Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Płaska korekta, czas na wzrost

Płaska korekta, czas na wzrost

Money.pl / 2007-02-07 07:01
Komentarze do wiadomości: Płaska korekta, czas na wzrost.
Wyświetlaj:
Andy_1979 / 2007-02-07 08:06
Witam wszystkich,
Mam jedno pytanko, czy warto dalej trzymać akcje Ganta?
Sam już nie wiem. Co wy o tym myślicie?
dżeju / 2007-02-07 08:41 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witaj,
Możesz, dla ochrony kapitału, sprzedać jak spadnie poniżej 80 (lub twojej granicy wytrzymałości) i odkupić jak ewentualnie wróci na ten poziom, albo po spadku nastapi odwrócenie trendu.
Możesz sprzedać na początku sesji, kiedy zwykle kurs jest najwyżej w danym dniu, i dalej to samo.
Możesz sprzedać część, wtedy ryzykujesz mniej.
Możesz nie robić nic licząc na powrót mody na Ganta i na prognozy na 2007, które ma podać. Tylko że to wszystko chyba już jest w cenie.
Eres / 2007-02-07 07:57 / portfel / Wieczny debiutant
Dzień dobry wszystkim.
Tak się zastanawiam, dlaczego nikt z Was nie interesuje się farmacją. Ja od pewnego czasu kiszę się na Prosperze a w dodatku wczoraj kupiłem Farmacol. Nawiedzony jestem czy co ?
brydzia / 2007-02-07 08:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
nawiedzony, tam są strasznie małe marże ,
Eres / 2007-02-07 08:58 / portfel / Wieczny debiutant
Ale są też bonusy, zwyczajowo rozliczane w IV kwartale.
valjean / 2007-02-07 07:54 / Galernik
ledwo weszli na gpw już wałki kręcą, heh
a w ogóle to pierwszy raz słyszę o quo vadis, choc mało nie jeżdżę. gdzie oni organizują wczasy, we włoszczowej?
mcmisiak / 2007-02-07 07:01 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich, trzymam kciuki za posiadane spoleczki, spadam do pracy pozdrawiam
7 8 9 10 11 12
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy