Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS zagra na rozłam w Platformie?

PiS zagra na rozłam w Platformie?

Money.pl / 2007-10-15 12:45
Komentarze do wiadomości: PiS zagra na rozłam w Platformie?.
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-10-15 12:45 / Tysiącznik na forum
Członkowie PO są w dużej rozterce, nie sa pewni siebie, swojego otoczenia są określani jako zwolennicy czegość co nazywa sie corobliwe dażenie do władzy z kimkolwied da się stworzyć koalicje. Bylo ponad 130 posłow PO w kończacej się kadencji sejmu, brali duza kasę, podatnicy placza i placą, wygodne kanaby nie sa dla podatników są dla udających pracowitość a czy byli pracowici posłowie, media podaja statystyki, coś jest na rzeczy, każdy sam sobie odpowie, jezeli myśli głowa a nie czym innym. Prosze spojrzeć co zrobili z Posłem Rokitą, zwrot na lewo przewrucił konserwatyzm, nawet Piskorki padł i nie podniósl sie , mimo ze reprezentował liberałów pełna gęba. Jeżeli godni posłowi przejdą do pIS bedzie znakomicie, zasią Pania ZYTE, i wielu, wielu innych którzy są pracowici i dobrzy dla ludzi bo kochaja ludzi, maja prawo i sprawiedliwość w herbie. Lewe skrzydło dominujace w pO to rewolucja, a rewolucja to zaberanie biednym , bogaci i tak sie wyżywia, sobie pomogą. Uzalaja sie PO ustami lidera nad cenami artykułów podstawowych, ale to tylko fotomorgana dla nie wyrobionych politycznie. Polacy juz znaja się na polityce. Wiedza jaka jest wartośc kartki wyborczej i zagłosuja , mam nadzieje że w swej większości na PIS. Trzeba dać szanse zdecydowaną jednym wykazującym dobrą wole, a przy następnych wyborach zdecydowanie zdecydować, oczyści to scene politycznaa z maloych nic nie znaczacyh partii, które poprzez mozliwośc wypełniania list wyborczyc i za pieniądze podatników zrywaja sie do wyzyn władfzy ale czy to jest dobre dzisiaj dla POLSKI, obawiam sie że nie.
pchelek / 2007-10-15 14:46 / Tysiącznik na forum
PiSdzielce was przeciez juz nie bedzie
najawie / 83.24.253.* / 2007-10-15 21:05
esbeckie marzenia!
dikens / 213.199.219.* / 2007-10-15 12:50
wbrew Twoim nadzejom Polacy raczej w większości będą głosować na inne partie niż PIS - viede obecne prognozy :) a ciekawy jestem, co takiego dobrego przez te 2 lata rządzenia zrobił dla Polskai PIS? a co do gry na rozłam, to fakt, kaczorki mogą tego próbować, to umieją dobrze, walczyć ze wszystkimi, wszczynać awantury, rozwalać wszystko co tylko się da. Tylko, że prawdziwe rządzenie polega na budowaniu a nie na demolce i wyszykiwaniu sobie coraz nowszych wrogów.
zainteresowana / 212.2.99.* / 2007-10-15 22:03
wiec tak, wszyscy wszytsko zarzucaja pisowi. wiec ja Ci podam kilka przykladow, co wiem z wlasnego doswiadczenia, lub wydarzyly sie one w moim otoczeniu. otoz. osoby pracujace tzw. "na kasie" maja podwyzszone pensje. to nie jest symboliczne 2,3 zl (p. MIller za rzadow sld) tylko o pareset zlotych. kolejna psrawa, zostaly podwyzszone emerytury, oczywiscie kwota podwyzki uzalezniona byla od wielkosci emerytury (to bylo zabrane za rzadow "cudownej" lewicy), zostaly rowniez zabrane za rzadow tamtej partii pewne srodki dla samotnych matek. to teraz wlasnie PiS chce je przywrocic.
powiedz mi, co zrobilo PO, jakie ustawy chcialo wprowadzic, co takiego zrobil Kwasniewski dobrego, korzystnego dla POLAKOW? hm? mozesz mi odp?

Najnowsze wpisy