Płatności internetowe

Maciej79 / 85.221.174.* / 2006-02-22 13:49
Witam

Mam sklep internetowy. Dotychczas przyjmowałem płatności tylko za pobraniem, ale wydaje mi się, ze to już przeżytek. Znalazlem kilka firm, ktore obsluguja platności internetowe.
Polcard i ecard- ceny zabijają, więc odpada.
Allpay.pl, cashbill.pl, platnosci24.pl co z nimi? Oferta widzę podobna, ale co wybrac? Jak z obsługą klienta, który warto?
Wyświetlaj:
Justyna234rw / 95.160.156.* / 2022-09-08 13:01
Ja korzystam czesto z paypo i mega jestem zadowolona bo można bez problemu coś kupić i po 30 dniach za to zapłacic :) bez podawania danych karty, bezpiecznie i szybko
marikaaa1233 / 5.226.91.* / 2022-08-08 14:01
Ja rowniez polecam paypo, powiem szczerze że to całkiem zmieniło mój budżet, mądrzej rozplanowuję wydatki.
rozalia313 / 88.156.139.* / 2021-11-05 15:26
Ja korzystam z paypo jak kupuję coś więcej, zwłaszcza ubrania. I jak nie mam zbyt dużo kasy to wolę kupić przez paypo i zapłacić sobie później :) polecam
karolinaduchnik / 2021-10-05 14:34
PayPo to super rozwiazanie. Na pewno konsumenci byliby z tej opcji zadowoleni. Sprawdźcie sami ile sklepów już to akceptuje: ) https://www.paypo.pl/
Karzełek / 83.4.174.* / 2018-06-14 09:42
Ja mam wszystkie płatności online w https://hotpay.pl/ i nie mam żadnych problemów. Proste api, łatwa konfiguracja, kasa na czas. Czego chcieć więcej?
kamol91 / 2015-10-13 21:07
Dotpay jest łatwy w konfiguracji, działa bez żadnych problemów i pozwala mi na pełną automatyzację sprzedaży, dostosowaną do udostępniania plików pdf (e-booków) a także audio i video. Nie twierdzę, że jest najlepszy. Chcę tylko powiedzieć, że u mnie działa :)
m_ch / 83.14.208.* / 2006-04-11 23:31
mam problemy z tą firmą...

dwa miesiące temu aktywowano mi usługę płatności smsowych. Wszystko ładnie działało, smsy przychodziły, uzbierałem ponad 300zł. Wydrukowałem umowy i rachunek, wysłałem.
Pieniądze dostałem, super! Sprawdziłem firmę, wiem, ze wypłaca zgromadzone środki, wszystko ok, prawda?

ano nie do końca. W tym miesiącu uzbierałem ponad 1500zł (bodajże 1650zł, dokładnej kwoty nie znam). Pewnego pięknego dnia loguję się i...
BACH! "Twoje konto zostało zablokowane (...)"

Powodem było złamanie regulaminu serwisu. Wysłałem zapytanie jaki to punkt złamałem. Dowiedziałem się że złamałem regulamin serwisów smsowych (bardzo sprytnie schowany on jest- nie ma go w regulaminie na stronie głównej)- nie mogłem sprzedawać "towarów i usług" za pomocą smsów...

Ja się pytam: TO DLACZEGO KTOŚ MI TĘ USŁUGĘ AKTYWOWAŁ?!

z regulaminu:
Uwaga! Ze względu na wymogi prawne dodanie nowej usługi wymaga jej aktywacji przez operatora serwisu Allpay.pl. Po wybraniu w menu opcji „Dodaj nową usługę” i jej zdefiniowaniu o uruchomieniu usługi zostaną Państwo powiadomieni wiadomością e-mail. Do tego czasu konto pozostanie nieaktywne - wiadomości SMS wysłane na wprowadzony numer nie zostaną dopisane do Państwa konta, a osoba wysyłająca wiadomość otrzyma komunikat o błędzie. Aktywacja konta jest uzależniona od umieszczenia w Twoim serwisie wszystkich wymaganych informacji, które są podane w specyfikacji serwisów sms. Ich brak uniemożliwi aktywację konta sms oraz spowoduje jego usunięcie.

Dlaczego dali mi możliwość zbierania pieniędzy przez ponad miesiąc, a dopiero po zamknięciu miesiąca zablokowali konto?
Dlaczego nie przyznają się do swojego błędu? (na mój argument, że przecież któryś z ich pracowników zatwierdzał usługę w takiej terści jaka była, milczą)

Dostałem odpowiedź, że transakcje zostały anulowane.
To tu pojawia się kolejne moje pytanie: gdzie moje 10zł i 98gr?
Jednego smsa wysłałem ze swojego telefonu, do tej pory zwrotu nie dostałem...

Czuję się okradziony, ktoś się bawi za moje pieniądze...
Jest mi tym bardziej żal, ponieważ firmę polecił mi mój znajomy.
Nikomu nie polecam serwisu allpay.pl

[jeżeli ktoś chciałby uzyskać wgląd do maili, jakimi się z firmą wymieniałem, to służę uprzejmie]
arnold / 212.87.13.* / 2006-03-12 12:45
Ja słyszałem, żę http://www.platnosci.pl to dobra i solidna firma. Korzystałem z niej wykupując abonament na serwer. Od momentu zapłaty do uruchomienia serwera minęło zaledwie kilkanaście godzin. Polecam

Najnowsze wpisy