Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PLL LOT odnotowały wzrost liczby pasażerów

PLL LOT odnotowały wzrost liczby pasażerów

Money.pl / 2012-05-09 21:52
Komentarze do wiadomości: PLL LOT odnotowały wzrost liczby pasażerów.
Wyświetlaj:
Lucas R / 178.180.97.* / 2012-08-21 19:44
Jak LOT kradnie nasze pieniądze
Kupiłem bilet na stronie www.lot.com. Cena biletu na stronie 587,70 zł. Z karty zostało zdjęte 606,54 zł. Zadzwoniłem na infolinię w Polsce z zapytaniem o powód naliczenia dodatkowej sumy sądząc, że LOT jest Polskim przedsiębiorstwem i tam mogę uzyskać informację. Pani, na infolini powiedziała, że transakcja została przekierowana na Ukrainę i nie jest w stanie określić przyczyny, ale może za to podać mi numer na Ukrainę żebym sobie to sam wyjaśnił z Lotem na Ukrainie.
Tak, że moi drodzy uważajcie na tych oszustów bo mało tego że cena którą widzicie na stronie będzie się różnić od tej którą faktycznie zapłacicie bo LOT przekieruję waszą transakcję np. do Afryki i tam ją zrealizuje to jeszcze będzie miał was totalnie w dupie jak zechcecie wyjaśnić sprawę no może łaskawie da wam numer jakiegoś gościa który siedzi na pustynie i sami się już z nim dogadujcie.
OLT wróć.
zank / 108.178.32.* / 2012-05-18 10:44
Szkoda, że niektóre wiele lat działające firmy ;PLL LOT, Kopernik, Orbis, ALba itd. mają problemy lub są nawet likwidowane! Nie można utrzymać tradycji przy jednoczesnym unowocześnieniu na miarę XXI wieku polskich firm? Brak pieniędzy, złe zarządzanie, polityka czy kryzys? Po drugie LOT już dawno powinien pomyśleć np. nie tylko o wspominanych Boeingach Dreamlinerach, ale również o nowych B 767, którym to modelem od lat latają nasi piloci. Co jeszcze ważniejsze to powinna być wymiana 20, czy ponad 20- letnich Boeingów 737 na Boeingi 737 nowej generacji!! Znają je piloci. Stare są już wysłużone! Ile można zwlekać?? Nie można wszystkiego zastępować argentyńskimi czy tam brazylijskimi Embraerami, które są trochę mniejsze od B 737 next generation. To duże przeoczenie Lot-u.
tgft5gt8977 / 79.97.219.* / 2012-05-09 21:52
Hehehe - a ilu pasazerow zostalo z niczym na lotniskach przez tzw. overbooking w najbardziej tandetnym, czyli polskim wydaniu? :) Sprawa sprzed bodajze tygodnia... Zenada. Turkish Airlines nie kupujcie ich, bo to polskie dziady!!!

Najnowsze wpisy