Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Planuje pani dziecko? Ma pani pracę

Planuje pani dziecko? Ma pani pracę

Money.pl / 2007-09-21 08:29
Komentarze do wiadomości: Planuje pani dziecko? Ma pani pracę.
Wyświetlaj:
aszawa / 82.210.172.* / 2007-09-21 08:29
Ciekawe.....chętnie bym podjęła taką pracę, w której szanuje się fakt, że jestem kobietą i że jest to naturalne dla pracodawcy iż kobiety rodzą dzieci. Osobiście bardzo chciałabym mieć dziecko, ale wiem, że u mnie wiąże się to z nędzą i stratą pracy. Przy zatrudnieniu na najniższe wynagrodzenie, albo w przypadku samozatrudnienia to jakie pieniądze dostanę z ZUS-u gdy będę na macierzyńskim? No dobra ale co ? mam rozumieć, że są tacy pracodawcy, którzy mnie zatrudnią i po miesiącu pracy mogę sobie zajść w ciążę ? Nie wierzę :)
sk0undr3l / 87.99.4.* / 2008-03-12 10:48
bo z całym szacunkiem ale Twoje dziecko powinien utrzymywać ten kto je Tobie zrobił a nie pracodawca. Z drugiej strony gdybym miał firmę zatrudniającą dużo kobiet to bym chętnie zrobił dla nich przedszkole. ale na razie zatrudniam kilka osób, każdy by chciał na umowę o pracę a jak dostanie to od razu ucieka na L4..państwo już dosyć ze mnie zdziera na zasiłki dla nierobów i zbijanie kapitału wyborczego, a ja nie mam na czole narysowanego czerwonego krzyża. Jeśli mojej dobrej pracownicy zdarzyłoby się zajść w ciążę - OK ale jeśli jak piszesz "po miesiącu" by mi ktoś powiedział że jest w ciąży - zażądałbym USG potwierdzającego że zaszła w PO a nie PRZED zatrudnieniem w firmie. Cała nasza Polska postawa roszczeniowa. Komuna skaziła nasz naród na wiele pokoleń niestety. Pozdrawiam

Najnowsze wpisy