Forum Polityka, aktualnościKraj

Platforma Obywatelska traci poparcie

Platforma Obywatelska traci poparcie

Money.pl / 2010-04-20 07:59
Komentarze do wiadomości: Platforma Obywatelska traci poparcie.
Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2010-04-20 20:19 / Tysiącznik na forum
Ach te sondaże!! mamy więc 45% naiwnych, wiernych widzów TVN i POLSAT
Przestańcie truć ludzi tą propagandą , byliśmy niedawno świadkami prawdziwego sondażu i tego że same media przyznały się do tworzenia fałszywego wizerunku w celach lobbingowych
Kto chce niech dalej wierzy w te sondaże i dalej sobie ogląda polskojęzyczne stajcie telewizyjne którymi są TVN i POLSAT , to właśnie te instytucje dzielą i różnią ten Kraj ,sieją ferment
crayzee / 79.191.248.* / 2010-04-20 18:34
Niezależnie od moich sympatii czy antypatii politycznych, mam w sobie na tyle zdrowego rozsądku, by nie głosować na polityka tylko dlatego, że mi go "żal". Gratuluję tym wyżej wspomnianym 3%... bez komentarza...
kadum1 / 79.187.94.* / 2010-04-20 16:49
Ciekawe po tygodniu zaloby skad w ludziach tyle jadu (polskagora). Ciekawe kto tam po drugiej stronie kabla siedzi. Dlaczego zawsze Ci niewidoczni (nierzadzacy) maja racje i tylko oni wiedza co zrobic. A jak sa u wladzy to "buty uwieraja" i sie nie da - ale to oczywiscie nie ich wina.
Pozwolmy ludziom pracowac i oceniajmy ich po roku za ten rok dokonan. Rzym tez nie powstal w rok ani w 4 lata. A przeciez moze byc tak fajnie: rzady fachowcow niezaleznie od partii politycznych i wybory z glosowaniem na ludzi a nie na ugrupowania. Ciekawe kto i kiedy sie odwazy na takie posuniecie...
?? / 194.213.1.* / 2010-04-20 11:26
a nie 3% jak podaje money za GW

"Temu chwilowemu wzrostowi PiS nie towarzyszył jednak spadek notowań PO" pobożne życzenie czy czarowanie rzeczywistości inaczej mówiąc propaganda?
Wapniak/b/ / 87.207.158.* / 2010-04-20 11:24
No i co z tego?...Były czasy "czerwone" teraz są "białe" - styropianowe... A wszyscy i tak się naraz nie zmieszczą...
marekkkkk / 77.254.121.* / 2010-04-20 11:15
No w końcu , bo jeśli co miesiąc mieli nową afere ,a poparcie im rosło to jakaś schiza , albo majstersztyk fachowców od wizerunku. Mam nadzieja że ten fatalny okres w Polsce , jakim są rządy Platformy w końcu sie kończy.....
213a / 83.28.99.* / 2010-04-20 15:01
Naprawdę uważasz że następny (nie nażarty) namiestnik będzie lepszy?. Czy był czas w ostatnim 22-leciu bez afer?. Czy w następnym 20-leciu(w Polsce) nie będzie afer?
Elektro Devil / 2010-04-20 13:53 / Tysiącznik na forum
czy ty jesteś już tak łysy że słońce wypala ci szare komórki?

PO buduje tylko swój elektorat na nienawiści do PIS-u usprawiedliwiając rekordową dziurę w budżecie rzekomymi "hamulcowymi"

To jedyny pomysł tej partii na 4 lata rządzenia, oprócz napychania prywatnych kieszeni różnej maści Misiaków, Mirów i Zbychów...

To już SLD miało więcej ogłady w rządzeniu...
depi / 84.144.127.* / 2010-04-20 13:39
PO tym co sie stalo a prawda wyszla na jaw to TY JESTES NIE OBUDZONYM OSZOLOMEM.
NIKT JUZ POLSKI NIE BEDZIE STRASZYL PIS-EM.
JAK MOGLI LUDZIE WIERZYC RUDEMU I JEGO KOLESIOM?
SCIEMNIALI CALY CZAS A NAIWNIACY DAWALI SIE NABRAC.
NIC TYLKO OBCIACH I WSTYD. NAWET W NAJSMIELSZYCH OCZEKIWANIACH
NIE MYSLELI, ZE TAK SIE STANIE JAK SIE STALO.
TO NIE ZALOBE WIDAC NA ICH TWARZACH TYLKO SZOK ZE WSTYDU I STRACH, ZE NAROD POLSKI SIE PRZEBUDZIL A PRAWDA O ICH OPLUWANIACH I POMOWIENIACH A ZARAZEM STRASZENIE PIS-EM PRZY POMOCY MEDIOW(TEZ)
WYSZLO NA SWIATLO DZIENNE.
TE ICH ZIMNE KOMUNISTYCZNE I PLYTKIE PRZEMOWIENIA ZALOBNE POTWIERDZAJA ICH POZIOM INTELEKTUALNY.
SZOK PRAWDY PADL NA POooooo
polskagora / 77.253.134.* / 2010-04-20 11:13
Ja rozumiem kto popiera PO. Nieudacznicy, kłamcy, złodzieje, malwersanci, krętacze, matacze, cwaniaki i synkowie bogatych tatulków, którzy dorobili się na krzywdzie innych. Dla takich nie ma miejsca w normalnym świecie. Tacy ludzie nie szanują godności i wartości rodzinnych - kochają tylko swój gruby portfel i samych siebie - a pseudo szacunek dla własnych rodziców nazywają po godzinach " starzy".
Uczciwy człowiek nie powinien się obawiać Państwa kreowanego przez PIS. Młodzi chcą Polski według wizji PO - dlaczego? Bo PO jest cool i niczego nie zabrania. Można robić co się chce. To dotyczy oczywiście większości elektoratu w wieku 18-26 lat. Dopiero gdy taki człek założy własną rodzinę, skończy się czas sielanki a rachunki będą nadciągać strumieniami, wtedy on będzie mógł PO całować w du..ę. I teraz cudacy zaskoczę Was, bo nie należę do biednej klasy tego kraju, ale przejmuję się losem tych którym życie poskąpiło (czegokolwiek). Bo to że mi żyje się dobrze, to nie znaczy że wszystkim. A przecież wiadomo nie od dziś, że jeżeli innym będzie się żyło lepiej, to i mnie będzie lepiej....
Lysy 25 / 77.255.220.* / 2010-04-20 13:27
Wolę jedak politykę PO.
Jarosław K ma pomysły typu:
"Zdolnym zabierz, głupkom daj"
Taka komunistyczna urawniłowka.
Stalin powinien być z niego dumny.
em96 / 151.81.132.* / 2010-04-20 20:40
A może byś tak przykrył tą łysinę bo, sądząc z komentarza, słońce mózg Ci wypaliło...
seni / 84.144.127.* / 2010-04-20 13:42
to tobie POwinienien DAC......
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-20 11:32

Dopiero gdy taki człek założy własną rodzinę,
skończy się czas sielanki a rachunki będą nadciągać strumieniami

to co za rządów Pisu rachunków nie będzie?


Bo PO jest cool i niczego nie zabrania. Można robić co się chce.

hmm czyżby oznaczało to że pis będzie wprowadzał liczne ograniczenia? państwo policyjne czy coś w tym stylu? pytam z ciekawości
polskagora / 77.253.134.* / 2010-04-20 11:54
Jesteś głupi czy tylko udajesz? Jeżeli taki jest elektorat PO to współczuję pozostałej części obywateli....
A masz jakieś rozeznanie ile teraz kosztuje życie? Jakie jest np uzasadnienie dla cen paliw?

A jakich ograniczeń się boisz? Widocznie masz nieczyste sumienie. Cieszy Cię fakt, że młodociani pozwalają sobie na coraz więcej (łącznie z zabójstwem policjanta)?
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-20 12:20
po co piszesz o tych rachunkach?
a tak btw to tak się składa że wiem ile kosztuje życie, albowiem ciągle tu jestem

A jakich ograniczeń się boisz?

nie rozmyślałem nad tym

Widocznie masz nieczyste sumienie

błędne rozumowanie

Cieszy Cię fakt, że
młodociani pozwalają sobie na coraz więcej (łącznie z zabójstwem policjanta)

nie cieszy, jednak nie powiesz mi że to dlatego że rządzi PO, a gdyby rządził Pis to czegoś takiego by nie było.
polskagora / 77.253.134.* / 2010-04-20 12:43
Problem w tym, że to PiS domagał się surowszych kar. Sądy 24 h mimo, że nie działały jak powinny były pierwszym krokiem ku normalności !

A skoro nie rozmyślasz nad ograniczeniami, to w czym Tobie one przeszkadzają? A skoro masz czyste sumienie to nie masz się czego bać. Powtarzanie głupich haseł o państwie policyjnym jest niedorzecznością !

I co nie zauważyłeś dramatycznego wzrostu cen w ostatnich miesiącach? Jak to uzasadnisz ? Robiłem zakupy poza krajem i tam wydatki na żywność są porównywalne do tych w Polsce! Twoim zdaniem to nie wina obecnie rządzących? Czyja moja?
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-20 13:32

Problem w tym, że to PiS domagał się surowszych kar.

A podkarpacie domaga się dostępu do morza i co z tego. PIS zamiast się domagać powinien działać, rządzili i mogli się tym zająć, mieli swoją szanse.


I co nie zauważyłeś dramatycznego wzrostu cen w ostatnich miesiącach? Jak to uzasadnisz
?

ceny żywności szły też w górę za rządów PIS. Co do uzasadnienia, to inflacja jest u nas na wyższym poziomie niż w krajach UE (zarobki też idą w górę). Nie analizowałem głębiej tego tematu, nie wiem jak wygląda sprawa ostatnich plonów (obrodziło na świecie bardziej czy też nie?). Jeśli chodzi o żywność importowaną to należy pamiętać jak mocna złotówka była 3 lata temu a
Ale może wytłumaczysz dlaczego PO jest za to odpowiedzialne, co takiego zrobili?
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-04-20 23:31

A podkarpacie domaga się dostępu do morza i co z tego. PIS zamiast się domagać
powinien działać, rządzili i mogli się tym zająć, mieli swoją szanse.

Jak Podkarpacie zwróci się do tego pana od cudów co tera rządzi to na pewno prośba ta zostanie spełniona.
Nie analizowałem
głębiej tego tematu, nie wiem jak wygląda sprawa ostatnich plonów (obrodziło na
świecie bardziej czy też nie?). Jeśli chodzi o żywność importowaną to należy
pamiętać jak mocna złotówka była 3 lata temu

W tej sprawie również możesz się zwrócić do pana od cudów. On ceny wszelkich produktów (zwłaszcza jabłek) ma w jednym paluszku.
feti / 84.144.127.* / 2010-04-20 13:45

Ale może wytłumaczysz dlaczego PO jest za to odpowiedzialne, co takiego
zrobili?


NOooooo WLASNIE NIC.....Oprocz straszenia Jaroslawen i s.p. Prezydentem....
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-20 13:59
to jeśli NIC to oznacza że prawo pozostało takie samo jak za rządów PIS
feti / 84.144.86.* / 2010-04-20 16:11
o jakim prawie piszesz, chodzi o ich nierobstwo i czarodziejstwo.
I czarne plakaty z tekstem "wstyd nam za polske", co zapomniales ich brudna
kampanie wyborcza i opluwanie media tez sa winne. Teraz im to wszystko stanelo w gardle
i napewno tego nie przelkna. mam wielka nadzieje, ze "polactwo" to juz mniejszosc.
teraz POLACY maja cos do POwiedzenia. Duch narodu sie wrescie obudzil, a slome w butach maja nieliczni np. fakt
em96 / 151.81.132.* / 2010-04-20 20:53
Widzę, że jeszcze Ci móżdżek wiruje od suszenia po praniu przez Twoich oszołomów i nie wiesz co komu przypisać.
A co do ducha, to mając na względzie ostatnie wydarzenia, lepiej żebyś tam został razem z Twoim duchem narodowym...
fakty / 88.156.219.* / 2010-04-20 16:49

o jakim prawie piszesz,

o ustawach, bo w jaki inny sposób mają politycy wpływać na ceny żywności?
Widzę że jednak nie masz nic sensownego do powiedzenia w tym temacie poza sloganami.
dgen / 2010-04-20 10:31 / Tysiącznik na forum
wszystkie ręce do walki z gangiem piłkarzy i golfistów

"Cieszy mię ten rym: Polak mądr po szkodzie:
lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
nową przypowieść Polak sobie kupi,
że i przed szkodą, i po szkodzie głupi." (Jan Kochanowski )
janiszek72 / 2010-04-20 09:28 / Tysiącznik na forum
Polska wraca na swoje wysłużone torowisko jedynie słusznej drogi rozwoju. Propaganda sukcesu i cudownych rządów Tuska musi przyćmić realną biedę z nędzą i zagłuszyć zdziesiątkowaną opozycję, która słusznie krytykuje te nieporadne działania ekipy PO. To szokujące, że po kilku dniach żałoby narodowej jakby nigdy nic wracamy z dalekiej podróży do naszej ponurej i szaro-burej wirtualnej rzeczywistości. Przyroda rzyga już nieudolnym gospodarowaniem zasobami naturalnymi przez chciwego człowieka i wylewa miliony spopielonych łez. Erupcja wulkanów może potrwać jeszcze długo. Gospodarka światowa każdego dnia traci miliardy dolarów za spowodowane tym stanem przestoje. Mam nadzieję, że proporcjonalnie do tych strat będzie malało poparcie dla najgorszego rządu RP, jakim jest bez wątpienia rząd Platformy Antyobywatelskiej pod przywództwem niejakiego Donalda Tuska. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam. P.S. Jutro sondaże pokarzą, że poparcie dla PO wzrosło do 99,9%. To jest zwyczajnie żałosne.
residua / 195.212.29.* / 2010-04-20 09:36
Żałosny jest Twój rozpaczliwy pesymizm - szczerze współczuję takiego patrzenia na życie ;-)
Swoją drogą, czy nasze społeczeństwo jest na prawdę takie biedne? Wystarczyło popatrzeć na ten las rąk dzierżący w dłoniach drogie telefony komórkowe i lustrzanki na drodze konduktu pary prezydenckiej... Pozdrawiam :-)
em96 / 151.81.132.* / 2010-04-20 20:59
Noo... za Gierka to nawet jeszcze krążownik szos 126p by Ci obiecano... dopiero byłbyś oszołomiony luksusem...
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-04-20 10:50
I te samochody na ulicach, no nie ? Tyle tylko,ze sredni wiek to 14,3 lat ... Chciałbym Ci zwrócić też uwagę, że Indianom swego czasu dawano do rąk lusterkeczka i świcidełka a oni za to potrafili kilka skór bizonów oddać. A teraz zadaj sobie pytania jakie ma szanse na mieszkanie albo kupno nowego samochodu w Tuskolandii mlode małżenstwo po studiach, z planami posiadania dwójki dzieci? Jak nie znaja Sobiesiaka to maja takie same szanse jak za Gierka (albo i gorsze nawet).
kolina / 78.8.230.* / 2010-04-20 15:06
Czyżby był to las 38 milionów czy raczej tysięcy rąk?
12.29.* | residua
Żałosny jest Twój rozpaczliwy pesymizm - szczerze współczuję takiego patrzenia na życie ;-)
Swoją drogą, czy nasze społeczeństwo jest na prawdę takie biedne? Wystarczyło popatrzeć na ten
las rąk dzierżący w dłoniach drogie telefony komórkowe i lustrzanki na drodze konduktu pary
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-20 11:20
a 20 lat temu to samymi nowymi furami jeżdżono? Od tamtego czasu liczba aut na polskich drogach diametralnie wzrosła i są to zdecydowanie lepsze auta niż wtedy, kiedy to szczytem marzeń był polonez.
Zobacz jak przybywa Polakom sprzętu rtv/agd. 20 lat temu dobrze było jak ktoś miał telewizor kolorowy, teraz już co raz bardziej powszechne są duże, płaskie TV. Oczywiście do tego dochodzi cały pozostały sprzęt.
Komórki, dostęp do internetu, wakacje zagraniczne itd.
Za przeciętną pensję kupisz teraz więcej chleba, wędlin, mięsa, nabiału, samochodu, itd niż 20 lat temu.
Ale co tam, jak ktoś jest malkontentem i tak tego nie dostrzeże. No chyba że to ty jesteś tym posłem z podhala co ledwo wiąże koniec z końcem za te swoje poselskie zarobki i musi kombinować na prawo i lewo, no to wtedy rozumiem. Ale pamiętaj że większość ludzi nie ma aż takich wymagań jak przytoczony poseł pisu.
Elektro Devil / 2010-04-20 11:41 / Tysiącznik na forum
Zapomniałeś dodać, że cały postęp cywilizacyjny ostatnich 50ciu lat to zasługa PO,
a sroga zima w tym roku to wina PISu.
Tego wytłumaczenia to już nawet tegoroczni maturzyści nie kupują....

Nie próbuj wmawiać ludziom, że kto nie popiera PO jest malkontentem.

Jedna "czarna owca" w PIS jak poseł z podhala to i tak nic
w porównaniu do Misiaków, Rychów, Zbychów i Mirów z PO.
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-20 13:10

Jedna "czarna owca" w PIS

no nie bądź taki skromny, każda partia ma przecież wiele gwiazdeczek. Jedni mają afery hazardowe inni gruntowe. Każda z gwiazdeczek działa różnymi sposobami. Jedne traktują CBA jak swoją własność, z której można w każdej chwili skorzystać nie bacząc na prawo. Inni (pewnie w ramach jakichś rozliczeń) próbują przekazywać środki unijne z pominięciem konkursów dla "zwierzchników" kościoła. Pozostali próbują kontrolować media publiczne, obsadzając stołki (a jest co obsadzać bo coś koło 500 dyrektorów) i zabezpieczając dyrektorów z klucza bardzo wysokimi odprawami na wypadek gdyby miała zmienić się opcja polityczna. Są też mniejsze gwiazdki specjalizujące się w kłamstwach i kłamstewkach, tutaj jednym z przodowników może być Kurski, a w dalszej kolejności Gilowska.

Reasumując nie ma co pisać że w PISie czy w PO czy w innym ugrupowaniu są same święte krowy, bo to polityka i odsetek tego typu ludzi jest spory.
Elektro Devil / 2010-04-20 14:03 / Tysiącznik na forum
to jest właśnie cały fan PO:
swoich nie potępisz czegokolwiek by nie zrobili, za to na innych "psy wieszasz"
Ja powiedziałem jasno, że gardzę takim zachowaniem jak poseł PIS z podhala.

Ty natomiast uważasz, że 50mln dla posła PO Misiaka i ciche spotkania Chlebowskiego na cmentarzu to koszt "postępu gospodarczego" który serwuje nam PO.
A Donek będzie nadal się obściskiwał z Chlebowskim i Drzewieckim jakby nic się nie stało.
Dla tego nasuwa się prosty wniosek:

"wszyscy jesteście PO jednych pieniądzach"
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-20 14:24

swoich nie potępisz czegokolwiek by nie zrobili, za to na innych "psy wieszasz"

widzę że masz spory problem z czytaniem. Wyraźnie napisałem (i to dwukrotnie) że w każdej partii takie typy są i owszem wymieniłem tych z PIS dlatego że pisałeś o jednej czarnej owcy.
Także schowaj swój jad do kieszeni i czytaj uważniej.
Elektro Devil / 2010-04-20 16:11 / Tysiącznik na forum
Stawianie Kurskiego, który sobie krzyczy w sejmie na równi
z nadużyciami Misiaka, Sawickiej, Drzewieckiego i Chlebcia to już jest szczyt Hipokryzji !!!
No ale w Waszym poczuciu sprawiedliwości to nie Sawicka jest winna przyjęcia łapówki tylko funkcjonariusz CBA, który ją podpuścił.
Teraz CBA już jest pod dyktando Tuska więc pewnie siedzą i piją kawę na koszt Podatnika.

Oby młodzi ludzie, którzy są dziś waszym głównym elektoratem przejrzeli w końcu na oczy...
fakty / 88.156.219.* / 2010-04-20 16:48

No ale w Waszym poczuciu sprawiedliwości to nie Sawicka jest winna
przyjęcia łapówki tylko funkcjonariusz CBA,

miałem na myśli tutaj aferę gruntową


Stawianie Kurskiego, który sobie krzyczy w sejmie na równi
z nadużyciami Misiaka, Sawickiej, Drzewieckiego i Chlebcia to już jest
szczyt Hipokryzji !!!

nie stawiam ich na równi, wyraźnie napisałem że każda partia ma swoje czarne owce i każda z nich działa inaczej.
Ale jak chcesz jakieś lepsze porównania to już pisałem o tym jak to próbowano dotować Rydzyka (wielomilionowe dotacje), albo też dworce a`la Włoszczowa na życzenie posłów
janiszek72 / 2010-04-20 10:34 / Tysiącznik na forum
Telefony w promocji po złotówce Ty nazywasz znakami luksusu. Niech i tak będzie. Telefon komórkowy i droga lustrzanka to zbędny gadżet, który nie zagwarantuje Ci spłaty miesięcznych rat kredytu za mieszkanie. A swoja drogą to ciekawe, że zamiast złączyć się w smutku i żałobie po tragicznie zmarłych polakach, Ty robiłeś wnikliwe notatki do zapewne kolejnego miarodajnego sondażu ukazującego bogactwo naszego społeczeństwa. A wystarczy tylko popatrzeć na dane o bezrobociu, na dane o zrealizowanym już przez trzy i pół miesiąca planowanym na ten rok deficycie budżetowym. Czy to również budzi w Tobie taki wielki optymizm? Mój rozpaczliwy pesymizm odzwierciedla stan naszej gospodarki, która jest bezwzględnie drenowana przez bezmyślnych, zaślepionych pełnią władzy politykierów, którzy przestali kontrolować swoje puste i napełnione wodą sodową główki. Ja jestem dumny, że mam swoje zasady, swoje ideały, swoje autorytety i zrobię wszystko, aby moje dziecko kierowało się nimi do końca swojego życia, aby nigdy się ich nie wyparło i broniło ich przez całe życie. Współczuję natomiast takim, jak Ty, którzy jak chorągiewka na wietrze podążają tylko z nurtem nowomodnych trendów, w których kreatywność, skuteczniejsze opluwanie i wyślizgiwanie bliźniego jest dumą narodową i przynosi satysfakcję i kolejny kolorowy prostokącik do wpięcia w klapę służbowego mundurka. Wyciśnięcie Polski tak jak cytryny nie przyniesie jej żadnych spektakularnych sukcesów. Ludzie, którzy dotychczas gnoili swoich podwładnych i za to otrzymywali niebotyczne apanaże nie nadają się do kierowania szpitalami, w których celem działalności jest ratowanie ludzkiego życia. To, że krytykuję rzeczywistość, która jest kreowana przez media w sposób niewiarygodnie wirtualny, to nie znaczy, że moje spojrzenie jest pesymistyczne. Nie uda się wybrać całego piasku z piaskownicy a później czerpać z tego samego pustego źródła takich samych, albo jeszcze większych ilości. Te lustrzanki mogą być wzięte na kredyt konsumpcyjny, albo na pożyczkę ekspresową, która nie jest przez kogoś spłacana, więc nie mając pełnych danych, nie możesz stwierdzić, że Polacy są realnie bogatsi. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Elektro Devil / 2010-04-20 10:20 / Tysiącznik na forum
Żałosne to są twoje wyznaczniki "zamożności społeczeństwa"

dodaj jeszcze wielkie telewizory na raty... Szczyt marzeń i bogactwa.

Może dewizą PO jest telewizory i TVN dla mas, a dla Misiaka i innych posłów zlecenia z "wolnej ręki" na koszt podatnika.

Ile to Misiak z PO sobie przyznał za znalezienie pracy dla 30tu Stoczniowców? 50 mln złotych ?
Za tyle można wybudować ulice w mieście od zera.

Masz coś z tego, że tak ich bronisz?
No chyba, że siedzisz z POsłem Drewnieckim na Florydzie i się śmiejesz z tego Dzikiego Kraju. Wtedy rozumiem zaangażowanie...
Leon2 / 178.182.162.* / 2010-04-20 09:21
Gazeta WYBIÓRCZA i tyle
http://www.granagieldzie.pl/viewtopic.php?f=34&p=6434&sid=fa1a627b29e864659485f29f02b410f7#p6434
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-04-20 09:19
"...
„Badanie dla Polsat News przeprowadziła firma Homo Homini. Z sondażu preferencji partyjnych wynika, że ostro traci nie tylko Komorowski, ale i cała Platforma Obywatelska – ma aż o 11 proc. mniejsze poparcie niż poprzednio”…” Najlepsze notowania ma Bronisław Komorowski (31 proc.), ale są one znacznie gorsze niż w badaniu sprzed dwóch tygodni.”…źródło tutaj
Mój komentarz
Nie możemy dopuścić do klęski Platformy Obywatelskiej. Tym bardziej ,że podobno powstał plany utworzenia cmentarza kolo siedziby Sejmu, Chodzi o to ,żeby tacy społecznicy wśród posłów jak np. Chlebowski mogli częściej spotykać się ze swoimi wyborcami. Usługi swoje mogliby oferować szerszej gamie wyborczej. Oczywiście społecznie i bezpłatnie. Platforma to w końcu partia, w której jeden z jej głównych przywódców , Drzewiecki przez tyle lat cywilizował dziki kraj. Któż inny jak nie Platforma dostarczyła dzikusom zamieszkującym nasz dziki kraj tego oświeconego , cywilizowanego mastera na skarbcu Platformy. Bez Platformy nie mamy szansy wyjść z ciemnoty i dzikości . Jej przywódca Tusk jest tak ceniony wśród naszych sąsiadów ,że jak doniosła Wyborcza kanclerz Niemiec, Merkel osobiście doradzała mu aby jednak zrezygnował z prezydentury, bo jest bardziej potrzebny Niemcom na stołku premiera. A jak wiadomo co jest dobre dla Niemiec to jest dobre dla Polski. Taki Jarosław Kaczyński to ma tak złe stosunki z Niemcami ,że Merkel ze złości nic mu nie doradzi. Czy ma startować na prezydenta , czy też lepiej by służył Niemcom na stanowisku ciecia w jakimś należącym do jakiegoś Niemca domu. A wiadomo ,że co dobre dla Niemiec to dobre dla Polski . Być może Merkel z wdzięczności dla Tuska za jego posłuszeństwo / posłuszeństwo pochodzi od posłuchania/ zapewni wszystkim członkom Platformy , a przynajmniej tym posłuszniejszym jakieś budyneczki w których mogliby cieciować w zamian za „wikt i opierunek ” .
Minister Spraw Zagranicznych z Platformy Sikorski odniósł oszałamiające zwycięstwo nad Niemcami. Otóż budując Rurę Północy zgodzili się budować ją tak aby nie zablokować portów polskich. Az strach pomyśleć co by się działo za rządów Kaczyńskiego . Do żadnego sukcesu dzięki któremu uzyskalibyśmy wspaniałomyślna zgodę Rosjan na nieblokowani naszych portów by nie doszło, bo być może projekt budowy Rury by upadł. A tak jest sukces.
Platforma jest jednocześnie partia wyczulona na kalectwo i upośledzeni umysłowe. Żadna inna partia nie dopuściłaby u siebie na najwyższe funkcje partyjne tylu ludzi upośledzonych umysłowo. W czasie przesłuchań przed komisją śledcza większość przesłuchiwanych działaczy Platformy nic nie pamiętała , nikogo nie znała , nic nie robiła. Ułomnością umysłową przebił wszystkich Schetyna. Nie pamiętał rozmowy na lotnisku. Ale pomimo swojej zaawansowanej sklerozy starał się pomóc komisji . Na podstawie tego z kim później rozmawiał jego rozmówca starał się wywnioskować o czym mógł on sam rozmawiać. Tylko w Platformie tak dotkliwie upośledzony człowiek miał szanse zostać premierem. Również Palikot potwierdza wielkość Platformy opisując i charakteryzując Schetynę , swego czasu poważnego kandydata na premiera jako intelektualnego głąba. Dzięki Platformie każdy może śpiewać, popremierowa sobie
Dlatego ratujmy Platformę. Bo bez niej i jej wspaniałych przywódców ani nie wyjdziemy z dzikości , ani nie będziemy postępowali zgodnie z radami sąsiadów , ani nie odniesiemy sukcesów u tak łaskawych dla Platformy Rosjan. No i nie będziemy mieli dobrej praktyki spotkań wyborczych na cmentarzach , ani chorych na sklerozę i Inn umysłowe przypadłości u władzy.
Nie pozwólmy sondażom spadać. Chlebowski na prezydenta. Albo lepiej Drzewiecki coby ucywilizował ten dziki i barbarzyński kraj
..."
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-04-20 08:31
No i znowu się zaczyna rozkręcanie sondażowej machiny służącej ogłupianiu społeczeństwa.
"Dziś spada jutro rośnie". Nawet jeśli Rząd prowadzi nas swoim rządzeniem (nie mylić z zarządzaniem majątkiem) do tego co się stało w Grecji to i tak będzie w sondażach miał duże poparcie. No ale czy oni potrafią żyć bez sondaży. Raczej nie bo nieważne co się robi ważne by sondaże były odpowiednio wysoki...
dgen / 2010-04-20 08:25 / Tysiącznik na forum
nic dziwnego...
wiosną 2007 roku, jeszcze za rządów pisowskiego reżimu cebula stała po 80 gr za kg a obecnie już 2,5 zł/kg i nadal drożeje
ajjjj / 192.138.116.* / 2010-04-20 09:40
to nie jest spowodowanę reżimem tej czy innej partii, ale ceny są wprost proporcjonalne do ilości lat spędzonych w UE
niwzab / 83.25.54.* / 2010-04-20 19:49
Jasne.... czyli za 10 lat cebula będzie po 50 zł a najniższa pensja wyniesie 1300 zł !

To jest właśnie elektorat PO.

Le czas pokaże - jeszcze zobaczymy kto miał rację !
rwteayr / 81.219.178.* / 2010-04-20 08:11
to Donek nie ma juz 50% ? ))))))))))): Myslalem, ze bedzie mu roslo i roslo i dojdzie przed wyborami do 95%, a dzien przed to i 101% by moglo byc.
ajjjj / 192.138.116.* / 2010-04-20 08:00
i jak zwykle wyborcy kierują się współczuciem, sympatią i wyglądem polityków. Przecież kto normalny głosując miałby na względzie stan swojego portfela czy przyszłość dzieci :D hahahaha
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-04-20 08:58
Porównuje swój portfel z 2007 roku z dzisiejszym i mysle gdzie poszły te wszystkie POdwyżki w wyniku których średnia w przedsiębiorstach podniosła się do prawie 3,5 tys zł. POrównuje ceny żywności z czasów debaty z Tuskiem i Jarkaczem i łapie się za kieszeń co chwilę .... "Normalnie głosujący", kierujący się nie współczuciem ale przekazem z ołtarzyków TVN-owskich tak mi wygłosowali, że boję sie coraz bardziej o przyszłość swych dzieci. Zastanawiam się jakich języków mam ich uczyć a by w przeszłości mogły sie bez problemu dogadać tam gdzie im przyjdzie pracować

Najnowsze wpisy