Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO chce podatku liniowego, odrzuca plan Hausnera

PO chce podatku liniowego, odrzuca plan Hausnera

skomentuj
Wyświetlaj:
wp / .* / 2005-02-04 11:26
Dlaczego żadna z osób zajmujących się programem uporządkowania finansów publicznych nie mówi o redukcji kosztów działalności państwa, czyli o zwolnieniu ¾ niedouczonych i niekompetentnych urzędników, wstrzymaniu dotacji do nierentownych firm państwowych, likwidacji agencji, fundacji państwowych oraz ZUS i KRUS, a jedynie reforma finansów publicznych ma polegać na wzroście obciążeń podatkowych w celu pokrycia rosnących kosztów funkcjonowania i potrzeb państwa?
kapitalista / .* / 2005-02-03 12:50
Należy uderzyć we WSIAKÓW !! Czas aby te SWIETE KROWY zaczeły płacić podatki. Ten sektor praktycznie nie inwestuje .Obciązenie podatkami i gospodarki 30% populacji jest nie do utrzymania.Miałem rozwijac tu biznes ale STOP!! Własnie inwestuję w USA w kopalnie srebra,złota i diamentów. Chramolę tę bandę .Pa!!
ten co ma dość / .* / 2005-02-03 21:46
Masz racje kapitalisto! Dla władzy jesteśmy tylko nr.PESEL i NIP i której motto brzmi: PEWNA JEST TYLKO SMIERC I ..PODATKI. !!
silver / .* / 2005-02-03 12:57
Warto wczesniej obejrzec salary.com ;)
KASANDRA / .* / 2005-02-03 13:23
Hello Silver!! Super stronka! Pragmatyczni Amerykanie wiedzą że: SIŁE PANSTWA MIERZY SIE MIARA POMYSLNOSCI JEGO OBYWATELI.Płacenie podatków w tym kraju to cnota i duma z którą sie obnoszą .Rządzący wiedzą że pieniądz WYDANY nakręca gospodarkę.Euroskleroza wierzy że pieniądz zabrany to pieniadz UKRADZINY JEDNYM I ROZDANY ZA GŁOSY POSPULSTWA I BANDY URZEDASÓW. ZA 5LAT Z UE pozostanie tylko wspomnienie
Joanna / .* / 2005-02-03 11:19
Podatek liniowy o.k., ale co z dostepem do wykonywania zawodu (np. aplikacje prawnicze czy specjalizacje lekarskie i tym podobne), przecież te ograniczenia przyczyniają się do wysokiego bezrobocia i hamują wzrost gospodarczy. Tu PO nawet się nie zająknie, żeby się nie narazić tzw.elitom. Samo zwalnianiie urzędników nie wystarczy. To hasła lepperowskie. Trzeba stworzyć warunki do powstawania miejsc pracy, a wygląda na to, że PO nie ma na to pomysłu albo się boi.
zzxx / .* / 2005-02-03 11:13
Jedno motto doić doić, doic i doić .rozbuchany apetyty na wciaż rosnącą dziurę budżetową, stado skorumpowanych i pazernych urzedasów krórym sie wciąz ,, należy". Co to za polityka ?? niekończace dokrecanie sruby w podatkach VAT i ZUS
skomentuj

Najnowsze wpisy