Forum Polityka, aktualnościKraj

Plus stawia na internet

Plus stawia na internet

Money.pl / 2007-04-19 11:50
Komentarze do wiadomości: Plus stawia na internet.
Wyświetlaj:
Geogre / 83.27.251.* / 2007-11-04 12:04
Uwaga! Uwaga! Plus to oszuści! Z telefonami taryfy są dobre, jednak oszukują pod względem internetu! Przysłali mi niesprawny modem i nie chcieli zwrotu grożąc mi sądem! Teraz jestem zmuszony płacić za modem, którego i tak niemam bo wysłałem spowrotem do nich, jednak oni go nie przyjęli i został u kurierów. Ja tak samo nie chciałem go spowrotem, więc po miesiącu kurierzy automatycznie zniszczyli przesyłkę... Potraktujcie to jako ostżeżenie z mojego dobrego serca, jak internet to nigdy PLUS, oni oszukują nawet w taryfach telefonicznych, firma plus okazała się firmą dwulicową i oszukańczą!
jacek placek / 83.24.175.* / 2007-04-19 11:50
jest dobrze, usluga sie rozwija, niech sie rozprzestrzeni jeszcze hsdpa na cala polske i bedzie git malina. oby tak dalej
roney / 2007-04-26 12:28
no dokładnie, też tego używam i jestem bardzo zadowolony, limity starczają spokojnie-a są 3 razy większe w podstawowej opcji niż u konkurencji. hsdpa bedzie raz dwa w całej Polsce bo czytałem wypowiedź prezesa Plus Bauca:) do tego mają super reklamy (bardziej o telefonii mówie i kabarecie Mumio:)

Najnowsze wpisy