Forum Forum podatkoweInne

PŁATNIK - podejście trzecie

PŁATNIK - podejście trzecie

Barbara / .* / 2005-06-22 20:31
Komentarze do wiadomości: PŁATNIK - podejście trzecie.
Wyświetlaj:
Aga / .* / 2005-06-28 12:04
jakby nie można było pobrać jednego - bo przecież na jeden klucz
Aga / .* / 2005-06-28 12:03
Taa. A najfajniejsze jest to, że jak się wysyła za 10 firm na swój własny klucz szyfrujący, to dla każdej firmy trzeba pobierać osobne potwierdzenie przyjęcia.
Melania / .* / 2005-06-28 12:00
Jest to przedziwny program. Np. żeby wydrukować deklarację muszę ją wysłać na drukarkę, a potem, jak chcę wysłać elektronicznie deklarację, to mam 150 pozycji, których nie chcę przekazać elektronicznie, bo są składane papierowo i co? nie mogę ich usunąć, bo - jak powiedział pan z infolinii - płacznik nie ma takiej opcji... więc muszę się męczyć i przewijać 150 niepotrzebnych wierszy, żeby znaleźć ten, których chę przekazać elektronicznie... kicha... :/A najlepsze jest to, że wrocławianie będą wysyłać dokumenty do gdańska... rewelacja...
Kasia / .* / 2005-06-24 13:28
PŁATNIK to najbardziej awaryjny program na swiecie!!!!! moze przy kilku firmach jest ok ale przy wiekszej ilosci(np. 115 firm) zaczyna mu sie cos pie... wyrzuca przy drukowaniu lub po importowaniu. jesli importuje to nalezy program zamknac i ponownie uruchomic by moc dalej pracowac w przeciwnym razie wyskakuja jakies bledy itd. chyba tworcy PŁATNIKA nie przewidzieli ze z tego programu moga korzystac biura rachunkowe.szkoda...
Pawcio / .* / 2005-06-24 09:38
JEst to jeden z lepszych pomysłów ZUSu. Na przygotowanie raportów dla 16 osób poświęcam około 1 godziny miesięcznie. Są małe jeszcze niedopracowane szczegóły. Pracuję na płatniku od pierwszej wersji i nieprzypominam sobie aby był awaryjny. A obsługa jest tak prosta i dziwię sie że potrzeba do tego szkoleń.
ANKA / .* / 2005-06-23 18:04
PROGRAM PŁATNIK TO NAJBARDZIEJ AWARYJNY PROGRAM NA JAKIM PRACOWAŁAM!!!
ZB / .* / 2005-06-23 18:12
Absolutnie się nie zgadzam, ma wiele wad czy udziwnień ale przygotowując dokumenty dla ZUS ok 60 pracodawców miesięcznie cieszę się że taki program istnieje. Co do awaryjności jeszcze nie zdażyło mi się by nie z mojej winy coś nawaliło. Znam dziesiątki programów bardziej „awaryjnych“.
pracodawca / .* / 2005-06-23 02:03
W podejściu czwartym należałoby tę modernizację oprogramowania wyrzucić do kosza.Stratę poniesie tylko PROKOM.
Barbara / .* / 2005-06-22 20:31
robią nam płatnikom wodę z mózgu, wymagaja a sami nie są do tego przygotowani, wiem coś o tym bo pracuje na PŁATNIKU

Najnowsze wpisy