Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Polityczny turnus wciąż trwa

Płaskoń: Polityczny turnus wciąż trwa

Money.pl / 2008-08-01 08:23
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Polityczny turnus wciąż trwa.
Wyświetlaj:
hen / 83.12.76.* / 2008-08-02 12:24
którzy na urlop nie jedzą
"Premier nie jedzie na urlop i do podobnej decyzji namawiał swoich ministrów. O urlopach pracowników resortów już nie wspominał. Tymczasem Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej właśnie rozpisało przetarg na bilety lotnicze w tak atrakcyjne miejsca jak wyspa Bali, Rabat w Maroku, Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Rio de Janeiro - podaje radio RMF FM.
Na te podróże ministerstwo zarezerwowało prawie 920 tysięcy złotych. Za tę kwotę planuje kupić ponad 540 przelotów "w tą i z powrotem". Wyjazdy nie ominą także kierownictwa resortu. Według urzędników to jednak nie wypoczynek, tylko poważne wyjazdy służbowe na konferencje.

Na Bali na przykład leci pięć osób z resortu, by wziąć udział w konferencji zatytułowanej: "Więcej lepszych miejsc pracy wzmocnienie partnerstwa w celu wykorzystania globalnych rynków pracy dla godnego zatrudnienia", gdzie będą "pracować" przez pięć dni - podaje RMF FM."
magda99 / 87.206.41.* / 2008-08-01 19:53
a Płaskoń znowu o PISie. Czy to jakaś mania, czy zadanie do wykonania? Płaskon, a jak tam reformy rządowe, bo to by nas tutaj interesowało?
Borubar17 / 83.16.227.* / 2008-08-02 10:32
A nas by tutaj interesowało żeby PiS zaprzestał wreszcie zadymiarskiej działalności i aktywnie włączył się w proces tworzenia ustaw.
KIbolem jesteś Madziu skoro popierasz zadymiarstwo?
arch / 2008-08-02 16:51 / Tysiącznik na forum
DO CZEGO SIĘ WŁACZAC JAK -
Ministerstwo pracy pozazdrościło Donaldowi Tuskowi wojaży ,kupuje od razu ponad pół tysiąca biletów lotniczych do egzotycznych krajów - .
Co urzędnicy będą robić na Bali, w Rio de Janeiro, Tokio, Szanghaju czy Abu Dhabi?
---Ministerstwo tłumaczy, że lecą tam... do pracy.

www.dziennik.pl/polityka/article216 765/Egzotyczne_wycieczki_na_koszt_podatn ikow.html
Czy opozycji też mają kupic bilety ?
To by było prawie 1000 biletów na koszt podatników ?
absurd / 83.143.213.* / 2008-08-01 10:01

W rozwiniętych cywilizacjach podobne tragedie powodują, że politycy zamykają usta, nawet jeśli język bardzo ich świerzbi.

to pogląd autora związany z samobójstwem dziennikarz, i aktywnością , jednego z polityków czy stronnictwa w tej sprawie

ale

w kontekscie tego cytatu, odnośnie zachowań polityków czy ludzi na stanowiskach,

w rozwiniętych cywilizacjach, takie "sprawy" jak Sopocka , powodują że (zamieszani w nie) politycy czy prominetni urzednicy, podaja się do dymisji,

to tez jest standart "demokracji" w starych i zaawansowanych demokratycznie cywilizacjach,
Borubar17 / 83.16.227.* / 2008-08-02 10:25
Taki "standart" to tradycja wypierania języka polskiego przez wolski.
W j. wolskim jest Sopocka , Ślązk ,obiat ,standart .
absurd / 83.143.213.* / 2008-08-02 14:23
Sopot, jaki Sopocki, jaka Sopocka , tak mnie uczono .. w waszej polandyjskiej szkole dla cudzoziemców

szkoła mieściła się w Łodzi

wprawdzie mimo dobrej woli , nie opanowałem wszystkich zawiłości , waszego języka

wzrusza mnie, dbałośc i takie szczegóły.. jak "standart"
zwłaszcza w odniesieniu do meritum wypowiedzi

ale jest standartem ups standardem .. takie czepianie sie, jak się wypowiedż nie podoba

czy to co napisałem az tak zabolało?
tylko co? moje błędy , wynikłe z mojej nieznajomości polskiego? czy treść wypowiedzi?
ŁowcaWykształciuchów / 2008-08-01 08:23 / NiePOsPOlity Intelekt
Płaskoń, ten Nieustraszony Pałkarz Michnikowszczyzny delegowany na odcinek Michney.pl - jak widać na załączonym obrazku również nie dochrapał się jeszcze urlopu. To Salon taki niewdzięczny, czy może raczej w aż tak wielkiej potrzebie? Czyżby faktycznie śmierć zajrzała mu w oczy? ;-)

"Ma facet pecha, że zapisał się do Platformy."

Naprawdę trudno mydlić owieczkom oczy tzw. pechem, gdy ktoś swego czasu świadomie zgłosił akces do MAFII.
;-)
Borubar17 / 83.16.227.* / 2008-08-02 10:28
Łoj i oszołom się tu trafia.
Widać postępy demokracji w naszym kraju jeśli nawet pacjentom w Tworkach zezwalają na korzystanie z Internetu.
arch / 2008-08-02 16:54 / Tysiącznik na forum
co ty wiesz o liberalnej żydokomunie ?

Najnowsze wpisy