Forum Polityka, aktualnościKraj

Platformie uda się rozbić PiS?

Platformie uda się rozbić PiS?

Money.pl / 2008-03-20 13:40
Komentarze do wiadomości: Platformie uda się rozbić PiS?.
Wyświetlaj:
Iwona z Lublina / 83.7.118.* / 2008-07-12 10:44
Szanowny panie pośle Karolu Karski. W swojej wypowiedzi zamieścił Pan takie zdanie: "Platforma Obywatelska uprawia korupcję polityczną ". To jeszcze korupcja, czy już kleptokracja.?
Nie mam wątpliwości, że zna Pan znaczenie słowa korupcja. Innym należy się przypomnienie, że korupcja jest to wykorzystywanie stanowiska publicznego, w celu uzyskania korzyści majątkowej, lub niemajątkowej np. uzyskanie stanowiska, załatwienie różnych spraw.
Jakie lukratywne korzyści zaproponowała Julia Pitera Adamowi Hofmanowi, Dawidowi Jackiewiczowi, Mariuszowi Kamińskiemu i Adamowi Rogackiemu. Można postawić znak równości pomiędzy korupcja a prostytucją. Zawsze jest to sprzedawanie siebie za korzyści materialne. Ten kto namawia do prostytucji w języku potocznym nazywa się sutenerem. Według zasad panujących w wywiadach niektórych państw, agenci jako broni mogą używać również własnego ciała, w znaczeniu seksualnym.
To są tylko moje rozważania, ale jestem niezmiernie ciekawa, jakich argumentów użyła Julia Pitera, żeby przekonać posłów PiS, do głosowania za ustawą ratyfikującą Traktat Lizboński.
Rozumiałabym to, gdyby Prezydent odmawiając ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego nie miał racji.
Traktat Lizboński z mocy prawa utracił ważność, gdyż warunkiem zawartym w traktacie było podpisanie go przez wszystkie państwa Unii Europejskiej. Irlandzkie "NIE" unieważniło traktat.
Podpisanie umowy z mocy prawa nieważnej, jest obelgą nawet dla przeciętnego prawnika.
Nie należy pozwolić, żeby państwa europejskie zaatakował wirus ignorancji i międzynarodowego ogłupiacza. Do tego potrzeba mądrości nie tylko Prezydenta, ale również Sejmu, oraz Narodu.
W następnych wyborach posłowie działający na szkodę Narodu, nie powinni się znależć na listach Prawa i Sprawiedliwości. Proponuję nawiązanie ścisłej współpracy z małymi ugrupowaniami politycznymi w celu wypracowania wspólnego programu, gdyż Polska jest jedna.
Słuszność jest po stronie Prezydenta, który odmówił ratyfikowania Traktatu Lizbońskiego.
Przymuszanie Prezydenta przez Sejm do złożenia podpisu pod dokumentem nieważnym z mocy prawa, jest haniebne.
Jeżeli zaistnieją warunki do podpisania Traktatu Lizbońskiego, proponuję ogłoszenie ogólnokrajowego referendum. Należy zapoznać Naród z warunkami zawartymi w Traktacie.
Ze względu na obszerność Traktatu, ten legislacyjny gniot może okazać bardzo niestrawny dla ogółu.
Obecnie Traktat Lizboński wymaga nowelizacji.
sm0ok / 89.78.91.* / 2008-03-25 18:02
temat trochę bez sensu, a wypowiedzi niektórych użytkowników, poniżej krytyki.
Eureka / 193.151.50.* / 2008-03-20 16:07
Pan poseł Karski spełnia swoje zadanie. Jak postawiłem jego zdjecie przy cukiernicce dzieci przestały wyjadać cukier.
picownik5 / 2008-03-26 14:54 / Bywalec forum
a zonka pewnie postawiła zdjecie pana posła przy tapczanie, dlatego masz misiek tyle czasu na pi....bez sensu
Vera / 83.3.192.* / 2008-03-25 17:38
PO ciągle zachowuje się jak partia opozycyjna,skupiająca się na walce z PiS-em.To cały jej program! A sprawę zapowiadanego "cudu gospodarczego" pozostawiono w rękach ministra gospodarki p.Pawlaka z postkomunistycznego PSL-u.Zupełnie niewidoczny wicepremier w sondażach popularności jest na 2-gim miejscu po premierze,choć PSL nie przekracza progu wyborczego!
a kaczorek ma motorek / 79.184.34.* / 2008-03-22 10:27
typowy przykład defektu genetycznego i przekazania go następnemu pokoleniu
mycha10 / 2008-03-20 14:37 / Bywalec forum
Znowu burza w szklance wody.PiSiorom spada w sondażach, Na pseudopatriotyzm nabrały się tylko moherki. muszą się więc wycofac ze wszystkich bzdur.Wybrali kilku niby-nieposłusznych, a przy okazji dokopią PO.JAK zwykle winna PO.Zaraz się okaże , że PO podłożyła prezydentowi spot ze ślubem gejów
fan PO / 79.184.34.* / 2008-03-22 10:47
mych płacą Ci za ze bzdety? czy jesteś tak ograniczony że nie masz swojego zdania ? karmisz się propagandą dla motłochu? PO to to samo co SLD, LID ,PSL , tyle że najgorszą ich wersją . Partie komunistyczne służyły psu-bratą a PO szkopom i mają gdzieś takich jak TY ja JA
hohoho / 83.24.214.* / 2008-03-20 19:53
jak im spada to zapewnie konDonkowi wzrasta. Jeszcze trochę i guma pęknie od tego wzrostu.
mycha10 / 2008-03-20 20:20 / Bywalec forum
Nie ma znaczenia komu rośnie,teraz liczy się przyszłośc PISarów

Najnowsze wpisy