Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS zmienia oblicze. Układ w odstawkę?

PiS zmienia oblicze. Układ w odstawkę?

skomentuj
Wyświetlaj:
Pajchiwo / 2009-01-06 10:08 / Tysiącznik na forum
LOL - akurat PO ma fachowców TYLKO z dziedziny gospodarki (i to nie do końca IMHO świadomych skutków swoich posunięć). Wobec czego cała ta gadanina to tylko reakcja na zmianę nastrojów społecznych. JK dopiero zareagował na realia z czasu ostatnich wyborów parlamentarnych :)
Zresztą od jakiegoś czasu spodziewałem się zmiany - jednak myślałem, że PiS pójdzie w stronę socjalu - na tym wygrywa się u nas wybory najpewniej, bo egoizm i brak świadomości wpływu na gospodarkę takich posunięć kwitnie u nas jak na wschodzie. Nawet były pewne próby przed Świętami, ale widać to tylko sondowanie reakcji. Wydaje mi się, że PiS nie ma fachowców od gospodarki.
IMHO jedynym wyjściem było by wrócenie koncepcji koalicji PO-PiS, bo oni się świetnie uzupełniają. Niestety wyborcy którzy dali się ponieść emocjom w czasie dwóch ostatnich wyborów parlamentarnych nie zrozumieją co się dzieje... A efekty takiej sytuacji mogą być różne...
A Kaczorek ma motorek / 79.184.52.* / 2009-01-05 20:13
Można być tylko zdziwionym tytułem tego artykułu ponieważ PiS niczego nie zmienia Dobrze by było jak by Pan Redaktor te rewelacje oparł o jakieś chodź by. Fakty Można natomiast już zaobserwować że PO i Media zaprzestały pisania że nam nie grozi kryzys . Teraz coraz chętnie pisze się o tym, i należy się spodziewać że ten temat będzie głównym usprawiedliwieniem najgorszego Rządu w historii Polski powojennej.
Gall# / 213.158.196.* / 2009-01-05 12:13
Może to już pora na szukanie wspólnych rozwiązań zamiast szyderstw, durnych złośliwości i tematów zastępczych.
Czy sympatycy PO mają do zaproponowania coś więcej jak (coraz bardziej) ślepią wiarę w cuda
Tuska-Złotoustego? Na tym forum inwektywy pod adresem największej partii opozycjnej i Prezydenta to wszystko jak chodzi o osiągnięcia rządu PO-PSL.
Kilka tygodni temu tuba propagandowa PO zaatakowała z całą bezwględnością Prezydenta, za wezwanie do działania w obliczu nadchodzącego kryzysu.
Czy tak wygląda demokracja w wyobrażeniu partii Donalda Tuska? Waszym zdaniem to normalne w
demokracji, że ktoś kto ośmiela sie mieć inne zdanie jak ugrupowanie rządzące jest zdany na kpiny i
wyzwiska w publikatorach?
nb? / 151.92.176.* / 2009-01-05 15:50

Czy tak wygląda demokracja w wyobrażeniu partii Donalda Tuska? Waszym zdaniem to normalne w
demokracji, że ktoś kto ośmiela sie mieć inne zdanie jak ugrupowanie rządzące jest zdany na kpiny i
wyzwiska w publikatorach?

Już to napisałeś pod innym artykułem na temat pis-u. Nie było w nim ani pod nim żadnych inwektyw w przeciwieństwie do artykułów pod którymi artykułują swoje poglądy pis-kacze...
Daj sobie spokój człowieku, ani ty nikogo nie przekonasz ani pis-ek chytrusek zmieniający się w owieczkę na potrzeby opinii publicznej przed wyborami, nie ma szans zdobyć więcej niż żelazne 20% głosów moherowych...Sorry, za dwa lata będzie juz 15%, w końcu moherki nie szczycą sie najniższa srednia wiekową...
Bedzie też więcej młodych, inteligentnych, którzy na pis na pewno nie zagłosują. Właśnie dlatego zmieniają pis-kowi wizerunek, niestety niewiele to pomoże moim zdaniem.
Ale jak chcesz, możesz trzymać się ojca dyrektora i ojca narodu Jarka i się złościć coraz bardziej, tylko co ci to da? Będziesz coraz bardziej sfrustrowany i skrzywiony, wnuki będą przed tobą uciekać a ludzie na twój widok przechodzić na drugą stronę ulicy.
Znam parę takich zaciętych, zacietrzewionych moherowych staruszków...Są straszni.
Zastanów się o co ci chodzi tak naprawdę i czy naprawdę pis jest taki jedyny sprawiedliwy?A jeśli tak to dlaczego wszyscy ci "źli" ludzie w Polsce go nie chcą? (Najnowszy sondaż dla TVP - 52%)
A kaczorek ma motorek / 79.184.52.* / 2009-01-05 20:34
Pan „ nb?” komentuje artykuł czy komentarz ? to jest forum tematu artykułu a nie forum komentarzy . Ma Pan prawo kochać PO a inni np. Rydzyka Dyktaturę UB mamy za sobą
srutututu / 213.158.199.* / 2009-01-05 17:35
"Będzie też więcej młodych, inteligentnych..." A to ciekawe spostrzeżenie, Skąd ich będzie więcej? Czy planowane jest może klonowanie inteligencji? Czy możliwym jest, aby gdzieś na klepisku, albo na jakimś podwórku, młody człowiek, mający za rodziców prostych ludzi, nagle dostał olśnienia, cudu łaski bycia inteligentem? A zresztą po co mu ta cała nteligencja, skoro do przeżycia jemu, oraz jego poprzednikom wystarczało trochę sprytu i cwaniactwa? I tu prosta odpowiedź, jak się ta masa, zwana wyborczą masą, ma opowiadać za programami sanacji życia społecznego, walki z korupcją, nepotyznem i innymi plagami, które rozpasały się na dobre w tym biednym kraju. Jak ów mniej lub bardziej cwaniakujący i chwytający się niekiedy przysłowiowej brzytwy ma opowiadać za sprawiedliwością, skoro rzetelnie i zgodnie z sumieniem mało co zdziała? Czy ta masa ludzka wobec tego jest "zła", zdecydowanie nie. Po prostu podchodzi praktycznie do życia, które przypomina ciągły geszewt, uskuteczniany tak, aby przetrwać i nic więcej.
a szkoda gadać / 83.7.86.* / 2009-01-05 18:20
Szczególnie po "reformach " Hall przybędzie inteligencji.
Będą to takie "roboty" umiejące klikać w klawiaturę jak
zołnierz bezmyslnie pociagający za spust na rozkaz dowódcy.
Tutaj dowódcą będzie pracodawca.
A pytania: po co ? dlaczego ? z jakiej przyczyny ? będą
nieeuropejskie, nienowoczesne, moherowe, no bo przecież
po co pytać ?
Trzeba zwiekszać wydajność i robić, robić,robić.
Wystarczy tylko wykształcić robota.
i po to nam władza panie Tusk - prawda ?
skomentuj

Najnowsze wpisy