansu" - kolejny palant potrafiący ubliżać narodowi i polakom. przez takie wszy jak ty opinia na zachodzie jest zszargana. bo jak mozna miec zaufanie do kogos kto tego zaufania nie ma do siebie ?? ja wierze, ba - wiem, ze polska jest pieknym krajem pełnym mozliwości i wykształconych, energicznych ludzi. i że z apatią społeczną trzeba walczyć, podsycać optymizm a nie jak kazdy platfus być malkontentem i wiecznie przepowiadac klęski. żygać mi się chce jak tusk co chwila zapowiada katastrofę (ostatnio tez rokita o wegrzech coś zaszumiał). dość...
marek 1953 / 83.24.16.* / 2006-09-29 01:35
Jedno co można zrozumieć to to, żeś chłop. Nie parobek i nie dziedzic.
Ale po co ten wywód?

Natomiast nijak pojąć nie mogę, co to za dziwo "ZMP-owski parobek z awansu". maa-my tu przykład nowomowy, pseudointelektualnego bełkotu.

A jaką to wyższą klasę mniejszości reprezentuje maa.

Myślę, że prostacką. Prawdopodobnie potomstwo parobków, które w kolejnym pokoleniu zmutowało do sfer wyższych.
Ź / 212.244.61.* / 2006-09-29 08:01
Eeeeeeeeeeeee - nie będę kopał leżącego.
Beka / 83.22.194.* / 2006-09-28 18:48
Zważ jednak na to ,że żadna partia ( oczywiście poza PiSem) nie szła do wyborów z hasłami odnowy moralnej ,żadna nie miała też prawa i sprawiedliwości w nazwie.
MN / 80.51.231.* / 2006-09-28 17:38
Brzydzi mnie to. A tu okazuje się, ze wszyscy tak robią. Problem tylko w tym, że ja nie jestem demokratą. Ja jestem MN i nikt mi nie powie, że czarne jest białe, a białe jest czarne. Jeżeli mnie to brzydzi to jest to świństwo. Jeżeli komuś się to podoba, to niech się z tym męczy jego sumienie.
leone / 2006-09-28 17:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
od napadnietego za szkody fizyczne i na honorze
krzyhoo / 83.26.213.* / 2006-09-28 17:16
Procesy będą musiały być tajne - nie tylko z powodu rynsztokowych wypowiedzi Mojzesowica, ale także by nie szkolić obcych wywiadów z bezpiecznych technik "pozyskiwania" polskich deputowanych. W każdym bądź razie dopóki PiS przy władzy :))))))))))
układ_wewnętrzny / 87.206.103.* / 2006-09-28 22:26
Renia jedyna, infantyla ale miala odwage a reszta struga glupa i opowiada że widzielismy co innego niż widzielismy.......

Najnowsze wpisy