Forum Forum finansoweInne

PO chce SKOK-owej komisji

PO chce SKOK-owej komisji

Money.pl / 2006-09-25 15:51
Komentarze do wiadomości: PO chce SKOK-owej komisji.
Wyświetlaj:
nabrany klient -SKOK / 83.23.59.* / 2006-09-26 11:20
najwyższy czas zeby przyjżeć sie skokom bo oni dali kredyt ale nie powiedzieli jakie koszty człowieka czekaja jak mu coś sie z chrzani i nie daj boze zapłaci po terminie to u nich za upomnienie wysłane zwykłym listem kosztuje więcj niz odsetki..
AntyPO-pulista / 212.244.189.* / 2006-09-26 07:57
A tym razem krótko bo i sprawa prosta:
- wielu obecnych działaczy PO uważa że pierwszy milion nieważne jak się zarabiało w latach transformacji...
- a... a PiS uważa inaczej...
- a SKOK-i to dobra zasłona dymnai... i tyle
Zyban / 83.20.20.* / 2006-09-25 20:17
Sprawdziłem - za "czerwonych" w Sapardzie był tylko rachunek bankowy , rachunek w SSpółdzielczej KKasie OOszczędnościow-KKredytowej dodano dopiero teraz. A jednak KOMISJA!
Obserwator / 84.10.12.* / 2006-09-25 20:16
Sądziłem, że Wasz publikator nie boi się prawdy, gdyż widziałem na nim wiele krytycznych tekstów, nawet przekraczających granice dobrego smaku i zasad dobrego wychowania. Usunęliscie mój tekst, gdyż różnym forumowym autorytetom" brakowało argumentów w sporze, jaki ze mną usiłowali prowadzić. Teraz wszystko już jasne. Powinniście jeszcze do kompletu usunąć bezradną polemikę z moimi tekstami moich adwersarzy.
zyban / 83.20.20.* / 2006-09-25 17:29
Ja to się na tym nie znam, ale korzystam z funduszy strukturalnych, a w umowie z nimi jest napisane: Beneficjent otrzyma środki na "rachunek bankowy albo rachunek prowadzony w spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej"
Nie mam pojęcia, czy są równorzędne rachunki, na które mogą wpływać pieniądze z funduszy ?
Zajrzę do umowy Sapard (za rządu czerwonych) i zobaczę, czy też tak było!
obserwator / 83.20.247.* / 2006-09-25 17:17
PO dąży do rozwodnienia znaczenia komisji i język jaki jest stosowany przez przedstawicieli PO w komisji d/s nadzoru bankowego , powala bezczelnościa i nagromadzeniem złej woli, a wszystko dla osiągnięcia własnych korzyści , konfitury gromadzone sa dla wąskiego grona bogatych. Bogaci chcą być jeszcze bogatsi a biedacy mają być niewolnikami, wlącznie z dziedziczeniem biedy, co juz sie dzieje. Bogaci zrobia wszystko aby sie wzbogacić, usprawiedliwione są wszelkie sposoby zdobywania pieniędzy. Jeżeli ktoś chce prześwietlić dlaczego aż 80 procent banków zostało sprzedanych, czy była to decyzja słuszna czy naganna, czy społeczeństwo zostało okradzione czy nie było korupcji a wszystko odbyło sie zgodnie z prawem. Społeczeństwo nie ma prawa wiedzieć, bo tak postanowili beneficjenci przemian i mający wpływ na decyzyjne prywatyzacyjne banków. Jezeli ktoś nie chce poddać sie kontroli, to zaczyna śmierdzieć, a śmierdzenie to bagno, wielka szkoda że prawdy nie można odsłonić i decydentów oczyścić z otaczającego ich smrodu.Wyborcy patrza na ręce, na mowę ciała a ta w wykonaniu polityków PO jest konwulsyjna, jest nieprawdziwa, wskazuje na konieczność udania się do lekarza, bo zdrowi ludzie zachowuja się przyzwoicie, nie maja zaników pamięci, nie rozmijaja sie z prawdą.
Każdy kto odda głos na platforme , to stracony głos, nie ufam tej partii, nigdy nie zaufam, szkoda pieniędzy podatników na finansowanie tej patrtii. Mając 130 posłow niewiele pracy poselskiej dla Polski z tego jest, ala kieszeń posłow stale diety dostaje , zatem ostatnie określenie, że sa to posłowie dietetyczni jest prawdziwe i nie podlega dyskusji.
jb / 84.10.103.* / 2006-09-25 18:38
Nie pierwszy już raz dajesz wyraz populizmu PiSowskiego. Za każdym razem, gdzie tylko się pojawisz na forum, otrzymujesz sugestie żebyś przestał bawić się klawiaturą, bo nic nie rozumiesz, a Ty ciągle swoje. To że nie ufasz tej partii (PO), to wcale nie znaczy że ja mam ufać PiSowi. Dla mnie to możesz spieprzać razem z PiSem. Pozdrawiam
obserwator / 83.20.247.* / 2006-09-25 19:42
do jb>> nie jestem w PiS, ale sympatyzuje z ich parciem do przodu , mimo rzucania im kłód pod nogi, juz o tym pisałem, nie jestem w zadnej innej partii, los obywateli nie jest mi obojętny, jeżeli partie wysyłając swych przedstawicieli do sejmu, każa łamać ich przysięgę a przysięga zobowiazuje stawia na piedestale obywateli a nie interes partii. To każe zastanowić się, czy partie mogą być bezkarne a ich działanie negatywne na posłow winni obywatele akceptować czy negować. Partie które kłamią , marnotrawią pieniądze obywateli podatników, winni być w wyborach przez wyborców ignorowani. Każdy podatnik w swoim sercu dokona rozstrzygnięcia, jestem o tym przekonany, ja mam swoje sympatie wyborcze, nikt nie zabroni ich głosić.
obserwatorka / 81.190.153.* / 2006-09-25 21:17
Nie jesteś, to się zapisz i łez nie wylewaj. Styl mowy nie jest nam obcy, więc nie przelewaj cudzych tekstów. I lepiej jednak obserwuj to co dzieje się wokół Ciebie.
Spiderx / 87.206.73.* / 2006-09-25 17:50
No proszę Cię... DLACZEGO nie można powołać komisji PO (w znaczeniu dosłownym - nie nazwy partii) wyborach? Bo wtedy już nie będzie miała znaczenia. Tak, niestety. Komisja miała w planach poplucie na opozycję przed wyborami, dla tego była taka konsternacja jak platforma przegłosowała wrzucenie tematu SKOK-ów do dochodzenia. Grafik plucia się zachwiał i już nikomu z PiS-u nie zależy na dociekaniu prawdy.
Obym się mylił, ale coś mi się wydaje, że jeżeli reaktywują komisję to obrady będą się ciągnęły ze 2 lata i potem wynik będzie jak z Rywinem.
Bo dieta w komisji jest ważna nie tylko dla PO i nie tylko PO ją pobiera... Trochę obiektywizmu, a nie ciągle "piach w tryby", "nie pozwolimy", "lumpenliberały"... To już nudne TROCHĘ WIĘCEJ DZIAŁANIA, MIEJ POKRZYKIWANIA.
Marqus / 217.8.162.* / 2006-09-25 16:22
powinni albo postawić jasne zarzuty i/albo dać wyskoką kaucję bo jak chcą się "przyglądać" to chyba nie potrzebują do tego komisji
strzelec1313 / 80.55.173.* / 2006-09-25 15:51
Śmiechu warte proszĘ przestańcie, teraz zamiast kabaretów ogladam wiadomości, dostarczaja tyle samo rozrywki jak nie wiecej. Czy łaskawie mogli byście się wszyscy wziąć do roboty, na poczatek zróbcie przedterminowe wybory, a potem kto by nie wygrał zlitujcie sie nad i tak już wyśmianą "polską" i zacznijcie coś pożytecznego robić, na poczatek skończcie z komisjami bo to już nawet przestaje być śmieszne to już jest ŻAŁOSNE co robicie.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: