Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Rzucając palenie, działasz przeciw państwu

Płaskoń: Rzucając palenie, działasz przeciw państwu

Wyświetlaj:
DA-old / 195.225.71.* / 2007-06-24 01:30
Co za bzdury!!! Juz choćby temat przewodni: Na akcyzie rząd straci, gdy rzucisz palenie.... Brednie! Rząd na tego samego palacza wyda trzykrotnie więcej na ... leczenie. Może oszczędzi czasem na emeryturze jak klient zejdzie za wcześnie...
O pozostałych, niby błyskotliwych wątkach, nie ma już sensu pisać. Jeszcze gorsze głupoty.
scorpion1 / 89.78.48.* / 2007-06-23 22:28
Panie Płaskoń tak koniecznie chcesz zaszkodzić obecemu rządowi to nie wóź Pan pupy samochodem a chodź piechtą. Przynajmniej głupotu Panu z głowy wyparują!
Oszusci podli / 83.21.78.* / 2007-06-23 16:04
Bilans pólmetka rzadów "klasztoru PC" jest opłakany i żenujący. Nic, pustka, dno i rozpacz.
W ostatnim roku rzadów kazdej kadencji parlamentu obserwuje sie przestawienie urzędników pod nowa partie która zwycięzy w nadchodzacych wyborach i dokona rzezi urzędników.
W wypadku rzadu PiSu niesposłuszeństwo urzędników nastapi znacznie wcześniej. Tak więc rzad Jarusia ma w gruncie rzeczy mniej jak rok.
Dzisiaj Niusiarnie poinformowały ze Wierzejski jest najbardziej leniwym Euro-posłem. Jest to potwierdzenie mądrosci ludowej stwierdzajacej ze "krowa która dużo ryczy daje mało mleka".
Faktycznie wołkoń Wierzejski dużo ryczy.
Takze bracia mniejsi dużo rycza ale w ogóle nie ma efektów ich pracy. Ich sztandarowa lustracja okazała sie prawniczym gniotem i zwykłym bublem albo wręcz śmieciem.
Skoro wiedzieli ze Trynunał bedzie szukał nonsensów w ustawie to należało zrobić porządny papier a nie szacher-macher na kolanie. A tym czasem Lesio - Duży Pałac podrzucał poprawki.

Jest to najdroższy rząd w historii i doskonale widac ze kartofle są takimi samymi krzykaczami i oszustami jak Wierzejski. Teraz kpia ze swojej obietnicy Taniego Państwa.
Ludzi razi to ze psa Dornia pilnuje dwóch wysokopłatnych agentów BORu a sam Dorn który rzekomo miał znac angielski mówi aaa, w yyyy iiii i duka pare słów z tragicznym akcentem.
Ludzi razi to ze ABW, CBA, CBS, wywiad i kontrwywiad oraz policja szuka dowcipnisia który wysłał kulki dla Alika, kartofla i jego mamy zamiast łapać złodzieji samochodów. Przeciez Ulryk von Jungingen wysłał królowi Jagiele przed bitwa grunwaldzką dwa symboliczne miecze jako wyzwanie.
Czyli to była od początku parodia - ja dowcipnis rzucam wyzwanie kaczemu, niepowaznemu panstwu.
I kto wygrał - dowcipnis.
Zamiast 3 mln mieszkań mamy wzrost ich cen o 200%.
Złodziej i hipokryta Wildstein dał kumotrom 4.8 mln "nagród" - jak Jarus moze po takim czymś spojrzeć w oczy pielęgniarkom.
Lekką rączką poszło 150 mln na CBA. I co mamy od ABC - aresztowali lekarza co przyjął rzekomo 150 zlotych łapówki. Ale jeszcze żadna ze spraw Ziobry i ABC nie jest nawet w sądzie. Jestem przekonany ze areszty na polityczne zamowienie w wojnie z lekarzami zakoncza sie uniewinnieniem.
Rabunkowe Bataliony i pułki działaczy PiSu i ich rodziny obsiadły urzędy , agencje i państwowe firmy niczym wszy. Złodziejstwo i niekompetencja wylewa sie szerokim strumieniem brudów.
Banda z SLD to przy nich aniołki.

Haniebna rzeczą za która kartofle powinni stanac na szubienicy jest próba antagonizowania grup społecznych i siania nienawiści , waśni i niepokojów.
Skończył im sie repertuar srodków i chcą wywolywać awantury. Kartofle to nie politycy ale zwykli zadymiarze.

Co by nie mówić o złodziejach z SLD co takich podłości nigdy sie nie posuneli.
Chcieliście to macie drugi AWS czyli TKM czyli PiS.
Czy nie pamietacie jak wszyscy sie cieszyli w 2001 ze SLD pogoni dziadostwo i menelstwo z AWS.
W 2009 zagłosujemy z rozpaczy na reanimowane SLD !
scorpion1 / 89.78.48.* / 2007-06-23 22:18
Żaden z ciebie "dowcipniś" nie pochlebiaj sobie. Jesteś ryczącym lewackim bawołem który przepisuje teksty z lewackcich szmatławców. A w dodatku kłamcą i manipulatorem. Każde zdanie jest tendencyjne i naginane. Choiażby wzrost cen mieszkań o 200%. Cena wzrosła wraz z przystąpieniem Polski do Eurokołchozu którego wy lewacy byliście absolutnym propagatorem od samego początku. Nie przegotowaliście społeczeństwa do szoku cenowego, nawet nie próbowaliście tak jak lewak Balcerowicz nie przygotował społeczeństwa do gospodarki rynkowej. Nie pędzi powrotu lewactwa do władzy, wbij to sobie to toka.....
OSZUKALI / 83.21.59.* / 2007-06-24 08:25
Przypomne parę "osiągnięć" poprzedniej edycji PiSu czyli AWS czyli TKM-u.
W 2001 deficyt budżetu sięgał 90 mld co stanowiło 12% PKB. Był to jeden z najwyższych deficytów w swiecie.
TKM dobił gospodarke. PKB wynosiło -0.2% a państwo było juz bankrutem.
Z grobu wyciągnął państwo polskie Miller, Belka a przede wszytkim Kołodko. TKM podkulił ogon i uciekł.
TKM dostał w 1997 roku rozpedzoną gospodarkę - dostał kwitnąca gospodarke właśnie od Kołodki tak samo jak obecnie po Belce.
TKM oraz Balcerowicz nieomal doprowadzili 40 milionowy naród do głodu i rozpadku ekonomi państwa.
Obecny TKM robi dokładnie to samo co poprzedni. Przeciez w TKM-ie byli wszyscy politycy PiSu.

Czy kartofel - ktory nawet nie ma konta - wie cokolwiek o ekonomi ? oczywiscie nic nie wie.
Populista umie tylko pluć i fałszywie oskarzać.
śmiechuwarte / 83.24.251.* / 2007-06-23 22:00
mowa o podłości w w stosunku do esbecji zapewne, stąd ta paranoja
OSZUKALI / 83.21.53.* / 2007-06-23 10:51
Były prezydent Warszawy niejaki Kaczyński w sprawie "odkrytych" przez siebie gigantycznych afer skierował do prokuratury blisko 200 zawiadomien o przestępstwach.

Prokurature te sprawy badała i po kolei umarzała stwierdzajac że nie popełniano żadnych przestępstw.
Badała sumiennie - przesłuchiwała tabuny swiadków i gromadziła tysiace dokumentów.

Wydawało sie ze kiedy miecz sparwiedliwosci chwyci minister Niszczarka ps Zero to prokuratorzy staną na głowie aby oskarżyc Wielkich Korumpatorów i Złodzieji z kaczych zawiadomień.
I co. I nico. Wyśnione Przestępstwa były tylko w kaczym łepku.

Akcja ta kosztowąła prokurature kilkanasćie milionów złotych i prowadziła do jej paralizu.
Mozna wiec powiedzieć ze mniejszy brat zapewniał mafii bezkarnosc dezorganizujac NAJWAZNIEJSZA W POLSCE prokurature.

Natomiast obecne gigantyczne defraudacje panstwowej kasy przez kaczych kumpli dzieją sie za to jak najbardziej realnie.
scorpion1 / 89.78.48.* / 2007-06-23 15:15
Te słowotwórstwo "kaczy łapek" "kaczy kumpel" zatrzymaj lepiej dla swojej rodzinki bo prawdopodobnie rozmawiasz tak na co dzień. Takie duperele czytasz w GW i póżniej to przepisujesz, dodajesz epitety chcąc pochwalić się swoim słowotwórstwem. Wy lewacy zawsze zrzymacie się na każdy przejaw dyscypliny i uczciwości. I tyle twojego ile se popiszesz, dając ujście swoim frustracjom. Lepiej to może niż dołować swoje najbliższe otoczenie..... ale nikogo to nie śmieszy poza Tobą i Twoim kumplem poniżej. No może jeszcze Płas...... Straśnie na was działa ta Wybiórcza, nie czytajcie jej tyle......
Spiepszaj dziaduu / 83.21.45.* / 2007-06-23 12:49
Te zawiadomienia były idotyczne.
Kierowanie fałszywych zawiadomień jest karalne i kaczor powinien być oskarzony.
Ten menel od "Spiepszaj dziadu" to napewno został podstawiony przez UKŁAD.
Ziobor powinien go aresztowac i oskażryć o ..... morderstwo. Ziobro ma w tym wprawe hihihih
Spiepszaj dziadu / 83.21.45.* / 2007-06-23 13:14
Uzupełnienie.
Z zeznania kartofla wynika ze jego kicius pochłania zarcie za 15000 zł miesiecznie.
Kot Alik - to jest kot IV RP, kot na miarę naszych możliwości i nie będzie nikt nam mówił, że on nie może zjeść tyle karmy.

A tak poza tym to mamy w Polsce poselskie auta SamejBrony, które poruszają się 8 tyś km dziennie mimo, że nie istnieją. Ciekawe co o tym mysli CBA. Apropos czy ABC w ogóle myśli ?

Dlaczego kot Alik nie miałby zjeść karmy na 15 tyś?
Defekt Motyla / 77.91.50.* / 2007-06-23 10:04
Długi, długi

Państwo szuka pieniędzy, gdyż ma ok. 200 mld dolarów długu. To, że papierosy urągają zdrowiu to wiadomo - red. Płaskoń ma rację: potrzeba jednego uderzenia skrzydełkami motylka: np. Nie Palimy! - i nie ma masy forsy w Skarbie Państwa. Nad tym zastanawia się wielu palaczy papierosków.

W 2002 zrobiono czary z akcyzą i wzrosło spożycie 40% wódki w populacji polskich kobiet od 50%-70%. I młodzieży. I w 2007 wieś jest rozpita jak ...podobnie i wieś Warszawa zaboru rosyjskiego. We Włocławku podobno duża część rosyjskiej populacji nie odrywa otworu gębowego od butelki.

Jeszce raz przypominam Sz.P., że w Polsce nie ma lewaków: goszystów, skrajnych jakobinów i in. Ci zdaniem W. Łysiaka jako tzw. lewaccy farmazoni [lewacka masoneria] rządzą Europą.

Kasę Europy od XIX wieku trzymają genewscy Kalwini. Jak twierdzą Amerykanie.
Anest / 194.126.147.* / 2007-06-23 06:57
Za rzadów Buzka byłem delegatem na Zjazd Krajowy Lekarzy ( = Izb Lekarskich ). Na otwarcie Zjazdu przybył m. innymi p. Balcerowicz. Mówił długo i ładnie a jednym z elementw wypowiedzi było to, ze pieniadze z akcyzy na papierosy, które szkodzą zdrowiu beda przeznaczone na lecznictwo. Ale do dzis nikt o tym nie chce pamietać. A moze podpowiedziec to Kaczyńskiemu ? Takie to proste i oczywiste. Choc przeciez lepiej te pieniądze wydac na cos innego , a za leczenie "nikotynowców" niech płaca inni - solidarnie
eterzarazek / 84.234.10.* / 2007-06-22 20:56
Diagnoza jest następująca. Jan Płaskoń zapadł na bardzo zaraźliwą chorobę mózgu rozsiewaną przez antypolskie, polskojęzyczne merdia. Obecnie już sam rozsiewa. Choroba ta została zidentyfikowana i opisana pod nazwą, obłąkane lewactwo. Obecnie trwają na świecie intensywne badania nad antidotum. Realny wkład nad pracami owego antidotum w oststnim czasie wniesli tacy sławni ludzie jak Pinochet i Reagan. Dopóki prace nad antidotum trwają dopóty Jan Płaskoń ma szansę stać się normalnym, szanowanym człowiekiem.
scorpion1 / 89.78.48.* / 2007-06-22 15:29
Wniskuję, że Pańscy znajomi to lewacy! Wzrost akcyzy na papierosy nie jest tylko widzi mi się rządu. Równanie cen jest konsekwencją wspólnego rynku europejskiego za którym wszyscy lewacy głosowali. Co więcej będzie to dalej postępowało bo czuwają nad tym odpowiednie departamenty...... Znów Płaskoń robisz z ludzi ciemnogród..... Pielęgnirki dostały już podwyżkę, której nie otrzymały za rządów czerwonych lewaków chociaż rządzili 4 lata a budżet państwa był zailany z wyprzedaży majątku nazywanej prywatyzacją. Jak Pan nie wiesz co to było ZOMO i jak pałowało to szczegółowej odpowiedzi niech Panu udzieli Balcerowicz. Miał on spotkanie z nimi 3 maja na Starówce jak doniósł Oleksy podczas pewnej pogawędki....... Zapomniałeś jeszcze dodać, że komunizm został obalony przy udziale najzacniejszej osoby, bojownika Michnika, który po szczegółowe instrukcje jeździł osobiście do Moskwy. Nie przeszkadza wam, lewakom odór z szamba Michnika a prezydenta tak, chociaż na codzień czytacie Wyborczą. Co za hipokryzja.... Jednego jak sądzę nauczyłeś się Pan na razie, nie angażyjesz imienia Boga do swoich lewackich teorii !!!
MN2 / 80.51.231.* / 2007-06-22 13:37
Gdyby świat, w którym żyje, który opisuje, który interpretuje PiS był prawdziwy, nie warto byłoby w nim żyć. To nie jest świat pozytywny, to swiat dychotomii ONI/MY. Jeden facet mówił kiedyś: a ja wam mówię przebaczcie nieprzyjaciołom swoim.
Adol / 2007-06-22 10:24 / Bywalec forum
Regulamin forum
Sabre / 2007-06-22 09:21 / Tysiącznik na forum
Prezydent z ojcem dyrektorem. Część druga.
- Witaj synu ...
- Tylko nie synu! Już jeden taki Wałęsa nazwał mnie synem ... .
- Miarkuj się bo moja władza nie pochodzi, tak ja twoja, od ciemnego luda!
- Ale ... ale ... żony obrażać mojej nie wolno - łamiącym się głosem rzekł prezydent.
Rozlega sie dzwonek telefonu:
- Czekaj, mam telefon od bogobojnej parafianki ... Halo.
- Halo, no odezwijta się łachudry. Cało rente wam żem przekazała, psie syny.
- Już jestem córko, tu ojciec dyrektor.
- Chwała Bogu. Ja chcem donieść, że mój sąsiad to nie dość że Radia Maryja nie słucha, to jeszcze żyje na kocią łape z taką łachudrą. Jak żem im w śmieciach grzebała, to znalazłam gumke! Uwierzy ojciec? Zapakowałam i przesłałam ojcu w paczce.
- Co?!!!
- No, kondoma! Przesłałam, żeby dowody nie przepadły.
Ojciec dyrektor wzniósł oczy ku niebu.
- I widzisz jak ciężka ma służba? Ale wróćmy do naszych spraw. Skończmy te waśnie i te szamba. Mogę ci pomóc z pielęgniarkami, obłożyć klątwą. A nawet udzielić absolucji twoim ludziom.
- E, to to chyba tylko papież ... .
- Już niedługo, mój ... synu, niedługo.
Prezydent zamarł w niemym zachwycie z otwartymi ustami. Ojciec spojrzał na niego z wyższością.
- Zamknij ten dziób, bo ślina kapie na perski dywan. Z samej Persji!
Prezydent rzucił sie do całowania ręki dobrodzieja.
- Całuj, całuj. Tylko rolexa nie ściągaj. Ja się na to nabrać nie dam.
- Halo, jest tam jeszcze kto?! Je te gumki to wszystkie wygrzebię i prześlę ojcu dobrodziejowi. Na chwałę Radia Maryja! No odezwijta się żydy. Wy masony, wy ... WSZECHLISY!!
Aśka - Polka / 83.29.18.* / 2007-06-22 11:40
Czy Sabie słuchał kiedyś Radia Maryja – pytam bo podaje bezsensowne zarzuty.
Niekiedy rozmawiam z ludźmi, którzy mówią podobne niestworzone rzeczy, a gdy ich zapytać – kiedy to słyszał, to mówi –>>nie słucham>Panoramie Opolskiej
Sabre / 2007-06-22 12:29 / Tysiącznik na forum
Słuchałem. Mój znajomy jest "fanem" toruńskiej rozgłośni i często raczy mnie różnymi zasłyszanymi perełkami.
~m.m. / 83.29.55.* / 2007-06-22 11:21
Popatrz Sabre i inni!
Lepper blokowal drogi.
Tusk, Gronkiewicz – Walz ‘owa blokują budynki ministerstwa!

Ludzie. Którzy mieli pełne gęby demokracji! Wołali jakim to zagrożeniem nie jest Lepper.

Tuscy na Księżyc!! I Walz’ owe też!!!
Sabre / 2007-06-22 13:53 / Tysiącznik na forum
Ale przecież księżyc został już skradziony, czy też odzyskany?
~m.m. / 83.29.55.* / 2007-06-22 11:09
Ten Sabre to albo podstawiony, albo ma Całkiem wyprany mózg przez Lisy, Oleśniki, Solorzy, Walterów i Płaskoni.
Polacy musimy się trzymac przeciw wszelkim lewackim i platformerskim oszołomom.
MN2 / 80.51.231.* / 2007-06-22 11:37
Wszystko co nasze Polsce oddamy .....
konio_kp / 83.29.75.* / 2007-06-22 10:13
Oj Sabre, Sabre!
Szczyt prymitywizmu!
Jedynie tak to można nazwać!
Nawet nie umiesz się wypowiedzieć na temat tego co pisze Płaskoń, a stale się pchasz na afisz.
Należysz do ludzi, którzy psychicznie nie potrafią sobie poradzić (nawet po dwóch latach) z problemem, że mimo olbrzymiej nagonki medialnej (faktycznie zdecydowanie niepolskich mediów) prezydent nie pochodzi z Gdańska, a premier z Krakowa.
Ja życzę Ci jednak spokoju wewnętrznego, byś nie siał takiej nienawiści jak Tusk, Płasko i inne ….lisy.
Sabre / 2007-06-22 10:31 / Tysiącznik na forum
Mam gdzieś prezydenta z Gdańska, czy premiera z Krakowa. Obchodzą mnie jedynie ci obecnie urzędujący.
Jak klasyfikujecie na polskie i niepolskie? Popiera rząd - polski, nie popiera rządu - niepolski?
Akurat to co napisałem, jest na temat - chodzi o ojca dyrektora, który "chce upiec jakąś własną pieczeń".
Nie sieję nienawiści, raczej wolę kpiny.
kungfumiszcz / 2007-06-22 11:12
tru, tru...

Do ostatniej możliwej chwili
Będziemy nieustannie głosić pokój
Ale gdy granica zostanie przekroczona
Mamy dla was bomby domowej roboty
konio_kp / 83.29.50.* / 2007-06-22 10:54
Polski czy niepolski?
Popatrz na właścicieli.
To jest jedyne kryterium.
Polska wyprzedała wyjątkowo dużo banków i mediów.
To jest tak jakby Tobie upuszczono 85% krwi.
Dobrze byś się czuł.

Sabie – wyróżniasz się na tym forum. Raczej to przykre.
Lubię kpiny, ale zawsze trzeba umieć zachować takt. Taktu u Ciebie teraz nie było.
Pisz raczej o faktach i je krytykuj.
U ciebie nie ma ŻADNYCH faktów – jest to więc ironia, ale pusta.
Popatrz jak Niemcy i Rosjanie plują na polskie władze.
To musi dawać do myślenia.
Spróbuj pomyśleć.
Sabre / 2007-06-22 12:27 / Tysiącznik na forum
W jednym przyznam Ci rację - mój takt zanika. Ale jak spojrzysz na te forum (lub jakiekolwiek inne), to uznasz że jest to tendencja ogólnokrajowa.
Co do banków - należało je prywatyzować (wbrew temu co twierdzą tzw. "propaństwowi prawicowcy"), a kto miał zostać ich właścicielem?
I w końcu mamy wybór - chcesz być klientem banku, którego właścicielem jest akcjonariusz ... niepolski, czy polski, to proszę bardzo.
A Niemcy i Rosjanie są także nieźle opluwani przez obecną opcję polityczną. Pytanie jest kto na tym straci?
konio_kp / 83.29.24.* / 2007-06-22 16:53
Ja zaglądam tu tylko od czasu do czasu.
Natomiast po takich wypowiedziach jak dzisiejsza ‘Sabre’ będzie mi się kojarzył jako ‘pieniacz’.
Staraj się podejmować rzeczową dyskusję.
Jeśli piszesz o Ojcu Rydzyku i Prezydencie, to uważam, że każdy (Ojciec Rydzyk również) ma prawo wyrazić swój pogląd.
Jestem klientem polskich SKOK i jestem od ponad dziesiciu lat z tego bardzo zadowolony!
Po tym dzisiejszym braku taktu ja stwierdziłbym, że niebezpiecznie zbliżasz się do ‘szamba’!
prawicowiec z UPR / 213.158.197.* / 2007-06-22 12:37
"Co do banków - należało je prywatyzować (wbrew temu
co twierdzą tzw. "propaństwowi prawicowcy"), a kto
miał zostać ich właścicielem?"

Oczywiście, ale dlaczego mieli zostać ich dyrektorami przewodniczący KW PZPR i znajomi królika (wyjątek Kluski, który mimo wszystko potrawił się uczciwie w tym bagnie pookrągłostołowym przebić - potwierdza tylko regułę). Przecież to złamanie wszelkich prawicowych zasad.

Polecam wszystkim lekturę "Michnikowszczyzny" Ziemkiewicza. Tobie też...
MN2 / 80.51.231.* / 2007-06-22 11:43
Znasz kawał o Murzynku co obsypał sie mąką. Kończy się tak: od 15 minut jestem biały i już mnie te czarnuchy w*******.
Ja, od nidawna pracuje dla polskiej firmy i już tego żałuję. To nie jest takie ważne, dla kogo pracujesz. Ważne czy twoja praca przynosi zysk dla firmy, a kasę dla ciebie.
Adol / 2007-06-22 10:26 / Bywalec forum
wyjąłeś mi to spod klawiatury. 100% racji
Stauffenberg / 193.164.157.* / 2007-06-22 12:07
A przyłączcie się do Białorusi. Tam z waszymi fumamki i fochami i poczuciem "Mesjasza Narodów" będziecie akurat na miejscu.
BTW: ile teraz Brudziński płaci za post wspierający PiS? Bo ponoć stawki spadły...z waszej gorączkowej aktywności widze, ze to chyba prawda...Trudno utargowac te 5,50 zł za wpis, co PiSmaczki?
maa / 2007-06-22 13:12 / Tysiącznik na forum
Myśli Pan, że te wszystkie "skorpiony", "lorunie", "obserwatorzy", "Aśki - Polki", 'NoDucki"( IP 213.158.197.* - ERANET) i inni "polskojęzyczni" zwyczajnie pracują na tym forum za nasze, podatników, pieniądze?

Hm...
Ja myślałem, że oni są takimi ideolo a to Money, Money...

Najnowsze wpisy