Forum Forum finansoweKarty

PKO-BP zapłata kartą.

PKO-BP zapłata kartą.

verNN / 83.19.109.* / 2010-09-22 17:34
Witam, placiłem dzisiaj za paliwo kartą - w jakim czasie na iPKO transakcja zostanie rozliczona?

2. sprawa to placilem rowniez w sklepie ale 2x transakcja zostala odrzucona (pisze przez karte a drugie po prostu odrzucona i kod autoryzacji) te tranakcje pojawily sie normalnie na rachunku jako nierozliczone - czy bede musial cos wyjasniac? czy oni po prostu tego nie rozlicza i kasa zostanie mi zwrocona? jezeli tak to w jakim czasie (WYDRUKI o ODRZUCENIU TRANSAKCJI ZACHOWALEM)

pozdrawiam
Wyświetlaj:
JustiT / 193.109.225.* / 2010-10-24 15:43
Rozliczenie transakcji kartowych następuje w ciągu 7 dni, po tym czasie następuje zdjęcie blokady jeśli w systemie jest informacja, że nie doszło do transakcji. Jeśli jednak dosżłoby do omyłkowego zaksięgowania transakcji na historii rachunku można złożyć pisemną reklamację w każdym oddziale banku PKO BP
marcinpisz / 81.190.117.* / 2011-11-29 19:00
Witam ,dzisiejszego dnia miałem następującą sytuację.Płaciłem za zakupy karta płatniczą visa.Transakcja została dwukrotnie odrzucona przez kartę. Na koncie były środki większe niż kwota zakupów.Po przyjściu do domu i sprawdzeniu stanu zobaczyłem, że z konta zniknęła dwukrotna kwota zakupów.W historii rachunku nie mam transakcji dokonanej w tym sklepie.Dostałem również kwitek o unieważnieniu transakcji.Czy pieniądze powrócą do mnie i czy mam złożyć stosowną reklamację?Proszę o pomoc.Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: