Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Polski sennik polityczny

Płaskoń: Polski sennik polityczny

Money.pl / 2009-03-06 09:04
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Polski sennik polityczny.
Wyświetlaj:
Bratanek / 83.175.140.* / 2009-03-07 13:53
Stop ! jeździę już przez 30 lat międzi Polska a Wegrami. Dom, praca exportowa itp.

Kraków - Chyżne czasami Cieszyn - Parassapuszta - Budapest ... .....
Juz o godz 22 zycie znika z słowackich miast i wiosek. Oświetlenie tam jak kopalni po zakonczenia prac. Więc prezydent mógł zobaczyć ciemność !! Niezaleźnie czy jest tam EUR lub SK
buachachacha / 83.19.117.* / 2009-03-07 06:57
wypowiedzi Kaczor POROWNAL Gabon do"zabitej dechami dziury"? Tylko cytat poprosze, bo propaganda i rezonatorzy Pan wie kto to jest, prawda z wypowiedzi wykpiwajacej nierzeczywiste sukcesy Tuska zrobily obraze Gabonu..
Cytat towarzyszu, cytat prosze...
A ze mugolstwo nie wie co pisze, juz niedlugo sie przekona... Bo POlactwo kocha...
pttr / 83.7.113.* / 2009-03-06 18:03
Ludzie!!! Słyszeliście??? Gabon nas dogonił, a nawet wyprzedził!!! Buhahahahaha.... Chyba nie jestem na bieżąco, nie wiedziałem że Money.pl zmienia profil na humorystyczno-rozrywkowy :-) Co do obywatela Płaskonia - "o czym ty do mnie rozmawiasz?... głowa cię czasem nie boli...?"
Joter / 77.252.18.* / 2009-03-06 20:02
Onet.pl: "Pod względem gospodarczym Gabon jest względnie dobrze rozwinięty – produkt krajowy brutto na jedną osobę wynosi prawie 15 tys. dolarów (54. miejsce na świecie). Pod tym względem zdecydowanie Polsce (50. miejsce na świecie) bliżej do Gabonu niż na przykład do Słowacji (40. miejsce).
Tak dobre wskaźniki gospodarcze kraj zawdzięcza jednak bynajmniej nie orzeszkom ziemnym, ale przede wszystkim cennym złożom surowców mineralnych - głównie ropy naftowej. Gabon posiada także znaczne złoża rud uranu i wystarczające na ponad 100 lat zasoby rud manganu. Nieeksploatowane są dotychczas złoża rudy żelaza w Bélinga na północnym wschodzie, które należą do największych na świecie. Ważnym elementem gospodarki jest też leśnictwo - Gabon jest największym eksporterem surowego drewna w regionie. Z lasów Gabonu pochodzi ok. 20% drewna pozyskanego w całej Afryce".

Tak więc kolego uczyć się, uczyć! A potem zabierać głos. Buhahahaha!
pttr / 83.7.79.* / 2009-03-08 13:20
Co nie zmienia faktu, że porównywanie Polski do Gabonu jest śmieszne... Chociaż jeżeli tak imponuje ci postęp w tej krainie miodem i mlekiem płynącej to z pewnością znajdzie się tam jakieś miejsce pracy w kopalni czy przy wycince drzew.... Pojedź, popracuj, pogadamy. Wskaźniki to nie wszystko.
Tak więc kolego myśleć, myśleć a nie wierzyć we wszystkie bzdury które powiedzą/napiszą..... buhahaha (i mam tu na myśli Płaskonia a nie onet).
suma 1+1 / 79.184.83.* / 2009-03-06 16:11
panie prezydencie kaczynski moze poinformuje mnie pan co slychac w gruzji,bo jakos po ostatnim strasznym zamachu zapadla cisza.Czy przyjazn oslabla czy strach pana obleciał.
edek345345 / 194.242.62.* / 2009-03-06 15:17
A mnie się podobały dobre czasy Jarka. Czasy prosperity i wzrostu gospodarczego, i że nasz przywódca nie całował jak Tusk w odbyt Angeli czy Putina za uścisk dłoni. Stare dobre czasy mocnej złotówki i inwestycji. I że z Unii dotawaliśmy więcej niż wpłacaliśmy. No cóż, naród wybrał zakompleksonego rudzielca i may przeróbane
rozwado / 2009-03-06 18:16 / Tysiącznik na forum
Jarek, Slonce Gabonu, Nasz Orzeszku Ziemny!!
mgr Mohair, umiarkowany kaczysta / 83.30.163.* / 2009-03-06 13:46
Daj pan spokój z tą nowa polityką wobec Rosji.

Dzień "po" Rosjanie poskarżyli się, że USA strąca sputniki, bo ma nową strategię wojny kosmicznej - co implikuje, ale czego nie powiedzieli, że nawet jak Obama nie zainstaluje Tarczy, to oni nic nie zdemontują, bo USA "ma przewagę".

Pan nie ma pojęcia o Rosji - proszę poczytać, jaką traumę miał gen. Jaruzelski (wywiad na konserwatyzm.pl) w związku z Rosją - że jako katolik i narodowy patriota kilkadziesiąt lat budował i umacniał komunizm w Polsce.

Gdyby nie USA i ich rakiety, to pan by taką traumę też miał, chyba, że przyłączyłby się pan do budowy świetlanego ustroju (jak Szymborska - i 3/4 salonowej śmietanki) - wtedy może by pan został bohaterem jakiej czystki.
wczoraj / 2009-03-06 11:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja rozumiem Jarek K bredzi czasem, że ludzie z wykształceniem podstawowym w budce z piwem pytą jak ten chłopek zrobił doktorat? ja im powiadam, że w ówczesnych czasach nie liczyło się jak, ale o o czym
JK czołowy komunista teraźniejszych czasów dlaczego tak bardzo nie lubi swych korzeni???
scorpion1 / 91.208.150.* / 2009-03-06 11:25
Towarzyszu Plaskuń co wy jako człowiek PRL, piewca sielanki życia w czasach głębokiej komuny na łamach chociażby "Prawa i życia" może powiedzieć o zaletach wprowadzenia euro. Już parę miesiecy temu tow. Plaskuń piałeś "Kiedy więc nastąpi już ów rok 2011, w którym Prawo i Sprawiedliwość odzyska władzę, a następnie pogoni zwolenników strefy euro, to nauczyciele będą żyli jak pączusie w masełku. Dostaną kilkudziesięcio-procentową podwyżkę, gdyż budżet oparty na złotówce będzie dużo bardziej dynamiczny niż wszystkie budżety unijne. Będą mogli sobie pozwolić nie tylko na kawior z szampanem, ale także w ramach dokładki na szampana z kawiorem." Więc Plakuń w twoim wywodzie zawsze to samo, euro jest dobre bo prezes PiS powiedział że jest złe. A co ty tow Plaskuń jak dawny aparatczyk możesz powiedziec o sprawach gospodarczych poza mieleniem w kółko tego samego! "Na początek Obama zaczął rzeczowo rozmawiać z Rosjanami, czym wprawia w osłupienie elity PiS, których tarczowy sukces odchodzi do lamusa." Ma to ozaczać tow. Plaskuń twój dobry humor i twoją sympatię do ferajny PO? Dalsze twoje wywody Plaskuń przypominają jakiś tekst rodem z germanizacji (volksdojcz?). Plaskuń usiłujesz powiedzić jak twoi poprzednicy "Polacy nie jesteście żadnym organem państwowości, porzućcie myśli o samostanowieniu, czy szybciej tym lepiej!"??? I to jest polski portal ekonomiczny?
joter / 77.252.18.* / 2009-03-06 12:51
Wy się w PSE musicie chyba strasznie nudzić
scorpion1 / 91.208.150.* / 2009-03-06 15:39
Właśnie do tej pory nie miałem czasu ci odpowiedzieć!. Uważasz, że jesteś cwany? Cwańszy od innych, spostrzegawczy? Ja w przeciwieństwie do niektórych nie stram się być anonimowy i korzystając z tego bluzgać innych!
joter / 77.252.18.* / 2009-03-06 19:55
Gdzież tam cwany! Chciałem tylko sprawdzić jak zachowują się anonimy rodem z PRL, kiedy odsłoni sie kawałek ich maseczki. Pokażesz więcej? Imię i nazwisko?
scorpion1 / 77.114.105.* / 2009-03-08 15:08
No to się przedstawiaj! Anonimy to są **** więc ci nie przeszkadzają, ja niczego się nie wypieram? Co, że niby się ciebie obawiam?
rozwado / 2009-03-06 09:34 / Tysiącznik na forum
PISem rzadza paniusie, prezes Kaczor przechadza sie przed ich nosem strojac Koguta. Przed mikrofonem zas wyrywa ze swojej metnej swiadomosci nieskladne slowa i obrazy. Sam juz doszedl do wniosku, ze pora umierac.
aby! / 213.158.199.* / 2009-03-06 15:39
uważaj, może ciebie już jakieś ścierwo zżera. Czego zresztą należy życzyć każdej, bez wyjątku, szumowinie esbescko - komunistycznej.
scorpion1 / 91.208.150.* / 2009-03-06 11:26
Coś ci się we łbie pozajączkowało.....
lolita... / 83.10.230.* / 2009-03-06 11:21
Poza Płaskoniem brakuje mi tu jeszcze jakiegoś mana . A w ogóle to ten PiS jest straszny!!! - prawda płaskoń? A ja tylko życzę sobie by Jarek jak najszybciej z powrotem wrócił do władzy! (Ja mam marzenie - -JAREK WRÓĆ!!!)
Ratunku... / 151.92.176.* / 2009-03-06 16:01

A ja
tylko życzę sobie by Jarek jak najszybciej z powrotem wrócił
do władzy!

A ja sobie życzę żeby takich jak ty było nie więcej niż 5% bo narodowy socjalizm, ukochany Jarkowy, to już nasi sąsiedzi przerabiali w latach 30-stych i wszyscy wiemy jak to się dla nich skończyło...
A ilu był nawiedzonych, zaślepionych rzucających kwiaty pod nogi jedynego wodza...?
Proszę jak to historia zatacza krąg....tylko kraje jej się, niestety pomyliły...
juści / 213.158.199.* / 2009-03-06 16:07
co się bzdyczysz propagandowo?. Widzisz , komuszy pomiocie, znany jest przecież chwyt polegający na przypisywaniu innym tego, co się samemu prezentuje.
pan władek / 212.87.25.* / 2009-03-06 09:11
no ale te żale i sny obecny rząd może odesłać do lamusa.
Na razie od 2 lat nie zrobił nic.
Wniosek jest następujący może i kaczor jest megalomanem i przygłupem, ale czegoś chciał. Tych nawet nie stać na myślenie o tym co chcieliby mieć.
Taki chocholi taniec - Pany by mogły dużo mieć gdyby im się chciało chcieć.
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-03-06 09:05
Ustalmy tu jedną fundamentalną rzecz! Jeżeli Gabon wyprzedził Polskę a jednocześnie eskomoso-komuna nie oddała władzy w Polsce ani na moment od 1944 roku to jaki z tego wniosek??? Eskimoso-komuna, którą po 1989 roku łączy okrągły stół, powoduje nadal zapaść cywilizacyjną Polski!!! Powoduje niesłychane rabowanie i niszczenie Polski!!! Ale! Ale! Nie tylko Polskę niszczy wszechświatowa eskomoso-komuna bo jak odebrać taką oto woltę, że jankesi fundują sobie czarnego first szamana!!! Wniosek? Ano taki, że biała rasa na Ziemi ulega degeneracji w czym wydatnie pomaga eskimoso-komuna. Jednak niezaprzeczalnym dowodem degeneracji białej rasy, poprzez zlewaczenie w pierwszym etapie owej degeneracji, są wpisy first lewaka Money.pl, tow. Jana Płaskonia. I tyle w temacie!!!
PS. Może by tak pokusić się o jakąś gradację zdegenerowania przedstawicieli białej rasy i przyznawać im jakieś statuetki, wykonane w Gabonie z bambusa na czarno malowanego???
pamietliwa / 77.252.110.* / 2009-03-06 11:45
He he he a kaczynskie to nie chlaly wody z kiszczakiem przy tym okraglym stole, a potem cudowanie dostaly do uwlaszczenia (ukradzenia) Ekspres Wieczorny?
raf73 / 89.171.138.* / 2009-03-06 11:00
Dbaj o czystość swojej rasy!
Natter / 2009-03-06 11:20 / Tysiącznik na forum
Za czasów Gierka o ile pamiętam nie było przerw w dostawach prądu to było póżniej po roku 1979. a za jego kadecji uruchomiono dwie elektrownie.Jeżeli się myle to proszę o sprostowanie.
Lorunia / 79.162.36.* / 2009-03-06 16:38
Płaskońia to chyba ktoś poprośił o pomoc bo wszędzie nasilają się głosy przeciw PO a to jeden z fanów tych nieudaczników .....

Najnowsze wpisy