Forum Polityka, aktualnościKraj

PJN osamotnione. Żadna partia nie chce komisji ws. katastrofy

PJN osamotnione. Żadna partia nie chce komisji ws. katastrofy

Wyświetlaj:
miszczu / 89.79.1.* / 2010-12-14 15:02
Obie Panie napisały "Komisja ds zbadania katastrofy samolotu RZĄDOWEGO .." sic!!! W Krakowie gdzie były też wassermanowa napisała :"katastrofa samolotu RZĄDOWEGO" - GDZIE MY ŻYJEMY????
tytek / 2010-12-14 12:27
A ja pewnie będę na PJN głosował. Bo PIS od dawna widzę wyłącznie jako alibi dla PO, a PO jako bandę pozorantów (z wyjątkami - oczywiście oprócz samych Szeryfów), zaś komunie nigdy nie uwierzę.

A do zrobienia jest w Polsce dużo.

I myślę, że wystarczy działać przyzwoicie i rozważnie żeby było lepiej niż jest teraz.
sisley / 213.108.153.* / 2010-12-14 12:13
Szanowne Panie,

Dajcie sobie spokój z polityką. Nie macie żadnych pomysłów ani możliwości. Wasze notowania będa stabilne w granicach błędu statystycznego. Nie pochwalam waszego zachowania wobec PiS-to nie było eleganckie a wręcz przeciwnie-napawało mnie niesmakiem i nie dodało Wam splendoru.
Życzę Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym-niepolitycznym.
aska54 / 89.231.166.* / 2010-12-14 12:11
NO I DOBRZE JUZ ICH JEST DOSYC.P. JOANNA Z P. ELA ZASTEPUJA CICHOPEK WYSKAKUJA JUZ MI Z LODOWKI ZACZNA STRASZYC DZIECI.MAJA PARCIE NA SZKLO.
jurek5 / 83.23.38.* / 2010-12-14 11:24
Wrócą do PiS-u jak nic. Oni jeszcze nie wiedzą ,że na razie są podpuszczani tylko dlatego aby osłabiać pozycje Jarka. A tak naprawdę nikomu nie są potrzebni.
man13 / 2010-12-14 11:09 / Tysiącznik na forum
Jarosław Kaczyński po katastrofie smoleńskiej nie przyjął kondolencji od Władimira Putina. "Brytyjski premier, David Cameron, pogratulował mi później tej decyzji" - podkreśla Kaczyński w wywiadzie dla amerykańskiego "Newsweeka". "Jesteśmy zdziwieni tą relacją" - mówi rzecznik brytyjskiego premiera.
Jurij Gagarin / 95.49.63.* / 2010-12-14 11:12
A Ty byś przyjął kondolencje od zbrodniarza? Na dodatek na pokaz przed kamerami telewizyjnymi?


http://lubczasopismo.salon24.pl/latarnik/post/258447,tu-154-800-metrow-klamstwa
Dwururka Żyrandol / 83.170.116.* / 2010-12-14 10:03
Baby do GARÓW, chłopy na POlowanie.
wiluluk / 62.87.131.* / 2010-12-14 07:16
Mam nadzieje, że utoniecie i będziecie musieli szukać pracy tak jak każdy inny Polak. Ale nie chcecie tego robić będziecie się rekami i nogami trzymać w sejmie, bo dobrze wiecie jakiego bagna narobiliście przez ostatnie lata.
Josef Zawila / 78.94.225.* / 2010-12-14 09:13
Szanowni Panstwo !
jako przesiedleniec ze Slaska Opolskiego interesuje sie przemianami politycznymi od 30 lat i stiwerdzam jednoznacznie, ze:
- Polska nie umie korzystac z demokracji i wolnosci,
Takie osoby, ktore korzystaja z dotacji panstwowej i bawia sie
roznymi tematami jak " SMOLENSK" powinny byc ukarane.
Katastrofa sie stala i zgineli ludzie i to wymaga calkowicie
prywatnej inwencji - powinno byc zabronione mieszanie sie
w jakies komitety...Moja mama zginela w wypadku samochodowym pod Katowicami i zamknalem ten rozdzial.
PJN i PiS sa partiami - hamulcami dla Polski i jej rozwoju.
Wszystkich zagonic do pracy w swoich zawodach i kazdy z nich
powinien zalozyc wlasna firme, ale nie dawac im pracy !!!
Wazne - jak sa tacy madrzy to niech sami pokaza co potrafia.
Pisze to manager stojacy zawsze na wlasnych nogach z 4-ka
dzieci -rozpoczynalem po raz drugi zycie w roku 1981.
Nie zycze nikomu zle, ale Polska daje darmozjadom za duze
szanse na zabawe w kotka i myszke...Pan Jaroslaw powinien
prowadzic wlasna kancelarie prawna i ciekawe ilu by mial klientow ...Pozdrawiam - staly czytelnik Josef Zawila
łowca żuli / 89.79.219.* / 2010-12-14 16:10

Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Jurij Gagarin / 95.49.63.* / 2010-12-14 11:10
Tacy jak Pan są hamulcami Polski głosując na obiboków z PO. Owa partia nie ma nic do zaproponowania dla Obywateli, poza własnym interesem i PR. Polacy nadal czekają na jesienną ofensywę legislacyjną Platformy Obywatelskiej, lecz zamiast owej ofensywy doczekaliśmy się podwyżki VAT, rosnącego długu publicznego, cięć na paliwo i rehabilitacji zbrodniarzy komunistycznych.

Jeżeli chodzi o katastrofę TU 154, to wyjaśnienie jej przyczyn powinno być priorytetem dla obecnego rządu, a tak nie jest. Polscy prokuratorzy nadal nie mogą uzyskać podstawowych informacji od strony rosyjskiej oraz dostępu do podstawowych źródeł jakimi są czarne skrzynki.

Jeżeli po tak tragicznym wydarzeniu Państwo nie jest w stanie zadbać o sprawne prowadzenie śledztwa śmierci Prezydenta RP, urzędników i generałów to świadczy to tylko o degeneracji elity politycznej i słabości Polski.

Warto zajrzeć do opinii niezależnych ekspertów:

http://lubczasopismo.salon24.pl/latarnik/post/258447,tu-154-800-metrow-klamstwa

oraz reportażu emitowanego w holenderskiej telewizji:

http://www.youtube.com/watch?v=mDcd0SvjE5A
analfabeta / 149.156.124.* / 2010-12-14 10:39
na jakiej podstawie twierdzisz, ze w Polsce jest demokrakcja?
zbyszek52 / 46.113.19.* / 2010-12-14 10:32
Zgadzam się z tym co napisaleś. Dodam jeszcze, że wielu w parlamencie jest takich których nie powinno być. Nie posiadają kwalifikacji przydatnych do stanowienia prawa. Pokazywali w tv opustoszaly sejm w piątkowe przedpoludnie. I to jest norma. Czy w poniedzialek już się zjawiają - glowy nie dam.
Ponadstandardowe wynagrodzenia za robotę na polowę etatu. Taka parlamentarna uczciwość.

Najnowsze wpisy