PO - wasze opinie

Chory / 2012-04-11 13:15
Platforma Obywatelska pod wodzą Donalda Tuska nie ma totalnie pomysłu jak uzdrowić sytuację w Polsce. W dodatku do bilansu nie powodzeń obecnego rządu można dodać sprawę katastrofy smoleńskiej. To co robią z nami Rosjanie, w pełnej krasie ukazuje nam jak nieudolny i słaby mamy rząd!! A jak Wy oceniacie działania naszego rządu?
Wyświetlaj:
m_marek / 2012-04-15 22:31
Rząd jaki jest taki jest. Zawsze mógłby być lepszy, ale moim obowiązkiem jako obywatela jest wpierać ten rząd, który obowiązuje, a nie zastanawiać się jak go pozbawić władzy. Co do uzdrawiania kraju, patriotyzm nie pozwala mi nazywać go chorym. Ma swoje wady, ale zalet zdecydowanie więcej. Marzy mi się Polska, w której przestaniemy wszyscy narzekać na to jaki to marny i chory kraj, a zaczniemy sumiennie pracować na jego przyszłość. Pozdawiam i życzę więcej optymizmu.
grzegorz_trzmiel / 2012-04-15 22:37
popieram, nauczymy się nie wyzywać naszego kraju, wiem że to trudne wspierać rząd z "innej" opcji politycznej, ale jeśli nie nauczymy się tego nigdy nie będzie dobrze, zawsze przecież będzie istniała opozycja, zawsze będą osoby myślące inaczej niż my, to nie powód do kłótni i walk, to powód do tego by się wzajemnie wspierać i wyciągać to co dobre z konfliktu, w teorii ekomomii konflikt w przedsiębiorstwie uznaje się za coś pozytywnego, z konfilktu zawsze wyłania się coś nowego, twórzmy nową Polskę, a nie plujmy na siebie nawzajem

Najnowsze wpisy