Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pitera nie chce do komisji hazardowej

Pitera nie chce do komisji hazardowej

Money.pl / 2009-10-16 08:07
Komentarze do wiadomości: Pitera nie chce do komisji hazardowej.
Wyświetlaj:
karopauli / 2009-10-16 10:30 / Bywalec forum

- To nie ja mam walczyć z korupcją - stwierdziła pełnomocnik rządu ds. przeciwdziałania korupcji w rozmowie z Moniką Olejnik.


Tak pani Pitera ma placone za spanie..................
sceptyk / 2009-10-16 10:32 / Tysiącznik na forum
Pani Pitera ma płacone, żeby walczyć, a nie ZWALCZYĆ.

Jak mawiał Kisiel:

Socjalizm to system, który bohatersko walczy z problemami, nieznanymi w żadnym innym systemie.
kinderbal / 79.188.238.* / 2009-10-16 10:18
co z Ciebie zrobiła platforma
Julka ?!
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-10-16 11:02
to nie platforma zmienia ludzi tylko tacy właśnie ludzie garną się do platformy i innych partii (Jacuś Kurski - easy raider atakujący na drodze policyjne konwoje przykładem z innej beczki)
słupek / 213.77.7.* / 2009-10-16 09:39
Pełnomocnik ds. przeciwdziałania korupcji nie jest do walki z korupcją, a rząd nie jest od rządzenia - i tak upłyneły dwa lata - na niczym.
sceptyk / 2009-10-16 10:40 / Tysiącznik na forum
I jeszcze wiele lat tak upłynie, ponieważ najważniejszym zadaniem rządu i prasy pełniącej swą organizatorską funkcję, jest walka z kaczystowskim zagrożeniem demokracji i moherową zarazą.
Również walka z nieuzasadnionymi atakami na rząd pod wyimaginowanym pretekstem ustawy hazardowej jest priorytetem obecnego (nie)rządu.

Problem w tym, że uprawianie nierządu wymaga wysokich kwalifikacji i podlega bezpośredniej wycenie rynkowej.
Obecny (nie)rząd mając w łapskach aparat przymusu fiskalnego i terroru meRdialnego ma wolny rynek w poważaniu. Bo jak mu zabraknie kasy, to podniesie podatki, nałoży jakieś nowe daniny, albo dodrukuje nowe banknoty.
Podobno na nowej pięćsetce na awersie ma być Donaldinio kopiący piłkę a na rewersie ma być Grzecho, Rycho, Zdicho w strojach niewiniętek.
polikarp / 79.188.238.* / 2009-10-16 09:46
spółdzielnia Daremny Tród osiągnęła swój cel !
miro, zbycho, rycho, szef szefów, itd

standardy godne politycznego karła

warto jeszcze przpomnieć osiagnięcie minister kopacz, byłej szefowe ZOZ-u
żadne szpitale w Polsce nie mają zapłacone za nadwykonania. NFZ nie płaci za leczenie Polaków !

gdyby te szpitale były sprywatyzowane, to już dzisiaj wszystkie musiałyby ogłosic upadłość !
Taki był plan w kierownictwie PO, tak opowiadała Sawicka..

gołąbka Sawicka
>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku.....rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

…Natomiast ja mam grupę ludzi, to nie jest duża grupa, bo nas jest troje”,
jeżeli tylko za friko to to pieprzę
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-10-16 08:07

- To nie ja mam walczyć z korupcją - stwierdziła pełnomocnik rządu ds. przeciwdziałania korupcji

kur...wa czad normalnie, hej man13, binarek i inne a320 wyzywam was: odnieście się do powyższego cytatu - tylko bez tych pretensjonalnych wyzwisk od pisiorów (Kaczyński Tusk Miller to dla mnie jedna hołota) napiszci co myślićie o Julce - czyli na temat
Bankier_7 / 2009-10-16 11:21 / portfel / Punktator
Dorzuce zatem 3 grosze:
Ogólnie Julka jest wstawiona na stanowisko o którym jak widać nie ma zielonego pojęcia - to tak jakby kogoś od pługa zatrudniono do biura projektowego IT.
Oglądałem ją u Olejnik i oczy ze zdumienia przecierałem co ona wogóle wygaduje - a do tego ona wogóle się nie poczuwa do tego,że zajmuje się tym czym zajmuje. Tak naprawdę wogóle nie wiem czym ona w takim razie sie ma zajmować,bo jeśli ma przeciwdziałać korupcji w strukturach władzy to po co ma takie stanowisko.
To są jakieś żarty - wygląda na to,że tak przejawia się sytuacja w której jak masz komuś dać stanowisko i państwowy opierunek to za pieniadze podatników zawsze sie znajdzie jakieś przytulne stanowisko. Moim zdaniem ta kobieta powinna raczej nosić kawe i ciasteczka,bo o tym czym sie zajmuje nie ma bladego pojęcia!!!
FirezeuG / 2009-10-16 10:53 / Tysiącznik na forum
Więc ja się wypowiem.

Moim zdaniem pani Pitera to największa pomyłka w nominacjach. Nawet jej stanowisko jest pomyłką bo taką funkcję powinien spełniać wymiar sprawiedliwości a nie jakiś osobnik dokoptowany na siłę żeby tylko było że się dzieje. Niestety podobnie jest z CBA jako instytucją. Skoro pani Pitera nie ma zamiaru zwalczać to niech napisze jak zapobiega skoro na tym się skupia. Mogę jednak z 90% pewnością stwierdzić że nie robi praktycznie nic, bo idąc jej tokiem myślenia to ja osobiście zapobiegam wystrzeleniu głowicy atomowej z Iranu na Tybet. Jak widać idzie mi świetnie bo jeszcze to się nie stało.

Reasumując:
Pomimo tego że głosowałem na PO to tej nominacji i samego urzędu nie popieram i myślę że powinno się go natychmiast zlikwidować. Podobnie jak inne powielenia już istniejących organów.
cozaczasy / 213.158.197.* / 2009-10-19 18:59
PROTESTUJĘ - pittera to bardzo wazny organ (w tym nierządzie najwazniejszy)
miś-10-15_1 / 78.8.145.* / 2009-10-16 10:51
a ja się nie dziwię tym komentarzom - o co masz pretensje? ty poważnie chciałbyś porozmawiać o ... julce piterze? nie żartuj - wystarczy że ona to robi ...
karopauli / 2009-10-16 10:35 / Bywalec forum
nie trudz sie stary
oni i tak powiedza ze "pada deszcz"
dareg / 87.207.65.* / 2009-10-16 09:00
daj spokój tej pani
niech spokojnie dokończy raport o nielegalnych zakupach ryb wędzonych przez przedstawicieli poprzedniego reżimu

ma na to jeszcze dwa lata do końca kadencji
Ryszmar. / 217.97.193.* / 2009-10-16 11:57
Czym ta pani zasłuzyła na tyle Waszych wpisów?. Nie chce do komisji bo i co ona by tam robiła. To taki stefek w spódnicy.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy