Forum Polityka, aktualnościKraj

PJN ujawni program. W Katowicach

PJN ujawni program. W Katowicach

Money.pl / 2010-12-07 12:54
Komentarze do wiadomości: PJN ujawni program. W Katowicach.
Wyświetlaj:
() / 89.79.219.* / 2010-12-10 03:47
Od 1989 roku zmianą systemu polityczno-gospodarczego patronowali dziennikarze. Pani Kluzik- Rostkowska jest tego wymownym przykładem.
Tak się składa że znałem to środowisko dziennikarzy a zwłaszcza te ich, układy i układziki: z aparatczykami PZPR-u ze służbami specjalnymi komunistyczna służbą Bezpieczeństwa itp.
Po prostu dziennikarze byli pieszczochami władzy komunistycznej i bezpieki.

Pusty śmiech mnie ogarnia jak ci sami ludzie było nie było w wolnej już Polsce próbują odbudowywać dawne struktury polityczno - gospodarcze.
konserwa / 2010-12-07 12:54 / Tysiącznik na forum
Jeśli już ta wiadomość ma priorytet i w wiadomościach z Polski i ze Świata, proponuję ją jeszcze wrzucić do działów: giełda, pieniądze, banki, fundusze, emerytury, podatki, gospodarka, ubezpieczenia, twoje finanse etc niech ludziska wiedzą w końcu to taka siła luda w tej partii a przede wszystkim konkurencja dla PIS. Kiedy to widzę to i śmieszno i straszno mi!!!!
velandil / 2010-12-07 15:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Najbardziej tym co się wokół PJN dzieje ekscytują się sami pisowcy, którzy twierdzą zarazem, że PJN to marginalne stowarzyszenie i nie stanowi dla pisu żadnego zagrożenia.
Skąd w takim razie to żywe zainteresowanie i ekscytacja? Czyżby jednak się czegoś obawiali? :)

Najnowsze wpisy