Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO i PiS idą łeb w łeb

PO i PiS idą łeb w łeb

Money.pl / 2006-11-06 10:33
Komentarze do wiadomości: PO i PiS idą łeb w łeb.
Wyświetlaj:
LENIN / 83.238.240.* / 2006-11-08 11:25
Skad te dane? W TG z 7. 11. podają :Po-32%,a PiS-23% ! Znowu manipulacja służb ?
obywatel 4RP / 83.17.92.* / 2006-11-07 10:39
chciałbym wiedziec przed wyborami jeszcze, co Platforma zrobiła z afera swoich młodych wilków co tooskubali jej konta podczas poprzedniej kampanii. Tusk obiecywał swoim wyborcom, że sprawa ta zostanie wyjąsniona i podana do publicznej wiadomości. Tymczasem mineły juz chyba 5 miesięcy i cichutko. Schetyna pozamiatał pod dywan w gabineciku Tuska? Czy tak chcecie zwalczać korupcje i przestępstwa w Polsce ? A jaki cel miał oiągnąc ten wasz raport o mediach w Polsce? Co chcieliście pokazać że brukowa wyborcza z tvn-em i polsatem to sa dobre, "wolne" media i Lis, Sekielski, Olejnik, Żakowski, Morozowski, Miecugow to kwiat dziennikarstwa polskiego ? wolne żarty !!!!
czekam na odpowiedź:
co z waszymi młodymi wilkami ?
dlaczego popierający was "wódz" Lechu ułaskawił "Słowika" ?
dlaczego popierający was Kwaśniewski ułaskawił mordercę Petera Voegla ?
Kiedy według Schetyny i Tuska Polska opóści 60 lokatę na międzynarodowej liście rajów korupcyjnych i pojawi się przynajmniej w pierwszej 10-tce ?
maa / 2006-11-06 10:33 / Tysiącznik na forum
Dlaczego?
Wydaje mi się, że PiS i PO niewiele sie różnią. No, może inteligencją - PiS to związek zawodowy głupków (inaczej - "Prawdziwych Polaków").
Jak patrzę na listy PO, to niedobrze mi się robi. Na pisowskie staram się nie patrzyć, pewnie bym "się zwymiotował".
marek19-53 / 83.24.21.* / 2006-11-06 22:56
Dalej się pocieszaj "związkiem głupków". To zapewne poprawia samopoczucie. Ale chyba nie do końca. Przegrać wszystko z głupkami? To musi być frustrujące, ja wolę przegrywać z mądrymi. Przegrana z głupkami źle świadzcy o przegrywającym.

P.S.
Wśród zananych mi osobiście zwolenników PiS praktycznie brak ludzi bez matury (nie Giertychowskiej), większośc posiada wykształcenie wyższe (nie zarządzanie i marketing), osiągnięcia naukowe i zawodowe o jakich większość może tylko pomarzyć.

Najnowsze wpisy