Forum Polityka, aktualnościPolityka

Platforma chce komisji ws. śmierci Blidy

Platforma chce komisji ws. śmierci Blidy

Money.pl / 2007-04-28 22:45
Komentarze do wiadomości: Platforma chce komisji ws. śmierci Blidy.
Wyświetlaj:
A31. / 87.105.17.* / 2007-05-04 12:11
Jak powiedziano na antenie TVN, przez "rece" mafii węglowej przelewa sie kilkadziesiat miliardów PLN ...a jesli ta Pani cos wiedziała...nie trudno sie domyślic...Za duża kasa by cokolwiek wyszło na jaw...Tu nie działa "niewidzialna reka rynku":)...ten biznes, jak i wieszkosc prowadzonych na tak ogromna skale rzadzi sie innymi prawami...
mś / 193.151.55.* / 2007-05-02 12:01
Wszyscy chcą być asystentami Pana Boga. To już śmieszy. Istna tragikomedia.
rubo / 83.17.17.* / 2007-04-29 14:48
Kilka miesięcy temu powiesiła się gimnazjalistka z Gdańska. Z chłopców, którzy rzekomo ją molestowali, opinia publiczna i tabloidy uczyniły niemalże morderców. Giertych rozpętał ogólnonarodową histerię. Gimnazjalistów osadzono w więzieniu. Do dziasiaj prokura i sąd wytacza najcięższe działa aby udowodnić im winę i skazać za spowodowanie samobójstwa uczennicy. W przypadku śmierci pani Blidy analogie nasuwają się same. Można o doprowadzenie do samobójczej śmierci w identyczny sposób obwinić oficerów ABW, ich zwierzchników, a nawet ministrów resortów siłowych. Oficerów którzy dokonywali zatrzymania nikt nie zatrzymał w areszcie, nie odosobnił, co powinno być zrobione zarapo zatrzymaniu, o ile mi wiadonmo spokojnie poszli do domów. Giertych dziwnie milczy... To są różne odsłony IV RP.
palnijsięwpustyłeb / 213.158.197.* / 2007-04-30 08:21
analogie nasuwają się same? za przeproszeniem: ktoś z ABW publicznie zdarł Blidzie majtki z tyłka i przed gawiedzią udawał, że ją gwałci?
PAwel P / 88.199.125.* / 2007-04-29 13:41
Za duzo niejansych wypowiedzi i ciaglego zmieniania wersji przez Wasseramana, czyzby ABW miala cos na sumieniu ze PIS tak sie boi komisji ?
ep / 213.238.77.* / 2007-04-29 12:15
Platforma chce mieć show, bo cóz ci nieudacznicy i wieczni malkontenci mogą wyjaśnić?
saul / 2007-04-29 12:03 / portfel / Pan Owca
Platforma chce na tym syfie ugrać sobie parę punktów poparcia.
olewator / 85.219.221.* / 2007-04-29 11:41
sejm uczcił minutą ciszy śmierć swojego członka (żłodziejkę ). Teraz społeczeństwo zapłaci odszkodowanie mężowi . ...............Zasrany kraj, choćby była powódź , tego gówna się nie spłuknie. Tutaj wszyscy mają biegunkę.
ejwwww / 217.153.246.* / 2007-05-02 10:16
e4ekeeme wesdss sss
kasanieśmierdzi / 83.24.252.* / 2007-04-29 11:46
pojawi się przy okazji nowy sposób na robienie kasy. Wytypowany członek mafii (chory, schizofrenik itp.) będzie popełniać samobójstwo w trakcie przeszukania, a inny członek mafii - adwokat - będzie wnosić o odszkodowanie. Jest szmal do zrobienia.
mariolac / 82.160.51.* / 2007-04-29 11:12
Istnienie ABW to jedna wielka pomyłka. Są to całkowicie nieprofesjonalne służby, stworzone po to by robić propagandę dla PIS-u. W tej sprawie karygodna niefachowość przejawiała się m. in.:
1. Jadąc na taką akcję ABW powinno posiadać takie informacje, jak posiadanie broni (z tego co wiem, pani Blida broń posiadała legalnie) i jednym z pierwszych pytań powinno być ustalenie, gdzie ta broń jest przechowywana oraz zabezpieczenie jej
2. Jeżeli osoba, u której przeprowadzane jest przeszukanie chce skorzystać z łazienki, czy też innego pomieszczenia, przed pozwoleniem na wejście pomieszczenie to powinno być przeszukane, choćby po to, by udaremnić zniszczenie dowodów rzeczowych, czy właśnie zabezpieczyć broń.
Niezrozumiały i niewytłumaczalny jest dla mnie taki nieprofesjonalizm "elitarnych" służb. Chyba, że wypadki w tym mieszkaniu potoczyły się zupełnie inaczej, niż przedstawia to oficjalna wersja.
Jeszcze raz wyrażam swoją opinię, że ABW powinno zostać natychmiast zlikwidowane, bo poza zakładaniem kajdanek przed kamerami pospolitym przestępcom i generowaniem kosmicznych kosztów formacja ta nie ma jak do tej pory żadnych osiągnięć. A nazwa "IV RP" jest wymysłem p.p. Kaczyńskich i nikt nie ma prawa do używania takiej nazwy - zainteresowanych odsyłam do Konstytucji
gregoryp / 2007-04-30 15:08
To że popełniła samobójstwo oznacza tylko tyle że była winna i miała sporo na sumieniu. Całą sprawę uważam za śmieszną nie mówiąc już o odszkodowaniu dla rodziny.
Przecież nikt jej nie zamordował.
korea / 83.24.252.* / 2007-04-29 11:28
tak jest, a na jej miejsce przywrócone NKWD - bolszewickie resentymenty.
mariolac / 82.160.51.* / 2007-04-29 11:37
W propagandzie PIS w niczym nie ustępuje PRL-owi. A przywrócenie NKWD na szczęście nie jest możliwe. To co robi ABW powinna robić Policja i całą tę akcję u Blidy dużo lepiej przeprowadziłoby dwóch posterunkowych z miejscowego komisariatu
Życzę nadal dobrego samopoczucia i pozdrawiam:-)
saul / 2007-04-29 12:04 / portfel / Pan Owca
A skąd Pani ma taką wiedzę w tym temacie?
mariolac / 82.160.51.* / 2007-04-29 12:32
Mam wiedzę. Na temat komuny - dziadek jako AK-owiec spędził 6 lat w więzieniu. Ojciec był intgernowany w czasie stanu wojennego. Ja też za komuny pracowałam i widziałam różne rzeczy. Więc o sympatię i sentyment do tamtych czasów proszę mnie nie posądzać. A co się obecnie dzieje też widzę. I prosze mi wierzyć, nie ma wielkiej różnicy pomiędzy politykami z SLD a tymi z obecnej koalicji. Niewiele się zmieniło. Nie mogę pisać o konkretach, bo po IP nietrudno znaleźć autora, a wolę innych gości niż ABW :-)
funkcjonariusz Z. / 83.28.240.* / 2007-05-04 08:14
Pani Mariolu (o nr IP 82.160.51.)to juz 2 taki Pani wystepek. Nastepnym razem bedzie czerwona kartka. Niestety nie skonczy sie tylko na obserwacji. Chcialem poinformować, że Pani IP znajduje się na czarnej liście Maćkowiaka- szefa komórki ds inwigilacji prawicy. Polecenie brzmialo-" nie sypać" , a Pani co? Dziadek AKowiec i niczego Pani nie nauczyl? Powtarzam jeszcze raz NIE SYPAĆ. Na wszelkie odstępsta od tej reguły firma będzie stanowczo reagować.
PAwel P / 88.199.125.* / 2007-04-29 13:42
To polecam uzyc serwera proxy lub programu TOR
.... / 83.143.40.* / 2007-04-29 10:10
proponuję napiętnować sprawców tego potwornego zaniedbania, że ABW nie filmowała B.Blidy podczas czynności fizjologicznych w łazience - tak przecież uzasadniała.

Generalnie chciała popełnić samobójstwo - to je popełniła. I wszelkie próby dochodzenia odszkodowania są równie żałosne, jak Chorwatów za przegrane Euro2012
rybka / 2007-04-29 09:10 / Tysiącznik na forum
Bez przesady. Sejm powinien zająć się trochę poważniejszymi sprawami dla kraju.
Moim zdaniem problem tkwi w czymś innym. ABW zamiast zajmować się kontrwywiadowczym zabezpieczeniem państwa (co w dobie zagrożenia terroryzmem i naszego zaangażowania w dwie wojny sprawia, że z pewnością jest co robić) prowadzi sprawy, którymi w gruncie rzeczy powinna zajmować się Policja. Ale z drugiej strony, czym ma się zajmować, skoro trwająca od kilku lat "reforma" służb specjalnych powoduje, że jakie kadry posiada ABW każdy widzi?!
Po "akcji" u p. Blidy w ciemno obstawiam, że średni staż służby funkcjonariuszy biorących w niej udział to jakieś 3 lata. To młodzi, z pewnością wykształceni ludzie, którym brak doświadczenia i tego "czegoś" potrzebnego do takiej "gliniarskiej" roboty. Popełnili podręcznikowe błędy, które wybaczyć można policjantowi z miesięcznym doświadczeniem, ale nie AGENTOM SŁUŻB SPECJALNYCH!
Czy zatem potrzebna jest komisja śledcza? Wątpię. Raczej trzeba zreformować system naboru do służb i ich szkolenia oraz spowodować, żeby nie było wymiany kadr po każdych wyborach. Aktualna tendencja do mnożenia służb o charakterze policyjnym powoduje, że doświadczeni policjanci gremialnie przechodzą tam, gdzie lepiej płacą. Nie jest tajemnicą, że pustoszeją wydziały kryminalne w komendach wojewódzkich, skąd najbardziej wartościowi odchodzą do CBA, gdzie zarobki są o wiele wyższe. W efekcie policjanci z doświadczeniem i predyspozycjami do tej pracy, zamiast ścigać groźnych przestępców, będą siedzieć w szpitalnych poczekalniach i obserwować ile kopert otrzymał ordynator. Czy do tego zajęcia nie wystarczy młody policjant z pobliskiego komisariatu?
Wapniak / 83.7.81.* / 2007-04-29 08:31
Słusznie. Trzeba sprawdzić czy nie dostała ze strachu rozwolnienia...
Jeżeli samobój, to po sprawie. Jeżeli nie?.... I tak jest i będzie cicho.
Artur W / 88.199.125.* / 2007-04-28 23:10
Jesli minister Wasserman opowiada 3 rozne wersje to cos jest nie tak
Fioletowy / 85.128.58.* / 2007-04-28 22:45
Proponuję jeszcze buzi z języczkiem z SLD i wszystko jasne)))
Buahahahaha)))
marynia / 83.8.113.* / 2007-04-29 09:24
SLD woisuje się w nowoczesny nurt polityczny, w przeciwieństwie do żałosnych, historycznych nurtów.
rowykatyńskie / 83.24.252.* / 2007-04-29 11:33
wpisuje się w nurt polityczny, którego kwintesencją jest specjalizacja w dokonywaniu strzałów w tył głowy.

Najnowsze wpisy