Forum Forum finansoweKonta

PKO BP sam umorzył mi kapitał

PKO BP sam umorzył mi kapitał

magneine / 2010-11-24 00:30
Witam!
Miałam debet... saldo na -300 zł i środki dostępne również na minus 300 , od czerwca 2010
r. zadna kasa mi nie wpływała na konto, "zadłużenia" nie spałacałam, miałąm to zrobić w
grudniu jak wpłynęło by mi stypendium. I dziś wchodzę na swoje konto a tu saldo 0 zł, śrdoki
dostępne 0 zł, w historii rachunku napisane jest typ tranzakcji-uznanie, opis tranzakcji-umorzenie kapitału, kwota-300 zł, saldo po tranzakcji- 0zł
jak to się stało, nie wiem, ja nie prosiłam, nie składałąm żadnych wniosków o umorzenie...
coś mi tu smierdzi, o co tu chodzi? wytłumaczy mi ktoś??
Wyświetlaj:
fdsfsa / 193.109.225.* / 2010-11-25 10:41
Oddali do windykacji ;))
Beebsly / 89.64.8.* / 2023-06-21 14:00
Mam to samo. 2 czerwca zamknęli mi konto. 5 czerwca dostałam smsa że mam spłacić 10.21, a 6 czerwca wysłali do mnie pismo ze umorzenie kapitału na 10.19 i saldo 0zl... Byłam w oddziale, babka do mnie że konto zamknięte i nie może sprawdzić. Dzwonię do oddziału skąd dostałam pismo kobieta mówi, że mam do nich przyjść, tłumacze że już nie mieszkam w Gdańsku, na co ona że mam iść wtedy do byle jakiego oddziału, ja jej opowiadam że byłam i kobieta mowiła, że tylko widzi że konto zamknięte... No to ta z Gdańska mi mówi, że no to nie płacić. Dzwonię znowu na główną infolinię, a tam facet mówi że mam wpłacić te 10zl na swój rachunek - który jest zamknięty 🙈 I nadal nie wiem co mam zrobić, komu oddać te 10zl, czy jednak nie muszę oddawać. Ktoś jest w stanie mi to kurna w końcu wyjaśnić?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy