Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Po auto za granicę?

Po auto za granicę?

rajec / 212.96.244.* / 2012-08-02 15:06
Czy jest sens wyjeżdżać po auto za granicę? Do Niemiec? Jeśli tak, to jak szukać auta? Bo chyba nie na miejscu i ile faktycznie można w ten sposób oszczędzić?
Wyświetlaj:
rabunia89 / 2012-08-07 19:30 / Bywalec forum
Moje zdanie już znasz. Jeśli uważasz, że ma sens wyjazd za autem za granicę, to śmiało z tego korzystaj, tylko przynajmniej sprawdź wcześniej czy faktycznie masz po co jechać. Głupio pojechać i nic z tego nie przywieść.
rabunia89 / 2012-08-03 20:17 / Bywalec forum
Moim zdaniem nie ma to większego sensu - nie ma aż tak dużych różnic w cenach. Handlarze mają swoje miejsca, do których jeżdżą po takie auta, ale to zna je pewna liczba osób. Z reguły to samochody poleasingowe, z masakrycznym przebiegiem. Jest taki serwis - http://kupujeauto.pl/ Ta masz oferty ze wszystkich popularnych serwisów motoryzacyjnych, z całej Europy. Może warto w ten sposób poszukać i porównać?
Kokos9 / 2012-08-17 18:07
Na serwisach z ofertami samochodowymi typu www.sprzedajemy.pl/motoryzacja można bez pośpiechu poczekać na ofertę krajową z salonu.Wyjazd raczej z gościem co jest obeznany w temacie, ale tez nie gwarantuje dobrego zakupu. Jak wszystko z używane z drugiej ręki.
rajec / 212.96.244.* / 2012-08-06 16:44
No właśnie, ale ja widzę tanie oferty z zagranicy - nie wiem do końca z czego wynika niższa cena, ale są. Nie widzę żadnych informacji o wadach itp. więc chyba wszystko jest z nimi ok? Naprawdę nie widzisz sensu kupowania za granicą?

Najnowsze wpisy