Forum Polityka, aktualnościKraj

PJN: Dwudniowe wybory i referendum

PJN: Dwudniowe wybory i referendum

Money.pl / 2011-03-03 14:46
Komentarze do wiadomości: PJN: Dwudniowe wybory i referendum.
Wyświetlaj:
mś / 78.156.162.* / 2011-04-21 09:29
Różne chwyty dozwolone.
Skoro fizyczna osoba nie ma prawa głosu, to po co szopki w zdobyciu wyższej frekwencji, Nie mam prawa i także obowiązku ! Skoro tzw. partner - osoba zobowiązująca się zarządzać także i moim majątkiem / skarbem państwa / - ma mnie głęboko ..., tam gdzie słońce nie dochodzi, to czego oni mogą się spodziewać od mojej osoby. Myślą, że pójdę, bo ktoś tam wymyślił coś, co i tak nic nie zmieni ! Gdybym może nie miała możliwości współpracy z tzw. społecznikami, myślę, że nie miałabym pojęcia jak to się kręci. Nie zmienię swojego zdania-jest draństwo w stosunku do narodu-ludzi, którym świadomie kładzie się kłody pod nogi i to ze względu na własne potrzeby, i tyle.
"Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Przysłowia są skarbem narodu.
I wszystko ma swoje nory i czas, także cierpliwość na zniewagi, lekceważenie i sposób doprowadzania do tworzenia państwa w państwie.
m-53 / 83.24.24.* / 2011-03-03 18:05

Otwarte Fundusze Emerytalne(...) tylko taka instytucja jak referendum może tą umowę społeczną zmienić - powiedziała przewodnicząca PJN.

W październiku to już będzie musztarda PO obiedzie.

przeprowadzeniem wyborów 23 października i za dwudniowym głosowaniem.

Idiotyzm, sprzeczność . Wybory to głosowanie.
Bizo / 2011-03-03 16:34
A ja sądzę, że dwudniowe wybory dadzą efekty niewspółmierne do nakładów. Ci, którzy nie idą, bo nie mogą z powodu wyjazdu stanowią może 5% wyborców, reszta nie idzie, bo nie chce.
kaczorek ma motorek / 2011-03-03 16:07 / Tysiącznik na forum
może być 23 ale tylko i wyłącznie WYBORY JEDNODNIOWE
fałszowanie wyborów już było (2mln sfałszowanych głosów i cisza)
manipulacja sondażami i zakłamane media
Na łapy PO i SLD trzeba szczególnie uważać ostrożności nigdy za wiele
gy76 / 77.95.48.* / 2011-03-03 15:11
ale na rozdawnictwo mieszkań komunalnych to was stać .
Whatever (T) / 77.236.26.* / 2011-03-03 14:46
"guwnie" bym zapytał czy należy przepędzić z kraju zaborcę watykańskiego wieszając po drodze na rozstajach co poniektórych popleczników, oraz czy odspawać ryje od koryta "polytykom" z dwudziestoletnim stażem.

Ale odpowiedź byłaby zapewne negatywna.
Naród jest zdegenerowany do dna. W zasadzie od dna. Tzn. dokładniej rzecz biorąc - od dna do dna.
mlody, wyksztalcona / 149.156.124.* / 2011-03-03 15:19
no ale Partię Oszustów, POlikota, no i w ostateczności "PO Jest Najważniejsze" byś zostawił?
arch / 2011-03-03 16:17 / Tysiącznik na forum
Polityk PO: ": Kupowaliśmy głosy, ale źle, że daliśmy się złapać! "

Przy okazji obraził mniejszości etniczne.
Rzecznik prasowy wałbrzyskiej PO chciał zrobić dobrze swojej partii. Bronił jej przed zarzutami o kupowanie głosów i trzeba przyznać, że zrobił to w sposób bardzo specyficzny.

Podsumował to w sposób, którego długo mu w PO nie zapomną:

"Matka bije Cygana nie za to, że kradł, ale za to, że dał się złapać."

Czyli problem z aferą w Wałbrzychu nie tkwi w tym, że działacze PO kupowali głosy. O nie. Problem tkwi, jak nam uświadamia pan Marek Rząsowski, w tym, że Platforma dała się złapać za rękę,

Najnowsze wpisy