Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Platforma TMS Direct v.2

Platforma TMS Direct v.2

Money.pl / 2006-10-20 22:54
Komentarze do wiadomości: Platforma TMS Direct v.2.
Wyświetlaj:
Jacek Placek / 80.251.161.* / 2012-04-24 12:32
Dokładnie platforma inwestycyjna to tylko narzędzie, inwestują inwestorzy samodzielnie. Osobiście korzystam z takiej samej platformy jaką ma tms tylko u Dif brokera. Inwestuje ja, a nie dif :), choc w sam raz dif, oferuje taka opcje ze to oni tez mogą inwestować, ale jest to dodatkowa opcja
inwestor2006 / 83.13.121.* / 2006-10-20 22:54
Każdą kwotę stracą, to wygląda jak gra w ruletkę tylko panienek i wódki nie ma, ale straty jak najbardziej są realne. Na żadnym etapie współpracy nie oferują pewności że powierzamy swoje pieniądze w dobre ręce. Umowa jest tak skonstruowana, że żadnej odpowiedzialności za nasz poieniądze nie ponoszą. Niech powiedzą który z pracowników pracował dłużej niż 6 miesięcy? Żaden, no z wyjątkiem nieudacznika WOłosa, bo takiego to nikt nie zatrudni w normalnej firmie, w której liczą się wyniki. A trzeba pamiętać że wypracowują nie systematyczne zyski lecz niestety straty, sam się o tym boleśnie przekonałem. Jak możecie to uciekajcie od nich jak najdalej!!!
Inwestor2006B / 194.145.205.* / 2006-11-03 13:19
No, no, ale im dales. ;) Ty chyba czlowieku jesteś jakimś zwolnionym pracownikiem, na takiego wyglądasz. ;) Ci zwolnieni zawsze tworzą niesamowite historie. Kiedyś jak zmądrzejesz i twoja inteligencja wejdzie na wyższy poziom zrozumiesz, że nie warto "Czynić bliźniemu, co Tobie nie miłe". Ale na dziś przychylam się do poprzedniej opinii, inwestuj w siebie, zdobędziesz pewność siebie i żółć ci wypłynie. ;)))
inwestor2006A / 194.145.205.* / 2006-10-25 08:33
Stary, chyba ci cos zaszło za skore. ;)
Ja wykorzystuje ich platforme, jako narzedzie. Nie oczekuje gwarancji, nie powierzam nikomu pieniedzy. Na tym to wszystko polega. Jedynie narzedzia i wlasna wiedza. :-)
Jak oczekujesz wsparcia i gwarancji, to rzeczywiscie wybrales zly adres. Ale moja propozycja i rada: ucz się Stary, ucz! A potem popracuj sam.Wiedza, doswiadczenie i narzedzia czynia cuda. :-)
Trzym sie.

Najnowsze wpisy