Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piskorski: Zdetronizujemy PO! Płażyński: To ryzykowne

Piskorski: Zdetronizujemy PO! Płażyński: To ryzykowne

Wyświetlaj:
zbyszek52 / 188.33.66.* / 2010-08-06 15:15
Piskorskiego glówka chyba boli.
acomitam / 83.25.141.* / 2009-07-06 10:07
A red. Michalkiewicz przepowiadał... Jak A. Olechowski wychodzi z cienia, znaczy się razwiedka przygotowuje się do nowych rozdań i przetasowań. I oto proszę, jest tak jak przepowiedział. Prawdziwy znawca naszej sceny politycznej, bo chyba nie prorok, z red. Michalkiewicza.
MN4 / 79.186.103.* / 2009-07-03 22:30

i dziś ludzie pójdą za naszą koncepcją

Cytat jak z Wałęsy. Z czego tu się śmiać.
MN4 / 79.186.103.* / 2009-07-03 22:28

i dziś ludzie pójdą za naszą koncepcją

Tekst jak z Wałęsy. He, he.

A tak się śmieją z Wałęsy.
MN4 / 79.186.103.* / 2009-07-03 22:26

Może dojdzie do jakiegoś przełomu na naszej scenie politycznej i ja wtedy znajdę jakąś formację, która będzie mi odpowiadała

Formację, he. Szukaj formacji szukaj, znajdziesz fermentację. Zdrówko.
MN4 / 79.186.103.* / 2009-07-03 22:19

Chcemy tworzyć centrową liberalno-demokratyczną alternatywę.

Alternatywy centralno-liberalno-demokratyczne. Dobre jak u Laskowika
man13 / 2009-07-03 21:48 / Tysiącznik na forum
... i niech nastanie Prawo i Sprawiedliwość.
sceptyk / 2009-07-04 01:09 / Tysiącznik na forum
man13,
ostrzegam cie po raz kolejny!
opuszczasz się w pracy politycznej i wyszkoleniu bojowym!
Red. Stokrotka już tydzień temu ogłosiła, że na premieru Tusku służby położyły LACHĘ!
Więc okazywanie wrogości nowym liderom, skończy się dla ciebie PONURO!
Okaż bolszewicką samokrytykę póki czas, bo CzeKa nie wybacza!
sceptyk / 2009-07-03 20:24 / Tysiącznik na forum
No to po premieru Tusku Donciu.
Najpierw dali mu Grasia, żeby nie pyskował. Nie posłuchał.
Wyciągnęli mu Bezę Kwasniewską jako alternatywę prezydencką. Nie posłuchał.
Red. Stokrotka wyraziła lekceważenie dla geniuszu Słońca Peru. Nie posłuchał.
Trzy ostrzeżenia bez reakcji.
To protektor sobie poszedł w cholerę. A wraz z nim wsparcie, poparcie i oparcie.
Założę się, że sondażowe poparcie dla PO wyniesie za miesiąc maksymalnie 25%. A za 2 miesiące zaczną krążyć dowcipy o premieru Tusku i jego ferajnie nieudaczników.
Pod koniec roku kilku POwszczyków pójdzie przykładnie siedzieć za przekręty.
Przed samymi wyborami pójdzie w świat spontaniczna akcja esemesowa: "Zawieź babcię na wybory. Razem ze zdjęciem wnuka dziadka z Wehrmachtu".
mruk / 2009-07-03 20:47 / Bywalec forum
Aleś ty głupi...
Naprawdę sądzisz, że dopuścimy, by Prezes Kaczyński wrócił do władzy?

Wierz mi, naprawdę nie lubimy PO i naprawdę głosujemy na nią jedynie dlatego, by Jarosław K. pieklił się przed kamerami nadaremno. Nawet to jest trochę śmieszne, oglądać w TV jego pozbawioną uśmiechu, pełną żółci gębę i cieszyć się jego nieskładnymi. przypominającymi w treści mowy W. Gomółki wystąpieniami. Nawet intonację facet ma podobną jak w mowach typu
"Byliśmy nad przepaścią i zrobiliśmy wielki krok naprzód..."
sceptyk / 2009-07-04 01:06 / Tysiącznik na forum
A czy ja napisałem cokolwiek o Kaczyńskim? jednym albo drugim??????????????
A jak przyznajesz się do głosowania na PO, to przynajmniej wiem, kto doprowadził do tego, że jestem z każdym dniem bardziej ograbiany przez bandziorów z ministerialnych gabinetów rządów premieru Tusku.
Miało byc 3*15?
I będzie!
Dochodowy 45%
To jest cena, którą zapłacimy za to, ze tobie nie podoba się Kaczyński.
Zanim kogoś nazwiesz głupcem, mruk'u, zastanów się, czy przypadkiem sam sobie nie wystawiasz świadectwa nie tylko głupoty (którą być może odziedziłeś po przodkach), ale ciężkiej i niewybaczalnej naiwności.
JX / 91.193.160.* / 2009-07-03 19:52
Paweł Piskorski, wg polonica.net:
"Prezydent Warszawy w latach 1999-2001, Był oskarżany o liczne nadużycia w trakcie pełnienia tej funkcji, choć żadnego z oskarżeń ostatecznie nie dowiedziono. Zarzuty te związane były głównie z decyzjami o udostępnieniu gruntów budowlanych spółdzielni mieszkaniowej Dembud, którą kierowali jego dawni koledzy z KLD i NZS oraz przetargami na budowę Mostu Świętokrzyskiego i Trasy Siekierkowskiej (tzw. "afera mostowa"), które wygrała firma, której właścicielem był mąż ówczesnej radnej UW, będącej członkiem komisji przetargowej. Przeciwnicy polityczni, zwłaszcza pełniący od 2002 funkcję prezydenta Warszawy Lech Kaczyński (PiS), zarzucali Piskorskiemu stworzenie tzw. "układu warszawskiego" skupiającego lokalnych działaczy UW (a później PO) oraz SLD. Poseł na Sejm RP I (1991-1993), III i IV (1997-2004) kadencji, poseł Parlamentu Europejskiego od 2004. W 2001 odszedł razem z całą
grupą dawnych działaczy KLD z Unii Wolności do nowoutworzonej Platformy Obywatelskiej".
mruk / 2009-07-03 20:37 / Bywalec forum

choć żadnego z oskarżeń ostatecznie nie dowiedziono.

no właśnie.
Albo nie chciano dowodzić? Albo był niewinny?
Tak jak w "Telegrafie", "Srebrnej", PZU, aferach Orlenu i wielu innych podobnych sprawach.

Myślę, że gdyby kiedyś, coś, komuś udowodniono (AWS, SLD, PiS-owi, PO), to ruszyłaby lawina, po której zniknęłyby wszystkie partie polskie. Jak we Włoszech, po akcji sędziego Giovanniego Falcone. Kolesie z jednej partii zaczęliby sypać kolesi drugiej.

Naprawdę, chciałbym wiedzieć, że się mylę. Ale nie wiem, czy to nie jest po prostu normalne...

Może trzeba tylko zachować proporcję i umiar?

Może nienormalny jest tylko PiS, który mając ręce ubrane w g. po łokcie, będąc zdemoralizowany PRL-em bardziej niż SLD, nagle zaczął wrzeszczeć "łapać złodzieja"?
Zabawne jest tylko to, że kilkanaście procent polskich idiotów się na to nabrało. Odwykliśmy od demokracji pod komuną...
Niektórzy tak pragną powrotu komuny, że są skłonni popierać epigona PRL- PiS...
sceptyk / 2009-07-04 01:16 / Tysiącznik na forum
mruk'u,
jeszcze raz dobra rada:
nie broń przegranych, bo źle na tym wyjdziesz.
Premieru Tusku dostało dostateczną ilość ostrzeżeń, że normalny polityk dawno by się opamiętał.
Ale w swojej zarozumiałości Słońce Peru uwierzyło, że naród (czyli takie mru'czki) staną za nim murem.
A wystarczy kilka kropek nad i spontanicznych esemesowo-emaliowych akcji, żeby premieru Tusku pokazano, skąd wyrastają nogi.
Nie zależy mi akurat na tobie, mruk'u, ale na tych tysiącach naiwniaków wierzących, że premieru tusku ma cos do powiedzenia w polskiej polityce.
historyk / 89.77.32.* / 2009-07-03 19:49
nareszcie koniec jedynej słusznej pseudointeligenckiej bezideowej i wszechwiedzącej szykującej się do kierowniczej siły prezydent Tusk, premier Palikot media publiczne zniszczone, brak reform tylko przygotowywujemy pracujemy nad projektami a w kraju coraz większy bałagan. Całkowity upadek etyki politycznej. Chłopaki do roboty
doroboty! / 213.158.199.* / 2009-07-03 19:31
chłopaki, pogadaliście sobie, a teraz do roboty, knuć, nawijać, obrzydzać, dawać z kopyta, jak potrzeba. Macie doświadczenie. W efekcie unicestwić i wywieść na wysypisko.
JX / 91.193.160.* / 2009-07-03 20:06
Doroboty, chyba nie masz racji. Ten artykuł pokazuje, że P.Piskorski jest bardzo zdolnym biznesmenem:
"Skąd Piskorski miał pieniądze na zakup lasu?
Informacyjna Agencja Radiowa, 2006-04-25 03:00
"Dziennik" zastanawia się, skąd eurodeputowany Paweł Piskorski wziął pieniądze na zakup ponad 320 hektarów ziemi. Gazeta podaje, że były prezydent Warszawy wraz z żoną zapłacili 1 milion 250 tysięcy złotych za tereny po dawnych PGR-ach na Pomorzu.
Według dziennika polityk Platformy Obywatelskiej sadzi teraz las i w związku z tym już w pierwszym roku może liczyć na dopłaty w wysokości 990 euro za hektar lasu i zwrot kosztów za posadzenie drzew. Przez kolejne pięć lat będzie dostawać refundacje na odchwaszczenie i ochronę sadzonek przez zwierzętami - trochę ponad sto euro od hektara. W szóstym roku las poddawany jest inspekcji. Jeśli komisja uzna, że las się przyjął, to przez następne 20 lat Piskorski może dostawać ponad 300 euro od hektara.
Gazeta zwraca uwagę, że z oświadczenia majątkowego eurodeputowanego nie wynika, by miał do dyspozycji środki pozwalające na zakup tak dużych terenów. Zapowiada jednak, że będzie dalej kupować ziemię - podaje "Dziennik".
"Dziennik"/jurczynski/dabr"
ahx / 156.17.90.* / 2009-07-03 11:57
Zamiast razem ruszyć się do ciężkiej pracy jakiej wymaga kryzys, to jak zwykle jeden z drugim widzi szansę na wielki come back. Panowie Politycy może jednak nie jest za późno na zglębienie sztuki negocjacji i praktyczne stosowanie tych zasad w życiu.
Dziwne, że NATO "wybiera lub raczej nominuje" szefa po okresie negocjacji; w KE ponoć ciągle trwają ustalenia co do przyszłego szefa, tylko u nas Panowie Politycy nie mogą się dogadać.
Handel wyrokami 1 / 83.20.2.* / 2009-07-03 17:24
PO jest skonczone. Za pł roku bedzie po niej pozamiatane.
rafałek / 79.188.238.* / 2009-07-03 11:27
zacznę znowu płacić abonament tylko niech zniknie gęba Tuska i jego przybocznych z telewizji publicznej.
mruk / 2009-07-03 12:43 / Bywalec forum
Zboczeniec!
Lubisz Rafałku oglądać tłuste cielska posłanek i posłów z PiS-u? Podnieca cię to?
Kto podoba się najbardziej? Gosiewski (ach, jak on zawsze mądrze mówi!). Może posłanka Jakubiak z miodem płynącym z ust na tłuściutkiej twarzyczce?
Wiem! Na pewno szczęśliwym czyni cię widok Jarosława Kochającego Ludzi (Ludź - rodzaj Prawdziwego Polaka - Patrioty), stwierdzającego, że PiS to AK?

Myślę Rafałku, że powinieneś płacić. Jest tam tak dużo programów na niesłychanie (jak mawiać zwykł Jarosław) wysokim poziomie i Libertas założony przez FSB też jest...

A nawiasem. dużo Tuska w TVP? Prawie nie oglądam telewizji. Szkoda mi czasu.
smieszek 123 / 72.201.99.* / 2009-07-03 19:08
Tak.Pis to AK ale w wydaniu starego Kaczynskiego.Innych akowcow gnebili,wiezili,szykanowali a Kaczynski mial sie dobrze.Byl lubiany i doceniany przez komunistow.Wykladal na WUML dla komunistow.Czegoz to mozna spodziewac sie po synach.A kim byl dziadek Kaczynskich?O tym to juz oni nie wspominaja.Wstyd...
Kim III / 130.60.28.* / 2009-07-03 17:15
Ales napisal! Nie interesuje cie co mowia i robia, tylko ile maja tluszczu! A czy Tuska jest przyjemnie ogladac i sluchac? Albo Niesiolowskiego? Albo Palikota?
mruk / 2009-07-03 18:02 / Bywalec forum
Nie interesuje. I błąd to czasem wielki!

Ostatnio np. poseł PiS, pan Kazimierz Gwiazdowski (wygląd a la tow. z PZPR - dostojny, tłustodupy, na schabowym z kapustą i ziemniakami wyhodowany) na forum Sejmu mówił o zespole "Tambumajorki".
Mówił, a raczej czytał bełkotliwie, bez intonacji, akcentów zdaniowych. Widać, że Prawdziwy Polak: chłop uczciwy, nie wykształciuch, nie przywykły do czytania zdrożnych treści.

Przyznam się, zlekceważyłem go!
Niesłusznie, bo "Tambumajorki" z Grajewa http://www.youtube.com/watch?v=OFXfubb7GDw to zespół apetycznych, zgrabnych, długonogich dupeniek synchronicznie podnoszących nóżki w kankanie.

I mam pytanie:
Skąd takie skarby w PiS-ie?! Dotąd PiS kojarzył mi się raczej z kanonem Wenus z Willendorfu?!
Czy pan Poseł Gwiazdowski zachwalał walory panienek posłom PiS, czy wszystkim? A może tylko posłom PO?!
Po co?
Kto za tym stoi?
To byłaby dopiero afera, gdyby zwiódł cnotliwych Platformersów na pokuszenie! Ale urosłoby PiS-owi w sondażach!
sceptyk / 2009-07-04 01:22 / Tysiącznik na forum
Po przeczytaniu powyższego soszedłem do wniosku,
że ty mruk'u nie jesteś dziedzicznie obciążony głupotą (co jest do wybaczenia), tylko jesteś zwyczajny CHAM i SZCZENIAK, skoro WYGLĄD twoivh adwersarzy i przeciwników politycznych jest jedynym konkrentnym argumentem.
Za jakiś czas doświadczysz zapewne nadwagi i brzydoty starości. Wtedy przypomnij sobie swoje obecne teksty. I niech cię prześladują w nocnych koszmarach.
EDiS / 2009-07-03 11:19 / Tysiącznik na forum
Od PO lepszy jest nawet koń na biegunach.O czym teraz w wszystkich forach w Polsce się dyskutuje? O sondażach, o Buzku, o Niesiołowskim, o Komisji d/s nacisków z Karpiniukiem( Panie Boże wybacz im bo nie wiedzą co czynią) a tym czasem budżet sie rozwalił i to powinien być temat dnia i nocy. Gospodarka się rozpada, a Polska idzie w jasyr i to jest temat.
kolko23 / 79.189.235.* / 2009-07-03 12:26
No jak Kononowicz jest lepszy (mówi w odróznienia od
konia na biegunach) od PO to gratuluję perspektyw.
ktosik / 79.186.92.* / 2009-07-03 13:06
a tobie gratuluję "rozumu" (nie)rząd pieło najgorszy od 1989 roku i nie wyśmiewaj Kononowicza bo pieło rządzi dokładnie wg jego zasad "żeby nic nie było"
Wykształciuch / 213.172.175.* / 2009-07-03 10:43
No, no. Alea iacta est. Proponuję nabór jeszcze tak zacnych wojów, jak Dorn, Lepper, Giertych, Orzechowski, Zawisza, Bender, Sobecka oraz Marek i Jurek w jednym i do boju ! Przydałby się także niejaki Ricardo Francis Głośnodzwon Czarnecki, ale on aktualnie na "eksporcie".
sceptyk / 2009-07-04 01:29 / Tysiącznik na forum
Nabór?
Czy nie rozumiesz, że tuskowniarska platforma właśnie się rozpadła, bo realizuje nałożonych na nia zadań?????
Że z premieru Tusku zdjęto parasol ochronny i za kilka miesięcy z premieru Tusku, owadożercy Niesiołowskiego i wójta-bankruta Chlebowskiego lud będzie szydził na rozkaz tak, jak teraz szydzi z "kaczorów"?
Zapisuj się w te pędy do SD, bo w przeciwnym razie sicherheistdienst pokaże ci skąd wyrastają nogi.
mruk / 2009-07-03 12:55 / Bywalec forum
Myślę, że jest kim Richarda godnie zastąpić. Proponuję jego kolegę z czasów, gdy UPR powstawał: genialnego Janusza Korwin - Mikke, słodką i mądrą posłankę Jakubiak, inteligentnego posła Gosiewskiego, szlachetnego premiera Leppera, arcybiskupa Głodzia, dyrektora Rydzyka ( tu nie o członkostwo, lecz o poparcie chodzi, wszak ci dwaj to osoby "duchowne")...
Ciężko wszystkich Godnych wymienić...
oldMann / 212.244.196.* / 2009-07-03 10:51
Rzeczywiscie zacni to wojowie i sprawdzeni w boju, a gdyby tak im do kompaniji dołączyć Millera to zwycięstwo byłoby przesadzone.
Przydałby się jeszcze Wielki Wódz ale on ma juz swoją druzynę
Wykształciuch / 213.172.175.* / 2009-07-03 11:56
Rzeczywiście ten dzielny, zacny i cnót pełen woj mi się wypsnął. Dzięki.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy