Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Playmakers - zawarcie umowy z AudioFonica

Playmakers - zawarcie umowy z AudioFonica

skomentuj
Kornik700 / 91.121.203.* / 2014-10-23 09:16
Zarząd PlayMakers S.A. informuje, że w dniu 22 października 2014 roku powziął informację o podpisaniu przez spółkę powiązaną - AudioFonica sp. z o.o. (PlayMakers S.A. posiada 40% udziałów w kapitale AudioFonica sp. z .o.o) - umowy z AdPress Wydawnictwo Reklamowe sp. z o.o., na podstawie której - AudioFonica sp. z o.o. rozpoczyna, na bazie magazynu "Brief" - wydawanie pierwszego magazynu o tematyce marketingowej w interaktywnej wersji audio. Rozpoczynając tym samym proces wydawniczy audiogazet branżowych.

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:
Bogusław Białoskórski - Prezes Zarządu
Krzysztof Augustyn - Wiceprezes Zarządu
Wyświetlaj:
Kaktusik / 46.165.197.* / 2014-10-27 09:25
Świetna informacja ze względu na wielki potencjał, który drzemie w tym projekcie a Playmekrs będzie miało w tym swój udział podczas jego wprowadzania. Szczególnie istotna wiadomość przed WZ, jeszcze kilka takich i sytuacja zrobi się bardzo dobrze przed Zgromadzeniem, nie mówiąc już o nowych uchwałach, które nas czekają
Redakcja forum / 2014-10-24 10:53
Proszę nie mnożyć wątków poświęconych jednej spółce oraz nie przeklejać całych komunikatów dla inwestorów.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy